ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

tyrist 1945

Тигр
Ігоре, у тебе ж наче теж є ТОЗ-34 з "циліндрами"? Є там додаткове маркування "3"?
Нема. Але давніше був тоз 34 з буквою чи то цифрою З. В паспорті був штампик заказное. Паспорт шукаю і не знаю де подівся. Так би прояснив ситуацію. А так лиш моє слово.:)
 

скворцов

Мисливець
В моем,я точно перемерял,18,25и 18,25,хотя на колодке 0,0и0,0.Диаметр канала стволов 18,5,тоже проверял .,получается цилиндры с напором.
 

скворцов

Мисливець
Правда мерял китайским электронным .Померяю нутрометрометром ,на работе ,отпишусь.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Декілька років назад, я цікавився стосовно звужень (маркування) і циліндров. Написав на завод ТОЗ, чи дійсно стволи циліндр на виході мають 18.5 мм на зрізі свола? Тобто постійний циліндр 18.5 мм, труба. А то чув, що пише 0.0мм, а реально там 0.25мм звуження.
На що мені відповіли (директор), що ТОЗи ніколи(!) не бувають, не були і не будуть зі стволами 18.5 мм на виході, стволи завжди сверляться під 0.25 (циліндр з напором).
І попросили зауважити, що як я побачу маркування 0.0мм, то насправді там 0.25 в обох стволах. Це робиться для того, щоб був більш стабільний і рівномірніший осип чим при постійній "трубі" 18.5 мм, ну і можна стріляти кулями і картеччю.
 

paliy65

Слідопит
Тоз с 90г.но чесно говоря никогда не мерял.Попадаю да и ладно.
Буква У 0.6 и 1.0.
18.5
 

Вкладення

Himerin

Мисливець
Задумал я себе двустволку с 0.0 для охота с собакой. Дома был тоз34. Промерили стволы нутрометром. И сделали легкий чирик). Получилось если быть точным 0.01 и 0.41. Доволен. Хватает за глаза
 

Zergo

Мисливець
Помогите определить год выпуска ТОЗ-34 ЕР
Номер: Ш 080106
 

Андрю F

Мисливець
Уже и я в Вашей команде владельцев тоз 34. В среду заберу ружье. Отправлю фото, принимайте пока так)
Какой год, состояние, цена? Я свой тоз купил случайно, 74 год состояние на 5, четыре года назад за 2000 грн


A39EF471-F04D-4307-9692-1ABDC47608FF.jpeg
 
Останнє редагування:
Зверху