Телефонні шахраї

HOWA

Слідопит
21 вересня о 8 год. 13 хв. 2021р. :oops: отримав дзінок на моб. телефон з номера +38 066 986 73 88 з повідомленням "ваша банківська картка заблокована в зв'язку з реорганізацією рахунків в банку (o_O Я здивувався ? ). Для подальших ваших дій піся короткого сигналу наберіть цифру "Х", вам надасть пояснення співробітник служби безпеки банку" (o_O Я знову здивувався ? ) . Мої дії. Голосом послав їх подалі, дав відбій . Звернувся на "гарячу лінію свого банку" - отримав відповідь що вище вказаний номер телефону не належить й не використовується банком. Потім став згадувати, в одному з магазинів для реєстрації й отримання скидок я надав той свій номер телефону ( увага! який не првязаний до мого банку!). Там же зустрів товариша з яким не бачився років 10-12, він також зареєструвася, надавши номер свого телефону, зробив якісь придбання . Вдень, того ж дня товариш зателефонував мені й розповів таку саму історію. Я йому розповів свою. Висновок: наші номери телефонів були взяті з бази, яка використовується в тому магазині. Правда це не шахраї на форумі, але будьте уважні шановні коллеги мисливці!
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
А магазин какой-то сетевой, брендовый, или так, забегаловка все по 5...
 

POMAH-Lviv

Мисливець
21 вересня о 8 год. 13 хв. 2021р. :oops: отримав дзінок на моб. телефон з номера +38 066 986 73 88 з повідомленням "ваша банківська картка заблокована в зв'язку з реорганізацією рахунків в банку (o_O Я здивувався ? ). Для подальших ваших дій піся короткого сигналу наберіть цифру "Х", вам надасть пояснення співробітник служби безпеки банку" (o_O Я знову здивувався ? ) . Мої дії. Голосом послав їх подалі, дав відбій . Звернувся на "гарячу лінію свого банку" - отримав відповідь що вище вказаний номер телефону не належить й не використовується банком. Потім став згадувати, в одному з магазинів для реєстрації й отримання скидок я надав той свій номер телефону ( увага! який не првязаний до мого банку!). Там же зустрів товариша з яким не бачився років 10-12, він також зареєструвася, надавши номер свого телефону, зробив якісь придбання . Вдень, того ж дня товариш зателефонував мені й розповів таку саму історію. Я йому розповів свою. Висновок: наші номери телефонів були взяті з бази, яка використовується в тому магазині. Правда це не шахраї на форумі, але будьте уважні шановні коллеги мисливці!
А Ви свій номер що - вперше засвітили лише в цьому магазині? Чи вперше на нього здійснили якусь покупку?
 

иж 18

Слідопит
Я поставил блокировку на все номера кроме тех которые в телефонной книге и никаких проблем, если жду звонок с неизвестного то отключаю блокировку на некоторое время.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Я вам розповім ось таку історію,як виманюють ще гроші шахраї.Є така в них схема- дивіться непопадіть на неї.Я неповівся,а от мій друг втратив 6000$.Починається все з того що пропонують вам заробити на платформі(де торгують криптовалютою).Вони закидають вам свою лєву платформу і хочуть щоб ви почали там торгувати (мінімалка там скажімо з 200$ інколи просять і 400$).Вони вам кажуть що купляти і коли продавати,вам лиш потрібно нажати 2 клавіші(Купити і продати і все:)))).Вони роблять свої графіки (лєві звісно ж ).А за це просять свій лиш відсоток від торгівлі.Коли ви вже закинули туди початкову суму грошей, то ви вже з ними попрощалися-це 1000%.Але вони виманюють по максимуму -скільки зможуть з вас.Тобто Вони ведуть наче (торги з вами)- оборот росте у вас на очах(тобто ви бачете прибуток,але ви ще незнаєте що це все фейк).Тоді вони говорять вам ось бачите торги ідуть добре і пропонують вам купитиякусь дорожче валюту там на платформі.І ви закидають ще більшу суму.А коли ви хочете вивести ці гроші то неможете томущо вони їх контролюють.Тоді вони розуміють, що втрачають вас, бо ви вже нехочете з ними мати справу і вони ще роблять хід (конем).Говорять вам заплатіть нам наші відсотки так як ми домовлялись і заберете свої гроші.І якщо ви ще повелися на ці відсотки то вони і їх заберуть без вагань, а вам залишиться порожній гаманець.Можна звісно подати заяву в поліцію, але її там набудуть розглядати так як ви самі переховували ці кошти і вони невбачають там ніякого порушення закону.Якось так.Бережіть себе і свої гроші від даних (ПЕРСОН).Мені вони телефонують часто,но МАРНО (так як я неповіся на їхню уловку,але вмене з ними розмова коротка...).Знайомого звісно жалко,но що вдієш вже.І телефонують вони з різних країн (а говорять що з тієї країни де ви зараз знаходетесь)Візьміть собі це до уваги друзі,гарного Всім дня)...
 
Останнє редагування:
Зверху