Станок з США

Turetskyi

Мисливець
Доброго дня.
Прошу допомоги мисливців,купив станок на ebay,продавець не відсилає в Україну,всі знайомі які проживають в штатах відмовилися допомогти,думають що їм за це буде тюрма.
Може хтось підскаже якийсь сайт посередник,де допоможуть привезти в Україну.

Дякую
 

TRUST ME

Мисливець
Доброго дня.
Прошу допомоги мисливців,купив станок на ebay,продавець не відсилає в Україну,всі знайомі які проживають в штатах відмовилися допомогти,думають що їм за це буде тюрма.
Може хтось підскаже якийсь сайт посередник,де допоможуть привезти в Україну.

Дякую
Жоден сайт, перевізник в т.ч. Міст експресс вам не допоможе. Перевезення такого товару ЗАБОРОНЕНО, як правилами перевезення так і тим, що на нашій території військовий конфлікт і Україна знаходиться під санкціями. Ваш випадок має бути прикладом для тих людей, хто не хоче купувати товар в Україні, а дає безглузді ссилки на інтернет магазини і ціни США.
 

Legolas

Новачок
В 14 году я нашел человека который помог с доставкой с Амазона ли лоад на форуме для забугорных шоппингистов.К сожалению ни контактных данных человека на форума не помню.Вот сайт который обещал привезти станок http://okidoki.com.ua/ но я посчитал его услуги дорогими.Это было в июле 14 года возможно что сейчас ни кто и не возьмется.
 

M.zp.ua

Мисливець
Жоден сайт, перевізник в т.ч. Міст експресс вам не допоможе. Перевезення такого товару ЗАБОРОНЕНО, як правилами перевезення так і тим, що на нашій території військовий конфлікт і Україна знаходиться під санкціями. Ваш випадок має бути прикладом для тих людей, хто не хоче купувати товар в Україні, а дає безглузді ссилки на інтернет магазини і ціни США.
Тогда подскажите, каким образом, появляются в продаже станки для релоадинга и многое другое, в том числе и на этом ресурсе. Не так давно я и сам заказывал станок, он пришел, перевозчиком выступал Meest Express.
 

andremon

Мисливець
Ваш випадок має бути прикладом для тих людей, хто не хоче купувати товар в Україні, а дає безглузді ссилки на інтернет магазини і ціни США.
Як цікаво, а як же "Україна це Європа"? А вам не зається що це подвійні стандарти? Чим наш споживач гірший від американского? Певно Ви просто стоїте з іншого боку прилавку і так само як наша влада вважаєте що з нас як з баранів можна окрім вовни і шкуру дерти... ну і до чого ви доторгували, хочу спитати, в країні скоро крім жебраків пенсіонерів та незначного чиновницько комерційного жирового прошарку, нікого не залишиться... цікаво з кого тоді дерти будете?!!!
 

HOWA

Слідопит
Не пересылается из США: оптика, комлектующие для снаряжения патронов (гильзы, пули, капсюля, порох, на этих товарах есть примечание например - NOTE: We Ship Bullets to locations inside of the United States ONLY. No international shipping. ). Станки, прессы, матрицы, капсюляторы, дозаторы и др. подобные приблуды без проблем. Кому интересно пишите в личку ( я не продаю ничего! просто информирую). Примеры на фото.
 

Вкладення

Останнє редагування:

TRUST ME

Мисливець
Як цікаво, а як же "Україна це Європа"? А вам не зається що це подвійні стандарти? Чим наш споживач гірший від американского? Певно Ви просто стоїте з іншого боку прилавку і так само як наша влада вважаєте що з нас як з баранів можна окрім вовни і шкуру дерти... ну і до чого ви доторгували, хочу спитати, в країні скоро крім жебраків пенсіонерів та незначного чиновницько комерційного жирового прошарку, нікого не залишиться... цікаво з кого тоді дерти будете?!!!
І Молдова це Європа, і Білорусь це Європа, список можна продовжити. Ніяких подвійних стандартів не має. Ви живете у віртуальній реальності і вам вбили в голову, що Україна понад усе, що все має обертатися навколо України. Реалії зовсім інші. Гірший чи не гірший споживач - не коректне запитання. Відмінність полягає в Законослухняності, менталітеті і т.д. Вам варто послухати Українців-емігрантів, котрі зробили собі ім'я в США. Так от, перше, що вони зробили це позбулися українського менталітету . Буквально вчора показували репортаж про співачку Міка Ньютон, фотомодель Тетяну Родіна. До чого це все - є правила і законодавчі нормативні документи і Ви їх повинні виконувати. Подобається Вам це чи ні. Стосовно цін, то Вас привчили до ціни, що везеться контрабандою. А коли треба платити реальну ціну за імпорт, то починаєте волати: "Чому так дорого"!.
 

