ТОЗ 34 У

Статус
Закрита.

Гавло Володимир

Мисливець
Продам гладкоствольну, рушницю тоз 34 в улутшеному виконанні, 12 калибру, звуження чок пів чок в хорошому стані, шату, прогарів, раковин немає, є незначна сип ,має різкий і кучний бій. ціна 12500гривень. Територіально львівська обл. більше деталей по телефону. 8(063)244-66-49
 

Вкладення

Orugeynik

Мисливець
Мне показалось или фото не качественное относительно прогаров возле бойков?
 

colo

Мисливець
дерево полностью на замену.лоб колодки тожет.проверить пружины еще.бойки.вмятины поубирать на метале.и еще постреляет
 

Гавло Володимир

Мисливець
дерево полностью на замену.лоб колодки тожет.проверить пружины еще.бойки.вмятины поубирать на метале.и еще постреляет
нічого там міняти непотрібно,нормальна рушниця з нормальним боєм,я звязався з попереднім власником,приклад мінявся,він робив приклад під себе.прогарів нема,просто кругом бойків обліз нвкель
 

Корнилов

Снайпер
нічого там міняти непотрібно,нормальна рушниця з нормальним боєм,я звязався з попереднім власником,приклад мінявся,він робив приклад під себе.прогарів нема,просто кругом бойків обліз нвкель
Просто обліз нікель:D:D:DТа то явні прогари!!
 

китай

Слідопит
Шановний продавець , не пишіть не правду , кругом бойків прогари , між прикладом і колодкою такі зазори , що жахливо , ви виставляєте вбиту зброю за пристойні кошти і ще й намагаєтесь обманювати людей , я би ви написали правду , по факту як є , претензій би не було .
 
Продавец вероятно не охотник и тонкостей технического состояния охотничьего оружия не знает просто знает что оно улучьшеное и решил что этого достаточно. Ружье и в таком состоянии еще постреляет немало а цена в процессе торга или торгов откоректируется . Желаю успехов продавцу и потенциальному покупателю .
 

Гавло Володимир

Мисливець
Шановний продавець , не пишіть не правду , кругом бойків прогари , між прикладом і колодкою такі зазори , що жахливо , ви виставляєте вбиту зброю за пристойні кошти і ще й намагаєтесь обманювати людей , я би ви написали правду , по факту як є , претензій би не було .
Ви жартуєте?Ви стверджуєте ,що я когось обманюю? а то нвчого,що я додав всі фото правдиві,і описав як воно є,а ви всі зараз з тої інформації,що я подав,знаєте ,що зброя вбита,нетримаючи її в руках,я цю ісю інформацію,дав для тих людей ,які хочуть купити рушницю,і ще добавив,що треба ще якась інфрмація,стосовно любої зброї яку я продаю,всю надаю в привати,тільки питайте.А ви займаєтесь дурньою,БО ІТАК НІЧОГО НЕ ДУМАЄТЕ КУПЛЯТИ,ПРОСТО МУДРАГЕЛЬ , який сидить в дома,і думає чим би то помудруватиувати,зайду на форум потушню людей. займіться якоюсь роботою. ДО РЕЧІ НІОДИН З ПИСАРІВ ЩЕ НЕ ПРИЇХАВ І НЕ ДИВИВСЯ НА ЗБРОЮ,АЛЕ ПИШУТЬ ГОЛОВНЕ .
з повагою,
 

Гавло Володимир

Мисливець
Шановний продавець , не пишіть не правду , кругом бойків прогари , між прикладом і колодкою такі зазори , що жахливо , ви виставляєте вбиту зброю за пристойні кошти і ще й намагаєтесь обманювати людей , я би ви написали правду , по факту як є , претензій би не було .
ШАНОВНИЙ пан Китай,прогар,це коли є ямки круг бойків,а там заглибин немає,є просто потемнніння.За рушницю я написав всю правду. зброя не вбита,запрошую,приїдьте подивіться,ще раз повторюсь,що приклада попередній власник робив під себе,шатів немає ніяких,ні в прикладі,ні між колодкою і стволами,такщо не лийте бруд на людей,якщо б ви рушницю бачили,і шось я утаїв,чи здурив,а ви ж навіть її небачили в живу,як ви можете стверджувати її стан? з повагою
 

