ТОЗ 63 (правий ствол б'є лівіше) підкажіть

Статус
Закрита.

pasa bobkin

Мисливець
У мени колись був 54тий, христив капець. На 35 м сантимитрів по сорок, кулями. Полював з ним шротом, нормально попадав. Пристрілюйтись до рушниці, і будете попадати.
 

starvin

Мисливець
Хто там де побачив тіньові кільця, поведені пайкою стволи- я про те я не знаю. Але із того, що видно по фото, а також із того, що порекомендували окремі форумчани скажу наступне:
-додайте нормальні фото стволів (дульний зріз в профіль, з рулеткою, із вставленими в патронники папковими/пластиковими гільзами, можна також фото чокових звужень-під кутом та зі спалахом):
- опишіть технічний стан рушниці, в т.ч наявність шату (вертикального і горизонтального);
- поясніть слова
Недавно помітив що краща результативність попадань на полюванні в мене з лівого ствола,
.
Ви просто повторно тиснете спусковий гачок, чи все ж таки "поправляєте" вкладку перед другим пострілом (у мене таке було з ТОЗ-БМ, я ще й стріляв з нього "навскидку")? Справа в тому, що приклад на ТОЗах розрахований на "среднестатистического жителя СССР", і влучати першим пострілом з нього може не кожен.
- відстріляйте свого ТОЗа із станка- все стане зрозуміло на 100%.
Бажаю успіхів.
У мени колись був 54тий, христив капець. На 35 м сантимитрів по сорок, кулями.
Чур Вас, чур. Не могло такого бути з ЛЕГЕНДОЮ :D :D :D
 
Статус
Закрита.
Зверху