Стволы ТОЗ-34 (разрыв чокового ствола)

Копатыч

Зброяр
,а не просветите по процедуре перевода огнестрела в ММГ?
Не знаю, не занимался этим "вопросом" ....

12.22. Для визначення технічного стану щодо наявності основних ушкоджень мисливської вогнепальної зброї, основних частин зброї, пристроїв які враховуються при реєстрації (перереєстрації) (додаток 24), в органах поліції створюються комісії з числа працівників дозвільної системи, експертів-криміналістів.

12.17. Мисливська вогнепальна зброя, основні частини зброї, пневматична зброя, пристрій, що визнані комісією з визначення технічного стану зброї, пристрою не придатними для подальшого користування (не підлягають ремонту), не реєструються (не перереєстровуються). У місячний строк від дати прийняття комісією рішення про визнання їх непридатними вони здаються власником до органів поліції безкоштовно для знищення або приводяться підприємством чи майстернею з виготовлення і ремонту вогнепальної та холодної зброї, пристроїв у стан, що унеможливлює здійснення пострілу без спеціальних ремонтних робіт, і знімається з обліку.

Может, как то, так .......
 

Дідько

Новачок
Это еще сложнее. "Флажковые" советские и новодельные "женятся" проще. Но возможно ошибаюсь и не так все сложно.
Есть попадаются, не часто но есть, когда была возможность взять то тогда мне не нужно было, а теперь локти кусаю.
 

Volanat

Мисливець
Коллеги, крайне интересная тема вышла у Вас. Вот только, Уважаемый ТС, что мешает Вам приобрести такой же Т34 за заявленные Вами 300 уе, собрать из двух одного, а с остатком поступить на свій розсуд? Ведь так то будет наверняка проще чем найти целую пару.
 

Дідько

Новачок
Коллеги, крайне интересная тема вышла у Вас. Вот только, Уважаемый ТС, что мешает Вам приобрести такой же Т34 за заявленные Вами 300 уе, собрать из двух одного, а с остатком поступить на свій розсуд? Ведь так то будет наверняка проще чем найти целую пару.
Ничего не имею против, но найти ТОЗ 70-года с нормальными стволами это проблематично. Если у Вас есть такой то можем обсудить.
 

VIKOND71

Новачок
Саме так, хочу зберегти рушницю. Домовитись з поліцією то не проблема. Мені порадили звернутись на завод Форт, а також дали номер майстерні, де мені запропонували взагалі таке на грані фантастики, що я ще не чув, а саме розпаяти стволи, вирізати пошкоджений фрагмент, і вставити (вварити) замість нього фрагмент з донора, дають з їх слів гарантію, що все буде 100% добре, знаружі сліда і не видно буде а всередині стволу буде лише помітно 2 кільця. Кажуть що вже мають чималий досвід, і нарікань не було. Невіриться звісно але перевірю якщо донорських стволів не знайду.
А кучнось и целькость ,они карантируют???или,только ковёрный вариант?
 

VIKOND71

Новачок
Уже смотрел ихние работы, общался с владельцами, пока негативных отзывов не слышал.
"а також дали номер майстерні," У знакомого "шишка"на стволе, и тоже продавать не хочет,дорожит,если можно,дайте номер тел.той "майстерни".
 

СерыйП

Слідопит
максимальную цену за пару указывали 3000 грн.
за 100 дол. Вы стволы не купите.
Тоесть как я сделал выводы, стволы с регистрацией стоят 200-300 долларов, а без регистрации на запчасти 100-150?
Вообще-то, рынок диктует свои правила, стволы без регистрации всегда дороже легальных.
О регистрации. В нормальной мастерской вам и подгонят посадочные места и номера ваши набьют на купленные стволы.
У двух товарищей есть ружья (иномарки) с отремонтированными стволами. У одного ствол полностью перепаян (впаян новый). У второго ствол нарощен. На резьбе. Место стыка не видно. Настрел уже приличный. Но эта работа дорогая, дороже чем купить новые стволы на ТОЗ-34.
 

стрелок60

Слідопит
Саме так, хочу зберегти рушницю. Домовитись з поліцією то не проблема. Мені порадили звернутись на завод Форт, а також дали номер майстерні, де мені запропонували взагалі таке на грані фантастики, що я ще не чув, а саме розпаяти стволи, вирізати пошкоджений фрагмент, і вставити (вварити) замість нього фрагмент з донора, дають з їх слів гарантію, що все буде 100% добре, знаружі сліда і не видно буде а всередині стволу буде лише помітно 2 кільця. Кажуть що вже мають чималий досвід, і нарікань не було. Невіриться звісно але перевірю якщо донорських стволів не знайду.
Такого я еще не слышал.Понимаю еще поменять разорванную трубку-это приемлимо,но варить стволы!!!!-БРЕД.
Сусiд каже що у сусiдки впоперек,а сусiдка-що у сусiда найдовший.Фото этих работ кто то видел???
 

Дідько

Новачок
Доповідаю, стволи відремонтував, дав зброї 2 життя, Замінили частину верхнього ствола, по зовнішньому вигляду претензії відсутні. Встиг пів сезону з ним відполювати, результатом задоволений.
 

tyrist 1945

Тигр
Доповідаю, стволи відремонтував, дав зброї 2 життя, Замінили частину верхнього ствола, по зовнішньому вигляду претензії відсутні. Встиг пів сезону з ним відполювати, результатом задоволений.
Фото в студію!:D
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Доповідаю, стволи відремонтував, дав зброї 2 життя, Замінили частину верхнього ствола, по зовнішньому вигляду претензії відсутні. Встиг пів сезону з ним відполювати, результатом задоволений.
Я так розумію, не частину, а весь верхній ствол? А це з пайкою прицільної та бокових планок і відповідно - зведенням стволів. Зовні виглядає не погано. І вартість вийшла більш ніж адекватною.
Якщо не секрет, де робили?
 

Дідько

Новачок
Я так розумію, не частину, а весь верхній ствол? А це зпайкою прицільної та бокових планок і відповідно - зведенням стволів. Зовні виглядає не погано. І вартість вийшла більш ніж адекватною.
Якщо не секрет, де робили?
Ні як раз заміна частини ствола майже 1/3, із зварюванням, шліфуванням , пайкою прицільної та бокових планок і відповідно - зведенням стволів та воронінням. Всередині ствола видно невелике чорне кільце, місце зварювання. Стріляв різними номерами дробу, в.т.ч картеччю 11/0 результат добрий. Цілий ствол донор знайти не вдалося. Робив в Вінниці.
 
Останнє редагування:
Зверху