Старые патроны. Ностальгия.

Stanislav Fursa

Снайпер
Докуменальных подверрждений Вашей версии я не нашел. Так, что насчет происхождение опубликованной мной пули вопрос остается открытым. В интернете аналогичных пуль я не нашел. О каком " воронении" идет, вообще, речь?!
Насчет принадлежности ее к заводу Сокол я глубоко сомневаюсь. Разве, что Вы предоставите неопровержимые доказательства. Завод Сокол гнал (практически буквально) копии со всего, что было актуально, в первую очередь, и популярно, в СССР, из охотснаряжения и припасов Своего, ИМХО, в худшем качестве, естественно, было совсем немного. Если было вообще.. Хотя, все возможно.
Дайте фото, абсолютно аналогичной пули, их Вашей коллекции, в студию!
Естественно, с аргументами ее происхождения из, Сокіл.
По черзі, документальних підтверджень, я не давав. Сказав, те що сам знав. Потім же уточнив, що я "Документальних підтверджень, немаю", по тому зі 100% гарантією не казатиму, щоб Вам не збрехати.
Стосовно вороніння, якщо у Вас не ворована куля, то може у Вас вона закалена? (Це щось нове).
Ось і власне фото всіх мої "БЛОНДО" з колекції (за задній план, вибачайте..:)).
Зліва на право:
Перша куля, це чистий Француз, оригінальна куля, далі всі пішли саме Київського заводу Сокіл (деякі були з інструкціями/рекомендаціями, я їх викинув). Останні дві кулі, це саморобні.
IMG_20201128_225204.jpg


Тепер дивимось поближче, як зроблені кулі.
Знову зліва на право:
Оригінальна, Воронована, Оцинкована зі штампованими поясками, далі пішли латунні з пластиковими поясками.
IMG_20201128_225246.jpg

IMG_20201128_225327.jpg
 

kef

Зброяр
По черзі, документальних підтверджень, я не давав. Сказав, те що сам знав. Потім же уточнив, що я "Документальних підтверджень, немаю", по тому зі 100% гарантією не казатиму, щоб Вам не збрехати.
Стосовно вороніння, якщо у Вас не ворована куля, то може у Вас вона закалена? (Це щось нове).
Ось і власне фото всіх мої "БЛОНДО" з колекції (за задній план, вибачайте..:)).
Зліва на право:
Перша куля, це чистий Француз, оригінальна куля, далі всі пішли саме Київського заводу Сокіл (деякі були з інструкціями/рекомендаціями, я їх викинув). Останні дві кулі, це саморобні.
Переглянути вкладення 620638

Тепер дивимось поближче, як зроблені кулі.
Знову зліва на право:
Оригінальна, Воронована, Оцинкована зі штампованими поясками, далі пішли латунні з пластиковими поясками.
Переглянути вкладення 620639
Переглянути вкладення 620640
Не звертайте уваги. Усі ці кулі і є совком- плагіатом вірніше копіями оригіналу " блондо". Приблизно на початку 2000 року були у продажу кулі такі як під номером 1. Метал- мідь або латунь. Але це специфічні кулі не лише для полювання але і для зупинки транспортного засобу шляхом пошкодження двигуна та інших основних частин транспорту. Вони реально б'ють метал .Для цього їх і створили у часи другої світової. А для дичини дрібноти -типу кози мало придатні.
І на рахунок старих патронів ,так і цю кулю можна віднести до спеціальної - поліцейсько армійської .
Так .що з танка виліз і танкіст який згадав про кулі;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
До речі: неоднократно встречал СССРовские патроны, в пластиковой гильзе со звездой, с расплавленной точкой посредине звезды. Это заводское произведение или уже народное творчество? Те патроны, которые я держал в руках, производили впечатление фабричных. Правда, там расплав был скромнее. Какие будут мнения?
Не скрою, сам, иногда, так поступаю. Ничего, кроме положительных качеств выстрела, при этом не замечал.
А о потенциальном высыпании дроби из патрона ( собенно мелкой) можно забыть навсегда.
патрон.jpg
 

Homa

Снайпер
До речі: неоднократно встречал СССРовские патроны, в пластиковой гильзе со звездой, с расплавленной точкой посредине звезды. Это заводское произведение или уже народное творчество? Те патроны, которые я держал в руках, производили впечатление фабричных. Правда, там расплав был скромнее. Какие будут мнения?
Не скрою, сам, иногда, так поступаю. Ничего, кроме положительных качеств выстрела, при этом не замечал.
А о потенциальном высыпании дроби из патрона ( собенно мелкой) можно забыть навсегда.
Переглянути вкладення 623727
Була в мене пачка спортивних патронів Рекорд часів СРСР і зірка на всіх набоях запаяна хоча сама зірка не "фонтан". Так що думаю це не народна творчість.
 

kef

Зброяр
Була в мене пачка спортивних патронів Рекорд часів СРСР і зірка на всіх набоях запаяна хоча сама зірка не "фонтан". Так що думаю це не народна творчість.
Тому що тверда пластмаса. Навіть після першого пострілу бувало .що гільза тріскалась в місці згину зірки . Саме на патронат " Рекорд". червоного кольору.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Була в мене пачка спортивних патронів Рекорд часів СРСР і зірка на всіх набоях запаяна хоча сама зірка не "фонтан". Так що думаю це не народна творчість.
100% заводські. В свій час мав від 1 до 0000.
Ну, вот. Открылась еще одна неведомая страница НОСТАЛЬГИИ. Спасибо участникам дискуссии!
 

pashamykytyn

Мисливець
На фото там де коробка з патронами знайшов спорядженні набої, які не запрацювали, і що саме головне, всі однакові, колір гільз закатка, але без назви, може капсуль акийсь бракований був
 

pashamykytyn

Мисливець
Доречі, хто знає що за кулі споряджені, І мабуть всі треба переспорядити?
 

igor21

Слідопит
... може капсуль акийсь бракований був
Если фото правильно передает цвет, там видно и капсюль "медного" цвета рядом с латунными.
А это СТАЛЬНОЙ жевело, окрашенный под "медь", который разбивается только идеальными совдеп боевыми пружинами...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А це 1 - капсюль під мідь. Це той що погано пробивався.
Переглянути вкладення 623800
Производства АО "Муромский приборостроительный завод". Его производительность в наше время- 80 млн капсюлей в месяц. А во времена перестройки и тотального дефицита их изготавливали из стали. Поэтому на них частенько были осечки не только из импортных ружей, рассчитаных на нежные еврокапсюля, но даже и из таких , как ТОЗ-34 и ИЖ-27.
 
Зверху