Корнилов

Снайпер
І Молдова це Європа, і Білорусь це Європа, список можна продовжити. Ніяких подвійних стандартів не має. Ви живете у віртуальній реальності і вам вбили в голову, що Україна понад усе, що все має обертатися навколо України. Реалії зовсім інші. Гірший чи не гірший споживач - не коректне запитання. Відмінність полягає в Законослухняності, менталітеті і т.д. Вам варто послухати Українців-емігрантів, котрі зробили собі ім'я в США. Так от, перше, що вони зробили це позбулися українського менталітету . Буквально вчора показували репортаж про співачку Міка Ньютон, фотомодель Тетяну Родіна. До чого це все - є правила і законодавчі нормативні документи і Ви їх повинні виконувати. Подобається Вам це чи ні. Стосовно цін, то Вас привчили до ціни, що везеться контрабандою. А коли треба платити реальну ціну за імпорт, то починаєте волати: "Чому так дорого"!.
А кто нам вбивал в голову,що Україна понад усе? Можливо тобі вбивали,а більшість,завжди так вважала,вважає і буде вважати!!! Мабуть тобі,так і не вбили! Тоді твоє місце,не на цьому форумі і навіть не в цій країні!!! ПТН- ПНХ! СЛАВА УКРАЇНІ!
 

Корнилов

Снайпер
І Молдова це Європа, і Білорусь це Європа, список можна продовжити. Ніяких подвійних стандартів не має. Ви живете у віртуальній реальності і вам вбили в голову, що Україна понад усе, що все має обертатися навколо України. Реалії зовсім інші. Гірший чи не гірший споживач - не коректне запитання. Відмінність полягає в Законослухняності, менталітеті і т.д. Вам варто послухати Українців-емігрантів, котрі зробили собі ім'я в США. Так от, перше, що вони зробили це позбулися українського менталітету . Буквально вчора показували репортаж про співачку Міка Ньютон, фотомодель Тетяну Родіна. До чого це все - є правила і законодавчі нормативні документи і Ви їх повинні виконувати. Подобається Вам це чи ні. Стосовно цін, то Вас привчили до ціни, що везеться контрабандою. А коли треба платити реальну ціну за імпорт, то починаєте волати: "Чому так дорого"!.
Так емігруй,та міняй свій менталітет,якщо не подобається Український)))Тебе ніхто не тримає!!!
 

M.zp.ua

Мисливець
Ваш випадок має бути прикладом для тих людей, хто не хоче купувати товар в Україні, а дає безглузді ссилки на інтернет магазини і ціни США.
А здесь Вы противоречите самому себе
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Фотоаппарат-для-съемки-животных-в-природе.79639/#post-889328
 

andremon

Мисливець
І Молдова це Європа, і Білорусь це Європа, список можна продовжити. Ніяких подвійних стандартів не має. Ви живете у віртуальній реальності і вам вбили в голову, що Україна понад усе, що все має обертатися навколо України. Реалії зовсім інші. Гірший чи не гірший споживач - не коректне запитання. Відмінність полягає в Законослухняності, менталітеті і т.д. Вам варто послухати Українців-емігрантів, котрі зробили собі ім'я в США. Так от, перше, що вони зробили це позбулися українського менталітету . Буквально вчора показували репортаж про співачку Міка Ньютон, фотомодель Тетяну Родіна. До чого це все - є правила і законодавчі нормативні документи і Ви їх повинні виконувати. Подобається Вам це чи ні. Стосовно цін, то Вас привчили до ціни, що везеться контрабандою. А коли треба платити реальну ціну за імпорт, то починаєте волати: "Чому так дорого"!.
Еге... то Ви пане дійсно вважаєте що повальна накрутка у 200 і більше % на майже будьякий товар, є правильною і обурення з цого свідчить про поганий менталітет?!!!
А я Вам відповім, що менталітет таки дійсно поганий, от тільки не тому що зазвичай тихенько ковтаємо несправедливу образу і скаржимося тільки один одному, і то не завжди... от у французів менталітет правильний, тільки починають утискати їх права, то лайном обливають своїх очільників і зчиняють такий гвалт що тамтешні депутутки з чинушами не раз подумають чи воно варто! Щодо нашого шкурницького "ціноутворення" то я особисто нічого правильного там не бачу, таке враження що нас держава просто навмисно вигоняє з рідної землі, причому дуже успішно, не вірите? Проїдьтесь по кинутим селам у центрі на півдні і сході, по іншим регіонам нажаль не буваю, але не думаю що там набагато краще, та що села, міста теж пустіють, от іще пенсіонери вимруть і залишиться пустеля... цікаво навіщо, і кого будуть заселяти натомісць?
 

TRUST ME

Мисливець
Еге... то Ви пане дійсно вважаєте що повальна накрутка у 200 і більше % на майже будьякий товар, є правильною і обурення з цого свідчить про поганий менталітет?!!!
Торгова націнка самих виробників: Apple - 800%, а Samsung і Huawei - до 1000%.
У Вас який телефон?
Ви шкодуєте, за переплату?
 

TRUST ME

Мисливець
Учасники дискусії, Тема не про ціноутворення, а про свідоме намагання порушити законодавство США і уникнення можливих наслідків.
 
Зверху