С каким порохом лучше всего использовать капсюль жевело?

Panters

Снайпер
А який тиск розвиває, не перевищує 650 бар?
Маю теж ТОЗ-34 і розглядаю варіанти, які ще оптимально можна використовувати порохи.
Останні роки весь час використовую ТАХО, ще раніше Сокол, як і у всіх. ТАХО подобається ще тим, що на ньому можна використовувати і об’ємний метод зважування, це мені імпонує, але він вже проївся ;) і хочеться спробувати щось нове, а ТОЗовка рушниця ніжна, тому є обмеження.
Придивляюсь ще до АО, навіть більше чим до С7.
Хто що може сказати з своєї практики? Хто як би виставив їх у ряд 1, 2, 3,...
З Нобелів використовував тільки С7 та А1, навіски більше 32г. не приміняю,
любий порох зважую точно потрібну кількість та періодично дублюю на
інших вагах, ваги перевіряю гирькою на 2г.+0,2, об`ємним методом не зважую,
навіть Сокол, на якому споряджаю всі кульові набої.
 

huntumy

Зброяр
А який тиск розвиває, не перевищує 650 бар?
Маю теж ТОЗ-34 і розглядаю варіанти, які ще оптимально можна використовувати порохи.
Останні роки весь час використовую ТАХО, ще раніше Сокол, як і у всіх. ТАХО подобається ще тим, що на ньому можна використовувати і об’ємний метод зважування, це мені імпонує, але він вже проївся ;) і хочеться спробувати щось нове, а ТОЗовка рушниця ніжна, тому є обмеження.
Придивляюсь ще до АО, навіть більше чим до С7.
Хто що може сказати з своєї практики? Хто як би виставив їх у ряд 1, 2, 3,...
В плані тиску більш підходить А1. Все це залежить від коплектухи і варіанту спорядження. Хоча тими С7 і АО стріляють з тоза і все добре. Тут більше що Ви самі захочете.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А який тиск розвиває, не перевищує 650 бар?
Маю теж ТОЗ-34 і розглядаю варіанти, які ще оптимально можна використовувати порохи.
Останні роки весь час використовую ТАХО, ще раніше Сокол, як і у всіх. ТАХО подобається ще тим, що на ньому можна використовувати і об’ємний метод зважування, це мені імпонує, але він вже проївся ;) і хочеться спробувати щось нове, а ТОЗовка рушниця ніжна, тому є обмеження.
Придивляюсь ще до АО, навіть більше чим до С7.
Хто що може сказати з своєї практики? Хто як би виставив їх у ряд 1, 2, 3,...
Якщо Вам, на 32 грами снаряду, то користуйтесь С7 і А1! Абсолютно гарна навіска для ТОЗа і гарний набій буде, як по швидкості, тиску і різкості. І не заморочуйте собі голову.. ;)
Сам теж власник ТОЗ-34, перо стріляю 24/28 грамів - пороха 206CV, 206V і C7V, хутро 32 грами - пороха С7 і БиПишни серії МВ. Но за 4 роки, 90% стріляю С7, ніякого шату немає (і головне рушницею не хлопати, але це так, до слова).
 

Лис74

Мисливець
Якщо Вам, на 32 грами снаряду, то користуйтесь С7 і А1! Абсолютно гарна навіска для ТОЗа і гарний набій буде, як по швидкості, тиску і різкості. І не заморочуйте собі голову.. ;)
Сам теж власник ТОЗ-34, перо стріляю 24/28 грамів - пороха 206CV, 206V і C7V, хутро 32 грами - пороха С7 і БиПишни серії МВ. Но за 4 роки, 90% стріляю С7, ніякого шату немає (і головне рушницею не хлопати, але це так, до слова).
А як себе "поводить" С7V, теж планую використовувати?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А як себе "поводить" С7V, теж планую використовувати?
Порох, як порох, "фокусів" не було, але 206V мені більше подобається чим С7V і попадаю ним гарно, на С7V мажу часто, но це вже хто до чого звик. А так, ці два пороха варті уваги, різниця в насипній плотності (об'єму).
 

Степанович 2

Снайпер
З Нобелів використовував тільки С7 та А1, навіски більше 32г. не приміняю,
любий порох зважую точно потрібну кількість та періодично дублюю на
інших вагах, ваги перевіряю гирькою на 2г.+0,2, об`ємним методом не зважую,
навіть Сокол, на якому споряджаю всі кульові набої.
Може я трохи не точно виразився - об’ємний метод, бо попри те, що я ним користуюсь, я час від часу контролюю навіску вагами і перевіряю те що набираю в регульовану мірку.
Дякую за рекомендації і Вам і іншим учасникам переписки.
 

huntumy

Зброяр
Користуюсь дозатором коли треба спорядити кількість. Питань не виникає. Біпішні пороха набагато гірші в цьому.
 

Степанович 2

Снайпер
Маю теж дозатор (правда простий совдеп, але досить точний) і останні років три- чотири його використовую часто, якщо не постійно.
 

Лис74

Мисливець
Порох, як порох, "фокусів" не було, але 206V мені більше подобається чим С7V і попадаю ним гарно, на С7V мажу часто, но це вже хто до чого звик. А так, ці два пороха варті уваги, різниця в насипній плотності (об'єму).
206V майбуть об'єм більший чим C7V?
 

Виталий Ф

Новачок
NS 206s с жевело пробовал в 12кал полуавтомат и 16 Тоз-Б. В обеих вариантах не хуже чем на CX2000
 

Mech

Новачок
Споряджав на NS 206S. В цьому році з 5 патронів 1 не спрацював - брак капсюля. Рушниця ІЖ 54. По враженням те що спрацювало спрацювало штатно.
 
Останнє редагування:
Зверху