ТОЗ-А

VKOZSDS

Мисливець
Помогите определить ценность охотничьего ружья ТОЗ-А
1949 г.в.
16 калибр
левый ствол чок
правый ствол цилиндр
состояние на фото
 

Вкладення

Himerin

Мисливець
В марте этого года видео такое в комиссионке. Состояние железа было чуть лучше. Сыпь присутствовала.Воронение сохранилось. Дерево было с небольшим сколом на цевье. Забрали за 150$.
 

vlad88

Мисливець
есть умельцы сбить цену ))). За 150 , ну может для когото это огромные деньги.
 

vlad88

Мисливець
Хорошая компановка цылиндр и чок, это также На цену влияет
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Himerin

Мисливець
В марте этого года видео такое в комиссионке. Состояние железа было чуть лучше. Сыпь присутствовала.Воронение сохранилось. Дерево было с небольшим сколом на цевье. Забрали за 150$.
Приношу свои извинения. Написал глупости не разобравшись.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тоз А -"Зімсон".Сама проста з усіх моделей цієї серії.Ціною як за аналогічний стан Зімсона.
Ця так,але в колекціонерів в фаворі власне моделі ТОЗ-А дореволюційних випусків і з "сталінської"серії!!!
 

tyrist 1945

Тигр
Ця так,але в колекціонерів в фаворі власне моделі ТОЗ-А дореволюційних випусків і з "сталінської"серії!!!
А особливо з швидкозйомним усм «дроплок». А дана рушниця це колодка Зімсона з трубами тоз- б.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А це екземпляр "сталінської серії"-1945 рік!!









 

VKOZSDS

Мисливець
А особливо з швидкозйомним усм «дроплок». А дана рушниця це колодка Зімсона з трубами тоз- б.
Кстати на одном из форумов прочитал, что в ТОЗ-А, 1949 г.в. подушки уже прямые(что свидетельствует о том что стволы изготавливались специально для этой модели, а не взяты от тоз-б того времени(до 53г на тоз-б были приталенные подушки)).
 

tyrist 1945

Тигр
Кстати на одном из форумов прочитал, что в ТОЗ-А, 1949 г.в. подушки уже прямые(что свидетельствует о том что стволы изготавливались специально для этой модели, а не взяты от тоз-б того времени(до 53г на тоз-б были приталенные подушки)).
А ще пишуть що стволи виготовлялись з кулеметної сталі! Шо це за сталь я не знаю, але звучить!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А ще пишуть що стволи виготовлялись з кулеметної сталі! Шо це за сталь я не знаю, але звучить!
Ага!
А ще ствол для ружжа відрізався саме в того кулемета, що пережив усю громадянську війну. Саме тому цих ружжів так мало, бо кулеметів-довгожителів майже не лишилося.
При чому спочатку ствол від кулемета відрізали прямо з кожухом системи водяного охолодження ствола - планували так і встановлювати на ружжо для того, щоб в подальшому використати рідну систему охолодження при інтенсивній стрільбі на перельотах. Але потім чомусь від цього відмовились..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А ще пишуть що стволи виготовлялись з кулеметної сталі! Шо це за сталь я не знаю, але звучить!
На справді во:
Для производства стволов использовалась высококачественная ижевская сталь.

Всьо. :)
 
Зверху