Стерилизация

OlegSch

Мисливець
Добрый вечер. Такой вопрос назрел. Имею собаку охотничьей породы, сука. Возраст 3,5 года. Не вязал, да особо и желания нет вязать. Весной была ложная щенность, пролечились. Врачи говорят нужно вязать, да бы не было проблем со здоровьем. Хотел, да и хочу, стерилизовать собу, но где то читал или по телевизору смотрел, что стерилизованная собака теряет чутье. Кто подскажет как быть, может у кого опыт есть?
 

cagor

Слідопит
Добрый вечер. Такой вопрос назрел. Имею собаку охотничьей породы, сука. Возраст 3,5 года. Не вязал, да особо и желания нет вязать. Весной была ложная щенность, пролечились. Врачи говорят нужно вязать, да бы не было проблем со здоровьем. Хотел, да и хочу, стерилизовать собу, но где то читал или по телевизору смотрел, что стерилизованная собака теряет чутье. Кто подскажет как быть, может у кого опыт есть?
А почему бы разок и не продолжить род такой прекрасной породы как у вас? Про стерилизацию слышал тоже что не есть гуд, но правда или нет незнаю.
 

Mechanik

Снайпер
Телефонував по питанню автора теми, досвідченому експерту, на що почув наступне:
Пов`яжіть собачку з іншою породою, якщо немає саме тієї породи кобеля.
Дочекатись малечі, після чого малечу роздати всім бажаючим.
В подальшому здоров`ю собачки вже нічого не загрожує.
Якщо ж стерилізувати, то такий варіант має бути - останнім.
 

OlegSch

Мисливець
А почему бы разок и не продолжить род такой прекрасной породы как у вас? Про стерилизацию слышал тоже что не есть гуд, но правда или нет незнаю.
Порода хорошая, да и девочка хороша, но я довольно занятой человек по работе. Думаю не смогу уделить должного внимания детворе. Вот и в сомнениях, как поступить.
 

OlegSch

Мисливець
Телефонував по питанню автора теми, досвідченому експерту, на що почув наступне:
Пов`яжіть собачку з іншою породою, якщо немає саме тієї породи кобеля.
Дочекатись малечі, після чого малечу роздати всім бажаючим.
В подальшому здоров`ю собачки вже нічого не загрожує.
Якщо ж стерилізувати, то такий варіант має бути - останнім.
Дякую за відповідь. В'язати є з ким, і кавалєр добрий. Питання в тому, що це на мій погляд дуже відповідальна річь. Підняти цуциків, знайти їм добрих власників мисливців, або просто добрих людей. Це, як то кажуть, не мій бізнес.
 

WildWest

Мисливець
Аналогичная ситуация.... тоже пока не определился как быть. С щенками морочится не хочу, да я вязать с любым кобелем, лишь бы развязать, нет никакого желания. Один ветеринар советовал стерилизовать, другой говорит ни в коем случае, так как поменяется обмен веществ и ожирение (у меня такса)... спрашивал есть ли смысл один раз повязать - ответили что это ничего не решит, так как «гулять» сука от этого не перестанет. В общем пока ни туда ни сюда, но скорее всего ни вязать, ни стерилизовать не буду.
Если бывает ложная беременность, молоко и прочее, то стараюсь больше выгуливать, что бы не засиживалась на диване и мысли дурные в голову не лезли :)
 

Mechanik

Снайпер
Думаю не смогу уделить должного внимания детворе.
За Вас це зробить їхня мама, на протязі двох місяців. Від Вас одне вимагається : якісна їжа та пиття для породіллі.
Підняти цуциків, знайти їм добрих власників мисливців
А ось цуциків далі, мають піднімати та виховувати, вже нові їхні власники.
 

WildWest

Мисливець
Ага... их мама и ремонт потом в квартире новый сделает :)
 

OlegSch

Мисливець
Напряг мысли и вспомнил, смотрел канал "Трофей" и в одной из передач говорили, что при стерилизации собака теряет чутье. Но это были разговоры охотников, а хотелось-бы знать мнение специалиста.
 

OlegSch

Мисливець
Ага... их мама и ремонт потом в квартире новый сделает :)
Вопрос не в этом, смотреть нужно за всеми детьми. Вопрос в том, будет ли собака пригодна для охоты после стерилизации. Если нет, нужно вязать, если да, будем посмотреть.
 

cagor

Слідопит
Вопрос не в этом, смотреть нужно за всеми детьми. Вопрос в том, будет ли собака пригодна для охоты после стерилизации. Если нет, нужно вязать, если да, будем посмотреть.
У меня тоже сука Бретон 9 месяцев, хоть мне и рано бумать о вязке, но уверен что ближе к трем годам буду вязать, не ради шенков а ради самой собачки мне так заводчик рекомендовал, но и говорил если сука за всю жизнь не разу не будет вязана ничего страшного. Решать вам. Хотя а что ваша собачка думает по этому поводу?:)
 