Корнилов

Снайпер
Ви жартуєте?Ви стверджуєте ,що я когось обманюю? а то нвчого,що я додав всі фото правдиві,і описав як воно є,а ви всі зараз з тої інформації,що я подав,знаєте ,що зброя вбита,нетримаючи її в руках,я цю ісю інформацію,дав для тих людей ,які хочуть купити рушницю,і ще добавив,що треба ще якась інфрмація,стосовно любої зброї яку я продаю,всю надаю в привати,тільки питайте.А ви займаєтесь дурньою,БО ІТАК НІЧОГО НЕ ДУМАЄТЕ КУПЛЯТИ,ПРОСТО МУДРАГЕЛЬ , який сидить в дома,і думає чим би то помудруватиувати,зайду на форум потушню людей. займіться якоюсь роботою. ДО РЕЧІ НІОДИН З ПИСАРІВ ЩЕ НЕ ПРИЇХАВ І НЕ ДИВИВСЯ НА ЗБРОЮ,АЛЕ ПИШУТЬ ГОЛОВНЕ .
з повагою,
Так стверджують! Ви написали, що прогарів немає, а вони Є!!! Пишите якусь дурню, про облізлий хром! Я зрозумів, ви розраховуєте на недосвідчену людину! А "Писарі" не їдуть, бо ці люди тямлять в зброї , а людина яка розуміється у зброї не буде їхати за убитою рушницею за Такі гроші!!! Вдалого продажу і не дурість людей!!! Хром обліз, оце посмішил)))
 

Гавло Володимир

Мисливець
Так стверджують! Ви написали, що прогарів немає, а вони Є!!! Пишите якусь дурню, про облізлий хром! Я зрозумів, ви розраховуєте на недосвідчену людину! А "Писарі" не їдуть, бо ці люди тямлять в зброї , а людина яка розуміється у зброї не буде їхати за убитою рушницею за Такі гроші!!! Вдалого продажу і не дурість людей!!! Хром обліз, оце посмішил)))
ПОВТОРЮСЬ ЩЕ РАЗ,ЩО Я ДОДАВ МАКСИМУМ ФОТОГРАФІЙ. Той хто має бажання конебуть надурити,небуде додавати стільки інформації, а я цю рушницю ітак продам,просто питання часу,і ви пишете,Так стверджують!,то ви самі незнаєте як є? А таким як ви я дуже вдячний,за те ,що просуваєте мою тему вверх.з повагою
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А що розмір прогару нормується,тоді скажіть як поміряти в мікронах раковини в стволах-в мікронах, а ще краще в мм.
У ТОЗ-34 (по об'яві) є прогари, можна замовити нову оригінальну пластину на лоб колодки і обережно замінити.
 

satok

Новачок
Ого....
Я за рушницею з'їздив половину України, та так і не знайшов нормальної (шукав не дешеву ,а ідеальну,одні обманювали ,інші хотіли за "риштак" як за рідну маму..... ).
Аж поки не приїхав до пана Володимира.
Я купив в нього ІЖ27 http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ИЖ-27-Е.44815/#post-408701 ,за що йому вдячний,рушниця була в дуже гарному стані,бій відмінний.
Так заплатив дорого,так він перекупщик(про що попередив мене одразу),(кожен заробляє як може),(ми ж не приїжджаємо на автобазар і на всіх кричимо перекупщики,ми приїхали вибрати товар),тобто людина знайшла десь дешевше,купила і перепродує,хочте купуйте ,хочте ні,хіба хть когось змушує.
Одним словом,люди хочете купити зброю їдьте і дивіться,приблизний стан і ціну бачите ,далі тільки візуально в руках як що розумієтеся.
Пан Володя ще раз Вам вдячний.
Вдалих продажів.
З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху