Стіл розкладний для відпочинку. Раритет

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Стіл розкладний для відпочинку на природі. Виробництво - СРСР
Столик розкладний, це така річ яка потрібна буде завжди, коли людина поєднується з природою.
Згодиться як мисливцям так і рибакам.
Закинув в багажник автомобіля, приїхав на місце відпочинку, розклав і сидиш як дядько :) а не шукаєш цеглини та дошки, для столика.
Тут тобі кава на столику, чай з лимончиком, ковбаска порізана, шашличок димком пахне, пташки кругом співають, і дикі качечки больбаються в рясці поруч з Вами.
І котиться воно все до біса, ці всі наші буденні проблеми та негаразди, Ви - відпочиваєте.

Довжина 100 см Ширина 70 см.
В комплекті є чохол.
Ціна 650 грн.

Надійно запакую, та відправлю НП за Ваш рахунок.


IMG_5569[1].JPG
IMG_5570[1].JPG
IMG_5590[1].JPG
IMG_5567[1].JPG
 
Останнє редагування:

Reinger

Снайпер
Резерв до вечера. А які розміри в складеному вигляді?
А фляжки з горючкою, щоб класти всередину, в комплекті не було? А то якось нібито чогось не вистачає: стіл є, а на нього нічого не має. Таке враження, що він випускався при Горбачові.
 

Mechanik

Снайпер
А які розміри в складеному вигляді?
Заміри в чохлі:
Ширина 70 см
Висота 55 см

А фляжки з горючкою, щоб класти всередину, в комплекті не було? А то якось нібито чогось не вистачає: стіл є, а на нього нічого не має. Таке враження, що він випускався при Горбачові.
Та які питання ? Хочете паливно мастильних матеріалів ? Легко і просто.
Фляжку з горючкою додам бонусом, покупцеві. Октанове число - 60*
 
Останнє редагування:

Reinger

Снайпер
Заміри в чохлі:
Ширина 70 см
Висота 55 см


Та які питання ? Хочете паливно мастильних матеріалів ? Легко і просто.
Фляжку з горючкою додам бонусом, покупцеві. Октанове число - 60*
В мене і таке своє є, чисто виноградне, як сльоза, тройної очистки. А от для полювання додаю ще десь з 9 різних компонентів, настоюю і занижую октанове число до 45, щоб зразу з ніг не валила і залишався ще час для самого полюваня.
Ок, дякую, ввечері відпишусь, однозначно забираю
 

Mechanik

Снайпер
В мене і таке своє є, чисто виноградне, як сльоза, тройної очистки.
Ну так це вже національний міцний напій сонячної Грузії.
До речі, Міністерство охорони здоров`я Грузії в зв'язку із загрозою поширення коронавіруса COVID-19 рекомендує громадянам не використовувати готівку, для придбання антисептиків, а нагадує про дезінфікуючі властивості грузинського міцного алкогольного напою - чача.
Етиловий спирт вбиває більшість вірусів при концентрації від 60% і вище, що якраз відповідає вихідній міцності більшості сортів - чачі.

А от для полювання додаю ще десь з 9 різних компонентів, настоюю і занижую октанове число до 45, щоб зразу з ніг не валила і залишався ще час для самого полюваня
Для полювання раджу мисливцям чай та цитрус - ідеальне поєднання.
Чай з лимоном. Потужний антиоксидант - вітамін С
А ось після полювання - скільки здоров`я вистачить у кожного.

Ок, дякую, ввечері відпишусь, однозначно забираю
Ну що ж, приємного Вам відпочинку.
 
Статус
Закрита.
Зверху