Спорядження патронів 16 к. "зіркою"

zet ua

Мисливець
Вітаю ! Порадьте по якими комплектуючими споряджувати патрони безконтейнерні під "зірку". Дякую
 

zet ua

Мисливець
Дякую за велику кількість змістовних відповідей, спробую сформулювати по іншому ,
схема:
1 порох-
2.прокладка-
3.пиж деревяноволокнистий
4.дріб-
5."зірка"
Такий спосіб буде правильним та безпечним?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Буде правильним та безпечним. Це приклад класичного рецепту, який часто приводять виробники в своїх рекомендаціях на банках с порохом. А будь ласка, наведіть приклад, який на вашу думку спосіб спорядження набою є небезпечним?
 

zet ua

Мисливець
Дякую ! Ну краще запитати буде безпечно чи ні. Наприклад зайве ущільнення пороху або шроту може привести до аварії-це моя думка
 

mykro

Мисливець
Дякую за велику кількість змістовних відповідей, спробую сформулювати по іншому ,
схема:
1 порох-
2.прокладка-
3.пиж деревяноволокнистий
4.дріб-
5."зірка"
Такий спосіб буде правильним та безпечним?
Я взагалі безконтейнерними зараз не стріляю, якшо потрібно широку осип, обгортаю шріт полоскою тетрапака, або з пляшки пластикової. Лінивий став, лінь рушницю від свинцю віддирати :D Обтюраторами користуюсь отакими http://www.vutka.com.ua/product/pyzh-obtyurator-16/. Не рве їх і обтюрація гарна. Далі корок-войлок 3мм почергово, картонна прокладка, шріт,обгорнутий. Порох, в залежності від завдань.
 

SAB

Мисливець
Небезпечно ---- це коли порох мiркою ,а дрoб жменьою. :) Ще э такi люди на бiлому свiтi.
 

mykro

Мисливець
А що рушниця у раковинах, що ви так переживаєте за безпеку? Якщо з нею все нормально, то споряджаєте так, щоб не перевищити рекомендований тиск.
 

zet ua

Мисливець
А що рушниця у раковинах, що ви так переживаєте за безпеку? Якщо з нею все нормально, то споряджаєте так, щоб не перевищити рекомендований тиск.
Рушниця ТОЗ 63 пару трійок раковин біля патпонника є, глибокі чи ні -а біс його знає візуально важко сказати. Рущницю в важкі для родини часи, років 20 тому батько вимушений був продати і два роки тому я ії повернув в родину. Бачили б ви батькові очі... Так би мовити рушниця з історією тому хочу ще зберегти для свого сина.
 

SAB

Мисливець
Рушниця ТОЗ 63 пару трійок раковин біля патпонника є, глибокі чи ні -а біс його знає візуально важко сказати. Рущницю в важкі для родини часи, років 20 тому батько вимушений був продати і два роки тому я ії повернув в родину. Бачили б ви батькові очі... Так би мовити рушниця з історією тому хочу ще зберегти для свого сина.
Ех вернуть би батькове иж 58 16 калiбру. Хоч з раковинами ,з шатом , з трiснутим прикладом....А де його вже шукать......
 

Patso

Снайпер
Рушниця ТОЗ 63 пару трійок раковин біля патпонника є, глибокі чи ні -а біс його знає візуально важко сказати. Рущницю в важкі для родини часи, років 20 тому батько вимушений був продати і два роки тому я ії повернув в родину. Бачили б ви батькові очі... Так би мовити рушниця з історією тому хочу ще зберегти для свого сина.
Тут головне не перевищувати наважки шроту і головне пороху. А так все безпечно.
 

huntumy

Зброяр
Не стоит на раковины обращать внимание. Вреда от несколько раковин не будет это 100%. У меня зауэр весь в раковинах. На кучность бешенную, отличную резкость аж ни как не повлияло. Стреляем патронами соответственно сезону с него 19 лет. Вопросов нет. Все цело.
Даже двойную норму пороха как то выдержало.
 
  • Like
Reactions: SAB
Да рвет ружья восновном от застрявшего в стволах мусора от чрезмерных зарядов дует патронники да приклад колет есле вовремя не подрезать. Всеже чрезмерным зарядом нестоит увлекатся ружье то выдержит а зачем его насиловать.
 
Зверху