Стікери для набоїв

Статус
Закрита.

VAK13

Мисливець
Здравствуйте. Прошу принять заказ:
7 -ка белый фон - 3 листа
5 -ка белый фон - 2 листа
3- белый фон - 2 листа
1 - белый фон - 2 лист
Итого 9 листов. Диаметр 9мм.
 

Aleks_b

Мисливець
День добрый!
Дайте пожалуйста 10 мм на цветном фоне:
9-2 листа
7-5 листов
5-6 листов
6-2 листа
2-5 листов
0-2 листа
00- 2 листа
К- 1 лист
 

suxan66

Новачок
5-6 листов на белом фоне. 4-6 листов на белом фоне. 3-2 листа белый фон. 6-6 листов белый фон. И того 20 листов диаметром 10 мм. Реквизиты к оплате.
 
Уважаемые пользователи!
Кто приобрел уже здесь продукцию - отпишитесь о Ваших впечатления!
И прикрепите фото готовых патронов!
Думаю, ТС будет не против, а мы вам будем благодарны!
И обязательно укажите диаметр наклеенного стикера !!!
 

web2r

Мисливець
Уважаемые пользователи!
Кто приобрел уже здесь продукцию - отпишитесь о Ваших впечатления!
И прикрепите фото готовых патронов!
Думаю, ТС будет не против, а мы вам будем благодарны!
И обязательно укажите диаметр наклеенного стикера !!!
Приєднуюся до прохання.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Ось і приїхало до мене моє замовлення,18мм.стікери з звірушками.З номерами я не хотів,вони є скрізь,запитав чи можливий варіант з звірушками,мені відповіли чому б не спробувати...
Я дав ескізи які знайшов в неті,автор теми запропонував ще пару своїх картинок,моє завдання було вибрати найбільш для мене оптимальні.От так і получилися ці стікери.
Якісно ламінований папір,так що думаю проблем з облізлою фарбою не буде, розмір рахую є найбільш оптимальним.Тримаються на патронах добре,пару шт.відірвалося разом з основою,але ковирнувши я відділив саму наклейку та без проблем наклеїв на патрон.
Отож в цілому я більш ніж задоволений,як якістю так і ціною,розумінням кінцевого результату і підходом до побажань клієнта.
Всім НІ ПУХУ....
 

Вкладення

web2r

Мисливець
Ось і приїхало до мене моє замовлення,18мм.стікери з звірушками.З номерами я не хотів,вони є скрізь,запитав чи можливий варіант з звірушками,мені відповіли чому б не спробувати...
Я дав ескізи які знайшов в неті,автор теми запропонував ще пару своїх картинок,моє завдання було вибрати найбільш для мене оптимальні.От так і получилися ці стікери.
Якісно ламінований папір,так що думаю проблем з облізлою фарбою не буде, розмір рахую є найбільш оптимальним.Тримаються на патронах добре,пару шт.відірвалося разом з основою,але ковирнувши я відділив саму наклейку та без проблем наклеїв на патрон.
Отож в цілому я більш ніж задоволений,як якістю так і ціною,розумінням кінцевого результату і підходом до побажань клієнта.
Всім НІ ПУХУ....
Дякую за відгук!
Невеличке уточнення - це не ламінований папір, а вінілова плівка стійка до сонячного світла, вологи, механічних чинників. Фарба - екосольвент, стійка до всього, крім важких розчинників типу сольвенту.
Сам стікер від підложки зручніше відділяти канцелярським ножем, ним же і зручніше маніпулювати при наклейці на набій.
 

vasyok12

Слідопит
Ось і приїхало до мене моє замовлення,18мм.стікери з звірушками.З номерами я не хотів,вони є скрізь,запитав чи можливий варіант з звірушками,мені відповіли чому б не спробувати...
Я дав ескізи які знайшов в неті,автор теми запропонував ще пару своїх картинок,моє завдання було вибрати найбільш для мене оптимальні.От так і получилися ці стікери.
Якісно ламінований папір,так що думаю проблем з облізлою фарбою не буде, розмір рахую є найбільш оптимальним.Тримаються на патронах добре,пару шт.відірвалося разом з основою,але ковирнувши я відділив саму наклейку та без проблем наклеїв на патрон.
Отож в цілому я більш ніж задоволений,як якістю так і ціною,розумінням кінцевого результату і підходом до побажань клієнта.
Всім НІ ПУХУ....

Гарно вийшло!
Ану признавайтеся що та у Вас слоном замарковано?))
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Я би на наші кулі (в сенсі для наших широт і якими Ми стріляємо) зробив би наклейку Ведмедя..:cool:
Бо якось - "Ш-Ш" не асоціюється зі слоном і остальними кулями, якими ми стріляємо.
Я нікого не відговорюю і не відмовляю, справа кожного, кожен замовляє те, що йому по душі) Просто, я висловив свою асоціацію потужних куль з наклейкой слона;)
П.С. Я б на "бронебійні" гострі/стальні кулі, ліпив би на патрон Слона:D
А так, ідея супер!
 

Vov-1

Зброяр
6, 4 ,1 ,00.по два листи,один кольоровий,один білий.І один лист з буквою ,,к" 10мм. Реквізити в ,,особисті" будь-ласка.Дякую!!!
 

Mih83

Новачок
Цветные. 9мм.
9-2 лист
7-6 листов
6-4 листа
5-4 листов
2-1 листов
0-1 листа
Стоимость реквизиты в личку.
 
Останнє редагування:

Bessarab

Новачок
Добрый вечер!
Примите пожалуйста заказ:
5ка- синий фон белая цифра 7 листов
5ка- белый фон синяя цифра 3 листов
7ка- синий фон белая цифра 7 листов
7ка- белый фон синяя цифра 3 листов
Реквизиты с суммой жду в личке;)
 

Sashok Hunter

Мисливець
Я би на наші кулі (в сенсі для наших широт і якими Ми стріляємо) зробив би наклейку Ведмедя..:cool:
Бо якось - "Ш-Ш" не асоціюється зі слоном і остальними кулями, якими ми стріляємо.
Я нікого не відговорюю і не відмовляю, справа кожного, кожен замовляє те, що йому по душі) Просто, я висловив свою асоціацію потужних куль з наклейкой слона;)
П.С. Я б на "бронебійні" гострі/стальні кулі, ліпив би на патрон Слона:D
А так, ідея супер!
Та були навіть з левом і тигром навіть з ПАНДОЮ:) наклейки,на рахунок походження ШШ (про ведмедів з берлоги і короткі вистрели я в кусі ;)).Просто СЛОН це асоціація з сильним великим звіром,та й наклейки з зображенням звірів це на мою думку дуже оригінально...Одним словом мені до вподоби,та навіть варіантів по самих звірах ТИСЯЧІ...
 

koschel

Мисливець
Примите заказ пож : 5 -ка 3л . 7 -ка зл . 3 -ка 3 л . 0 - 1 л. что и куда в пп.С УВ .
 
Статус
Закрита.
Зверху