Старые патроны. Ностальгия.

Отставник

Мисливець
Вітаю шановне товариство!
Хочу наперед принести вибачення, якщо не в тему, але певним чином це теж відноситься до теми патронів. Попалася мені така радянського періоду цікава коробочка, але ніколи раніше такого не зустрічав. В інтернеті інформації не знайшов. Підкажіть, будь ласка, як це виглядало колись.
IMG_20200118_192742.jpg

IMG_20200118_192411.jpg

IMG_20200118_192337.jpg

IMG_20200118_192239.jpg

IMG_20200118_192208.jpg
 

Отставник

Мисливець
Валентин 61, благодарю Вас за разъяснение!
Жаль, на фото в Вашей теме плохо видно сами кассеты. Они пластмассовые?
 

Сергей К

Снайпер
Вітаю шановне товариство!
Хочу наперед принести вибачення, якщо не в тему, але певним чином це теж відноситься до теми патронів. Попалася мені така радянського періоду цікава коробочка, але ніколи раніше такого не зустрічав. В інтернеті інформації не знайшов. Підкажіть, будь ласка, як це виглядало колись.
Переглянути вкладення 544097
Переглянути вкладення 544098
Переглянути вкладення 544099
Переглянути вкладення 544100
Переглянути вкладення 544101
Вот:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-підставку-під-гільзи-СССР-к-12.45198/
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А это мой патронташ по пушному. Для такой охоты много патронов не понадобятся. Переглянути вкладення 546873 Переглянути вкладення 546874 Переглянути вкладення 546875 :) Набор туриста СССР. ))) Тоже как антиквариат уже. )))
Патронташ вобще шикарний і к-сть набоїв на хутрового саме те, те що треба, і не багато - і не мало набоїв.
Нехай Вас радує в наступному сезоні..))
 

kef

Зброяр
Так пакували і картеч. У батька пам"ятаю такі патрони 16 калібру і на дробові прокладці на червоному фоні буква "К".
Буква К то напевно ,що качка :D. А так штампували з того ,що було.І саме найбільш виготовлено на початку 80-х. Як у пластикових так і в паперових гільзах. Роблю такий висновок бо такі роки найчастіше трапляються на патронах та гільзах того періоду.
 

Аникей

Мисливець
:D:D:D
Буква К то напевно ,що качка :D. А так штампували з того ,що було.І саме найбільш виготовлено на початку 80-х. Як у пластикових так і в паперових гільзах. Роблю такий висновок бо такі роки найчастіше трапляються на патронах та гільзах того періоду.
Та ні я розпечатував тоді патрон то була картеч.
 
  • Like
Reactions: kef

Dedushka

Снайпер
Патронташ вобще шикарний і к-сть набоїв на хутрового саме те, те що треба, і не багато - і не мало набоїв.
Нехай Вас радує в наступному сезоні..))
Спасибо. В этом сезоне по пушному всего-то и стрелял по семи зайцах. ))). Зачем таскать лишние патроны. ))). :)
 
Зверху