Строки Наказ 209

VS1975

Снайпер

Kapitan

Снайпер
Капитан, ту владу шо цей Закон приймала вже з"їли очі вже повилазили. :)
Так цей наказ був прийнятий 22.10.20. І приймали його недоумки яких привів Зеленський до влади, в міністерства і тд.
Мене в даному випадку більше інтересує позиція кінологічних організацій. Вони чим займаються?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Так цей наказ був прийнятий 22.10.20. І приймали його недоумки яких привів Зеленський до влади, в міністерства і тд.
Мене в даному випадку більше інтересує позиція кінологічних організацій. Вони чим займаються?
QUOTE="Kapitan, post: 1084171, member: 836"

Добрий вечір!
Колеги собачатники, давайте спробуємо розібратися у ситуації.
1) Міністр міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, десь приблизно через два тижні після опублікування цього наказу подав клопотання про скасування цього ж наказу. Тобто пан Абрамовський, сам проявив ініціативу щодо 209, і сам ж його скасовує.
2) Минулого тижня Абрамовський подав заяву щодо відставки ( чи приняли , чи ні не знаю)
3) Шановні слухайте уважно!!:
Відкликання 209 відуболося чи відбувається ( не знаю як правильно) саме через тиск зоошизи. Ви вловлюєте ЧЕРЕЗ ТИСК ЗООШИЗИ, замітьте не собачатників , а зоошиза заставила Абрамовського відмінити 209.
4) Візьміть до уваги 209 погоджений Державним агентством лісових ресурсів України.

5) І саме головне.
Не робіть поспішних висновків не розібравшись у проблемі. Станом на сьогодні ніхто не відміняв ст 34 ЗУ, Ви обурюєтися про весняні випробуваня, а чи задумувались Ви на яких підставах згідно чого проводилися ці випробуваня , у статті 34 чітко вказано - " у строки", то ж якими строками ви користувалися до 209?.

6). 209 повинен бути прийнятий і крапка, повірте, що якщо взяти по закону то без тих строків Ви ще більш обмежені ніж з 209. Чи потрібно поправки до 209-го - так потрібно!.

PS.
Аналізуючи ситуацію з 209-м, зробив висновок, що ми дуже далекі та нами досить легко маніпулювати.
Не поспішайте спробуйте розібратися повністю у ситуації...
 
Зверху