Такса жорсткошерстна

Статус
Закрита.

Zenzin Sergei

Новачок
Продам молодого кобеля такси жорсткошерстної,дата народження 15.03.2017 року,від робочих дипломованих батьків.Щен має тавро,ветпаспорт та всі щеплення.Полює,по верху голосить,працює в природній норі.Ціна 3000грн.Місце знаходження Полтавська область.Тел:0969638943
 

Zenzin Sergei

Новачок
Продам молодого кобеля такси жорсткошерстної,дата народження 15.03.2017 року,від робочих дипломованих батьків.Щен має тавро,ветпаспорт та всі щеплення.Полює,по верху голосить,працює в природній норі.Ціна 3000грн.Місце знаходження Полтавська область.Тел:0969638943
 

Вкладення

Zenzin Sergei

Новачок
Продам молодого кобеля такси жорсткошерстної,дата народження 15.03.2017 року,від робочих дипломованих батьків.Щен має тавро,ветпаспорт та всі щеплення.Полює,по верху голосить,працює в природній норі.Ціна 3000грн.Місце знаходження Полтавська область.Тел:0969638943
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Продам молодого кобеля такси жорсткошерстної,дата народження 15.03.2017 року,від робочих дипломованих батьків.Щен має тавро,ветпаспорт та всі щеплення.Полює,по верху голосить,працює в природній норі.Ціна 3000грн.Місце знаходження Полтавська область.Тел:0969638943
На продаваємого молодого кобеля документи є???
 
Останнє редагування:

Соболь 2000

Слідопит
Довідка дійсна до 9 місячного віку про що вказано в самій довідці., ваша собака народжена 10.03.2017 отже документи дійсні до 10.12.2017
 

Соболь 2000

Слідопит
І що,тепер собака в нору не лізтиме?Дякую за розуміння!
та в нору може він і полізе я не проти однак перед цим Вам задали питання
На продаваємого молодого кобеля документи є???
а ви відповіли
Уважно читайте повідомлення
А фото щенячки це не документи на молодого кобеля з тавром? ?
Дякую за розуміння і Вам
 

AND KOV

Снайпер
Уважно читайте повідомлення
А фото щенячки це не документи на молодого кобеля з тавром? ?
Дайте нормальне фото щенячки з датою народження , а не кусок про опис батьків. Не зрозуміло чи це ще ценячка вашого цуцика!
Питання я думаю вам зрозуміле.
 

AND KOV

Снайпер
Довідка дійсна до 9 місячного віку про що вказано в самій довідці., ваша собака народжена 10.03.2017 отже документи дійсні до 10.12.2017
Питання не в тому. Головне щоби була щенячка, документ на собаку , первинний документ, потім робиться свідоцтво по щенячці, це вже на відповідальності власника.
Але я не бачу тут щенячки на цього цуцика, бачу фрагмент фото, але воно не підтверджує що це щенячка цього песика.
Може хтось розгледів краще???
 

AND KOV

Снайпер
Ось так зробіть фото, а то сладається враження що ви щось приховуєте
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Як приємно бачити УТМРівську щенячку) давно не бачив.
Дякую
 

gonhak88

Новачок
Довідка дійсна до 9 місячного віку про що вказано в самій довідці., ваша собака народжена 10.03.2017 отже документи дійсні до 10.12.2017
Как понять девять месяцев действительна? если по щенячке собаки выставляются на испытания и выставки.
 

Zenzin Sergei

Новачок
Мене також цікавить питання:якщо щенячка дійсна 9 місяців,і її потім не поміняв на паспорт мисливської собаки,тоді які наслідки?Штраф;собака рахується,як без документів;чи взагалі з щенячкою можна приймати участь у виставках та виводках,змаганнях та випробуваннях?
 

Вкладення

gonhak88

Новачок
Посмотрите на щенячку в ней все написано
Мене також цікавить питання:якщо щенячка дійсна 9 місяців,і її потім не поміняв на паспорт мисливської собаки,тоді які наслідки?Штраф;собака рахується,як без документів;чи взагалі з щенячкою можна приймати участь у виставках та виводках,змаганнях та випробуваннях?
Да какой там штраф,я ездил даже с копией на испытания.когда делаете родуху или паспорт,щенячка забираться.делаеться копия и там печать кинолога что документы на переделке.два раза выставлял выжлеца по щенячке в 1,5-2 года
 

Zenzin Sergei

Новачок
Да какой там штраф,я ездил даже с копией на испытания.когда делаете родуху или паспорт,щенячка забираться.делаеться копия и там печать кинолога что документы на переделке.два раза выставлял выжлеца по щенячке в 1,5-2 года
Дякую, я знаю порядок оформлення паспорта мисливської собаки та родоводу!Але мене цікавить інше,чи нестиму я якусь відповідальність,за невчасне оформлення документів,та інші питання,які я задав раніше?
 
Статус
Закрита.
Зверху