ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

homa0777

Мисливець
На мою думку тема засмічена хоч і актуальна, та треба розумітися на породах гончих які є зараз в Україні.
І що від них вимагає теперішній мисливець, і в якому регіоні, і в якому господарстві...УТМР розбазарили, і за традиції полювання з гончими згадуєм...а що з ліва інші користувачі, що з права...вже голова й неболить...ТРАДИЦІЇ.
Я полюю з Українським карпатським гончаком...починаючи з весни і до зими. Тобто, всі види полювань доступні в Україні, включаючи перо, пушнину, копито та кров'яний слід...
І ПЕВЕН, ЩО ЙОГО КРОВ, КРАЩЕ ПАМ'ЯТАЄ ТРАДИЦІЇ...шкода що нам неможе розповісти, та все ж показує...
 

Северный

Мисливець
Интересно как ваш собачка отличает беременную козу от козла...
В какое охотхозяйство пускают на индивидуальную охоту на самца косули с собакой....
 

praktikant

Мисливець
Якщо травень це весна то на самця козулі.
Да деградирует современный охотник, каким это боком на индивидуальной охоте с подхода, или с вышек, может оказаться собака. Это какая то либо тупость, либо пропаганда браконьерства.
 

Vladddd

Мисливець
Да деградирует современный охотник, каким это боком на индивидуальной охоте с подхода, или с вышек, может оказаться собака. Это какая то либо тупость, либо пропаганда браконьерства.
...а может быть использованием собаки для поиска подранка после неудачного выстрела с подхода или с вышки...ИМХО
 

собаколюб

Слідопит
Да деградирует современный охотник, каким это боком на индивидуальной охоте с подхода, или с вышек, может оказаться собака. Это какая то либо тупость, либо пропаганда браконьерства.
а про добор підранка, про роботу по кровяному сліду чому забуваєте? чи всі такі майстри спорту що вибиваєте 100 із 100?!
 

praktikant

Мисливець
Ну как вариант может быть, если конечно разрешат егеря. Хотя я не думаю что в таком виде охоты, приближённому к тиру, бывает много подранков.
 

Северный

Мисливець
Каждый охотится как ему нравится и под свои охоты прибирает себе собак. Кому-то нужно чтоб гоняла долго,кому-то нет. Кто-то хочет,чтоб гоняли копыто,кто-то нет. Это нормально.И очень даже хорошо,что есть с чего выбрать,а тем более что есть своя порода. Я реально так считаю!!!! НО, УКГ, и традиционная охота с гончими ничего общего не имеет. Согласен,с ними охотились давно, но....Карпаты это не вся Ненька.
 

homa0777

Мисливець
Ну как вариант может быть, если конечно разрешат егеря. Хотя я не думаю что в таком виде охоты, приближённому к тиру, бывает много подранков.
Сміх тай годі....
Тут треба довго пояснювати...
Ми навіть на різних мовах спілкуємось.
 

homa0777

Мисливець
Каждый охотится как ему нравится и под свои охоты прибирает себе собак. Кому-то нужно чтоб гоняла долго,кому-то нет. Кто-то хочет,чтоб гоняли копыто,кто-то нет. Это нормально.И очень даже хорошо,что есть с чего выбрать,а тем более что есть своя порода. Я реально так считаю!!!! НО, УКГ, и традиционная охота с гончими ничего общего не имеет. Согласен,с ними охотились давно, но....Карпаты это не вся Ненька.
Так перейменуйте тему...
І я тут дописувати небуду.
А втім...ми з вами теж станемо традиціями, тобто, історією. Та різниця лиш в тім що хтось її повторює а хтось творить...
 

homa0777

Мисливець
Внимательно изучите правила форума УООР:
I. Язык форума – украинский и русский.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Правила-продаж-на-форуме.35250/
Ось, ось це ж для вас писано, просто зробіть правильний вибір.
Товариство ж називається УКРАЇНСЬКЕ. Ато як говорите так і думаєте.
 
Зверху