Стоимость членских взносов по областям

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Головне що 790, і мабудь 790 грн. 40 коп.)))))).
 

Виталя

Снайпер
Я
Ніколи не платив трудоучасть ні я , ні хто небудь інший з колективу. В нас прийнято, що трудоучасть має кожен відпрацювати сам.
Объясню ещё раз. Я не против отработать труда участие,но я закреплён за первичной организаций которая находится от меня в 70км. Мне накладно туда ездить, поэтому отрабатывает местный коллектив,а мы помогаем им деньгами.
Так было решено в УТМР,всех устраивает, разногласий среди нас нет. С уважением.
 

daw81

Мисливець
Ніколи не платив трудоучасть ні я , ні хто небудь інший з колективу. В нас прийнято, що трудоучасть має кожен відпрацювати сам.
А ми і відробляєм і грощі з нас здерають. А почесним та блатним так зараховують.
 

VADAS67

Слідопит
Всім доброго вечора! У мене питання-я в УТМРі від 12.11.1994 р.Внески платив кожен рік.Чи маю я зараз пільги якісь платити менше?
 

asdf

Мисливець
Всім доброго вечора! У мене питання-я в УТМРі від 12.11.1994 р.Внески платив кожен рік.Чи маю я зараз пільги якісь платити менше?
Боюсь что нет, если Вы не УБД
Или разве что Вас руководство уоор номинирует на почётного тогда халява
А вообще в уставе все прописано
С Ув
 

Шурави

Снайпер
Всім доброго вечора! У мене питання-я в УТМРі від 12.11.1994 р.Внески платив кожен рік.Чи маю я зараз пільги якісь платити менше?
Якщо є 60 років, принаймні в Київському УТМРі
 
Останнє редагування:

asdf

Мисливець
8.4. Від сплати членських внесків звільняються почесні члени УТМР, а також члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі.
Ради Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР можуть встановлювати окремі пільги щодо сплати щорічних членських внесків іншим категоріям членів Товариства в залежності від своїх фінансових можливостей.
Пільги щодо полювання та рибної ловлі в угіддях, що надані в користування відокремленим підрозділам УТМР та створеним Товариством господарським підприємствам, надаються членам УТМР, колективним членам Товариства за рішенням президій рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
 

Трифон63

Мисливець
Организация называется Украинское общество... Соответственно все взносы и платежи должны быть едиными, хоть для Львовских охотников, хоть для Донецких или Киевских. А у нас полный бардак...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Бердичів , річні 800, качка- 600, пенсіонери-300, матроска 10 грн+1.7грн+ комісії банку ( від 12 до 70 грн)
 
Зверху