Влодко2

Новачок
Доброго часу доби панове. Ось який випадок стався у моєму житті. 8 років я був, щасливим, власником курца Рути. На виставках 1 місце в рингу, екстерєр відмінно. Дипломів не було , бо не приймали у часті в випробовуваннях. Робота в мене така що в дома я буваю рідко, і маю довгі відрядження, а з початком війни по пів року в дома не буваю. ЇЇ роботою був задоволений птицю подавала, зайця добирала, стойку витримувала, навіть при тому мінімумі часу що я затратив на дресуру. Під час "тічок" сиділа в вольєрі, вязок я не планував, та й без дипломів які можуть бути вязки? І ось минулого літа, дзвонить мені дружина і каже що собака, ймовірно, " залетіла ". Гуляла вона тільки на подвірї, і пліт кругом високий, але кобеля в такий час зупинить хіба півкартеч. Одним словом, не вберегли. Приїхав я до дому через 5 днів після того як собака народила. З собаки залишився один скелет, від їжі відмовляється. Почалися пошуки ветеринара. Поставили діагноз, метрит. Багато гнійних виділень з статевих органів. Уколи, крапельниці. собака практично не ходила. Один лікар пішов у відпустку, інший ще не вийшов з відпустки, один каже це вже не моя справа, інший каже, я не починав лікування я і закінчувати не буду. Через 3 тижні після родів собака померла, з 9-ти собачат вижило 4, годував їх дитячою соскою. Роздав їх друзям. Ось до чого я це розказував. Вязка це дуже відповідальна подія, до цього треба готуватися, мати на це час, і бажання. Я теж думав що суки родять самі і ніякої допомоги їм не потрібно. А виявляється потрібно, і нагляд толкового ветеринара потрібний. На даний момент собаку хочу дуже, курца це однозначно. Але поки не закінчаться мої відрядження, заводити не буду, бо собака потребує, догляду і уваги постійної. Додаю фото моєї Рути.
IMG_0838.jpg
Зобр144.jpg
 

cagor

Слідопит
Доброго часу доби панове. Ось який випадок стався у моєму житті. 8 років я був, щасливим, власником курца Рути. На виставках 1 місце в рингу, екстерєр відмінно. Дипломів не було , бо не приймали у часті в випробовуваннях. Робота в мене така що в дома я буваю рідко, і маю довгі відрядження, а з початком війни по пів року в дома не буваю. ЇЇ роботою був задоволений птицю подавала, зайця добирала, стойку витримувала, навіть при тому мінімумі часу що я затратив на дресуру. Під час "тічок" сиділа в вольєрі, вязок я не планував, та й без дипломів які можуть бути вязки? І ось минулого літа, дзвонить мені дружина і каже що собака, ймовірно, " залетіла ". Гуляла вона тільки на подвірї, і пліт кругом високий, але кобеля в такий час зупинить хіба півкартеч. Одним словом, не вберегли. Приїхав я до дому через 5 днів після того як собака народила. З собаки залишився один скелет, від їжі відмовляється. Почалися пошуки ветеринара. Поставили діагноз, метрит. Багато гнійних виділень з статевих органів. Уколи, крапельниці. собака практично не ходила. Один лікар пішов у відпустку, інший ще не вийшов з відпустки, один каже це вже не моя справа, інший каже, я не починав лікування я і закінчувати не буду. Через 3 тижні після родів собака померла, з 9-ти собачат вижило 4, годував їх дитячою соскою. Роздав їх друзям. Ось до чого я це розказував. Вязка це дуже відповідальна подія, до цього треба готуватися, мати на це час, і бажання. Я теж думав що суки родять самі і ніякої допомоги їм не потрібно. А виявляється потрібно, і нагляд толкового ветеринара потрібний. На даний момент собаку хочу дуже, курца це однозначно. Але поки не закінчаться мої відрядження, заводити не буду, бо собака потребує, догляду і уваги постійної. Додаю фото моєї Рути.
Переглянути вкладення 343303 Переглянути вкладення 343315
Дуже шкода вашу собачку, співчуваю. А що кажуть ветеринари? Инфекція? Чому так сталося?
 

Влодко2

Новачок
Дуже шкода вашу собачку, співчуваю. А що кажуть ветеринари? Инфекція? Чому так сталося?
Як мені пояснили, що собака не очистилась після родів. Тут потрібна допомога лікаря. Сказали що це потрібно робити відразу після родів. В моєму випадку час був втрачений.
 

Mechanik

Снайпер
Жаль, дуже жаль що так сталося... Я Вас розумію. Мої Вам спічуття Колего.
 

Alego

Слідопит
Пишут что заведомо зная что разводить собаку не будут люди делают стерилизацию сук еще до первой течки. Уменьшая вероятность проблем возниккающих тольколько у сук на 95%.
Вторые после 2х лет когда установится гормональный фон. Якобы в Бельгии всем не рожавшим собакам в 5ть лет рекомендуют стерилизацию.
Один мой знакомый вереринар говорит что роды ни кому на пользу не идут.
Друг стерилизовал свою собаку в 2.3 года пока ни чего не пропало и не изменилось ни внутренне ни внешне.
Я собираюсь свою собаку тоже стерилизовать....нет желания переживать за собаку а потом за ее потомство
 

VADAS67

Слідопит
У меня тоже сука Бретон 9 месяцев, хоть мне и рано бумать о вязке, но уверен что ближе к трем годам буду вязать, не ради шенков а ради самой собачки мне так заводчик рекомендовал, но и говорил если сука за всю жизнь не разу не будет вязана ничего страшного. Решать вам. Хотя а что ваша собачка думает по этому поводу?:)
Неможна нарушати природній цикл собаки.В мене у брата сука стефоршира померла у віці 5років бо недавали гуляти.А розумна була настільки ,що інколи її хозяйка,а наша невістка виглядає у дуже поганому ракурсі. Між іншим вона ветеринар,і то була її ідея нев*язяти.Як на мене.то дайте раз погуляти,а потім можна таблетками відбивати течку.Але мусите проконсультіроватися із файним ветеринаром.
 

OlegSch

Мисливець
Неможна нарушати природній цикл собаки.В мене у брата сука стефоршира померла у віці 5років бо недавали гуляти.А розумна була настільки ,що інколи її хозяйка,а наша невістка виглядає у дуже поганому ракурсі. Між іншим вона ветеринар,і то була її ідея нев*язяти.Як на мене.то дайте раз погуляти,а потім можна таблетками відбивати течку.Але мусите проконсультіроватися із файним ветеринаром.
Одна вязка проблему не решит.
 
Зверху