Суха тефлонова змазка для зброї

Alex111

Мисливець
В этом году испытал эту "штуку" на своем полуавтомате, за весь сезон (без прогулов) вчера первый раз почистил УСМ . В прошлом году 5 охот в подсолнухе и полная чистка УСМ. Вся пыль, кусочки подсолнуха и тд. которая залетает в затворную группу - дунул и все чисто. У них еще есть обезжиреватель, так в дуэте работают классно. Я покрывал в три слоя тефлона. Лично мне данная химия пришлась по душе буду использовать и в следующем году.
 

Охотник77

Снайпер
Купив Рекоіл, обезжирювач і суху змазку. Обробив свій П/А перестав перезаряджати, точніше недосила повністю інший патрон. Що робити в чому причина? Мо в кого таке було?
 

Алекс75

Мисливець
Вымыл обезжиривателем . Нанёс на подаватель , пружину и трубку магазина . Дал высохнуть и собрал .
 

CheshireCat

Мисливець
1) Якщо взяти інші патрони - все ок? На яких патронах виникла проблема?
2) Якщо змити весь Recoil, витерти і змазати звичайним нейтральним маслом, і повторити все з цими ж самими патронами - все ок?

От за що я не люблю напівавтомати - вітер дуне, вже соплі.
 

Охотник77

Снайпер
2) Якщо змити весь Recoil, витерти і змазати звичайним нейтральним маслом, і повторити все з цими ж самими патронами - все ок?
На нейтральному маслі все Гуд! Почалось все з того що я на зиму підшукував кращий варіант і витер все насухо із за чого перезаряджало но були осічки. На тефлоні навіть почало повністю неперезаряджати і все) патрони тіж самі. Напів Автоматична зброя сподобалась ( жалкую що раніше не спробував) і планую повністю перейти на неї
 

Alex111

Мисливець
Задача сухой смазки, в первую очередь уменьшить трение в соприкасаемых элементах. По этому пазы и элементы УСМ, которые по ним движутся нужно обезжирить и смазать очень тчательно.
 

Varjag229

Слідопит
Я теж цього року почав використовувати Recoil Teflon після знежирювача для змащування: підствольного магазину знаружи, тяги затвора, самого затвору знаружи (у тому числі - клина затвору), хвостовика затвору, пазів та направляючих коробки.
Обробляю в один слой та через декілька секунд, коли з'являється білий мутний наліт - розтираю його сухою м'якою ганчіркою до блиску. Газовідвідка на моєму самокруті з наважками від 24 до 32 грамів на любому поросі (206 SV, 206 V, C7, "Крук", А 1 SP, MBx32, Hodgdon Universal) працює без збоїв при температурах від +30 до -5 град. С. (сильніше морозу ще не було).
Питання. Треба лишати той мутний наліт, чи я все роблю правильно?
 

Aquavida

Новачок
Я теж цього року почав використовувати Recoil Teflon після знежирювача для змащування: підствольного магазину знаружи, тяги затвора, самого затвору знаружи (у тому числі - клина затвору), хвостовика затвору, пазів та направляючих коробки.
Обробляю в один слой та через декілька секунд, коли з'являється білий мутний наліт - розтираю його сухою м'якою ганчіркою до блиску. Газовідвідка на моєму самокруті з наважками від 24 до 32 грамів на любому поросі (206 SV, 206 V, C7, "Крук", А 1 SP, MBx32, Hodgdon Universal) працює без збоїв при температурах від +30 до -5 град. С. (сильніше морозу ще не було).
Питання. Треба лишати той мутний наліт, чи я все роблю правильно?
Оставляйте налёт. Растирать не надо! Вы стираете собственно сам тефлон. Это не масло.
На П/А применять везде, кроме собственно канала ствола. Не обязательно Рекойл. Любая тефлоновая. НО! Имейте ввиду, что повышается требования к качеству и срокам чистки.
 

Aquavida

Новачок
То можна і сам механізм УСМ змазать: бойок і всі оті дрібні деталі і пружинкі?
Так точно! Но делать это нужно после каждой пострелухи. Предварительно качественно продув очистителем-обезжиревателем.
Вся прелесть тефлона в том, что не липнет всякое лайно, типа пыли, порошинок итп. И под воздействием газиков не образуется кокс от синтетики/минералки. Отстрелял, почистил ствол, заткнул патчиком и вперед чистить коробку: продул очистителем, протер салфеткой/тряпокой (при необходимости повторить), продул тефлоном. Все. Можно еще раз продуть тефлоном. :) Ну чтоб наверняка. :)
 
Зверху