ТОЗ 66 ШТУЧНИЙ 12 КАЛІБРУ 1971

ПРОДАМ ТОЗ 66 ШТУЧНИЙ 12 КАЛІБРУ в дуже хорошому стані,рушниця мало стріляна,точного настрілу не знаю,но по стволах повний порядок,раковин чок і півчок, сипі,чи якогось натяку на сип не має,шату не має,1971 року випуску,знаходиться місто Жовква Львівської обл,більше деталей по телефону 0979736376 Володимир
ціна 550 у.о
тільки через дозвільну систему
 

Вкладення

Останнє редагування:

12х76

ветеран форуму
надійна команда
я не знаю,оскільки не перший власник,но судячи з натягу курків,чи прапорця,то не багато,але точної цифри я не знаю
При небольшом настреле в курковых Тозах при закрытом ключе , стяжной винт не виден! У вас ключ ушел в левую сторону от центра оси! Да и прогары на колодке вокруг бойков говорят об обратном! Ружье конечно ещё постреляет и не один десяток лет но .... у большого любителя куркового оружия !
IMG_20220205_182850.jpg
 
Останнє редагування:
При небольшом настреле в курковых Тозах при закрытом ключе , стяжной винт не виден! У вас ключ ушел в левую сторону от центра оси! Да и прогары на колодке вокруг бойков говорят об обратном! Ружье конечно ещё постреляет и не один десяток лет но .... у большого любителя куркового оружия ! Переглянути вкладення 750290
прогарів нема абсолютно,там тільки слід від центробоя лишився,круг бойків жодної деформації
 

Javdet

Новачок
там тільки слід від центробоя лишився
Вот это и называется прогары. Правда, они там неглубокие.
И, все-таки, сфоткайте стволы на просвет со стороны патронника. Судя по качеству предыдущих фото, у Вас должно неплохо получиться.
 
Вот это и называется прогары. Правда, они там неглубокие.
И, все-таки, сфоткайте стволы на просвет со стороны патронника. Судя по качеству предыдущих фото, у Вас должно неплохо получиться.
стволи в ідеалі,пробвав фоткати в середині розмито виходить
 
Зверху