Темы продаж

Alego

Слідопит
Добрый день
Правильно было бы сделать что бы в темах о продаже после закрытия темы она СРАЗУ уходила в архив или уничтожалась а не была рядом с продаваемыми товарами.
А то на странице половина уже проданного бесполезно висит сбивая с толку
С уважением
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Добрый день
Правильно было бы сделать что бы в темах о продаже после закрытия темы она СРАЗУ уходила в архив или уничтожалась а не была рядом с продаваемыми товарами.
А то на странице половина уже проданного бесполезно висит сбивая с толку
С уважением
не, там справа есть замочек, по нему видно что с темой. На самом деле єто очень хорошо, что они все есть, всегда можно отследить историю оружия
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
бесполезно висит сбивая с толку
там справа есть замочек, по нему видно что с темой
всегда можно отследить историю оружия
Как бы так все и запланировано.
Если не ошибаюсь, вроде здесь и просили не валить закрытые темы в архив, с целью отслеживания и для ориентации цен.
 

Alego

Слідопит
Цены\темы на огнестрельное оружие, холодное может и интересно посмотреть. Но вот одежду, расходники, подарю и тп мелочи однозначно стоит сбрасывать в архив. Думаю там нет желающих отследить историю ботинок или куртки-))
Либо сделать фильтр типа "только не закрытые темы". Можно будет сразу увидеть то что реально "живое" можно купить. Хотя и тут будет много тем где вешь продана давно а тему не закрыли.
 

Корнилов

Снайпер
Не буду видаляти Ваше повідомлення, і попрошу інших модераторів не видаляти до 17:00 сьогодні, пропозиція така, зараз дам відповідь, почитаємо а потім приймемо висновки за пунктами 4.2, 4.11, 5.1, 5.2.
І так, розпочину). Діло в тому, що хочу сказати, коли мене поставили модератором, то я побачив що на форумі існує такий, як правильно сказати, контингент(не всі, деяка кількість) людей поважного віку, які вовсю і постійно один на одного(таких же ровесників) скаржаться, жаліються, часто скарги доходять типу - а він мені язика показував... Постійно просять заБАНити один одного...... Але це далеко не все, отримає хтось БАН, потім ця група осіб поважного віку починають хаяти форум, як гадаєте за що......., саме за те що заБАНили їхнього побратима якого вчора самі каками поливали та просили заблокувати........Ще присутні такі моменти, якийсь початковий мисливець(чи інший користувач, не важливо хто) створює тему у відповідності до полювання, щось запитати, порадою допомогти, або обговорити якусь зброю і т.д........ І тут на арені хто, знову ця ж коаліція, яка ось-ось кричали про тематичність форуму, і починається - а смисл цієї теми, а зачем....., це перший етап, другий ще цікавіший - починаються міряння піпками і розмови які геть не стосуються теми, звісно що тут йдуть вже переходи на особистості та нецензурні слова, і що....... знову в функцію "скарга" та приватні повідомлення - жалоби, і третій етап, самий цікавий напевно, в усьому вині модератори на форумі та адміністрація форуму. Чи я не правий в даному питанні?). І ще одне, деякі видно що під синькою нагороде такого....., а потім чад виходить і видаляє повідомлення, тільки одне, всі видалені повідомлення та теми не бачать користувачі, а модератори це все(зміни та видалення) бачать))).
П.С. я з 17 років в армії, для мене люди старшого віку були завжди прикладом, взірцем, мудрістю, і завжди для мене це ті люди, які не тільки пліч о пліч а в будь який момент підставлять батьківське плече..... Коли я тут побув модератором, то деяка невеличка група людей поважного віку, похитнули моє враження по життю. Схаменіться вже нарешті, на Вас молодь дивиться, а рівнятись не має на кого, нажаль!!!
А пункт 5.18,ще працює,чи вже все?
 

Корнилов

Снайпер
Не буду видаляти Ваше повідомлення, і попрошу інших модераторів не видаляти до 17:00 сьогодні, пропозиція така, зараз дам відповідь, почитаємо а потім приймемо висновки за пунктами 4.2, 4.11, 5.1, 5.2.
І так, розпочину). Діло в тому, що хочу сказати, коли мене поставили модератором, то я побачив що на форумі існує такий, як правильно сказати, контингент(не всі, деяка кількість) людей поважного віку, які вовсю і постійно один на одного(таких же ровесників) скаржаться, жаліються, часто скарги доходять типу - а він мені язика показував... Постійно просять заБАНити один одного...... Але це далеко не все, отримає хтось БАН, потім ця група осіб поважного віку починають хаяти форум, як гадаєте за що......., саме за те що заБАНили їхнього побратима якого вчора самі каками поливали та просили заблокувати........Ще присутні такі моменти, якийсь початковий мисливець(чи інший користувач, не важливо хто) створює тему у відповідності до полювання, щось запитати, порадою допомогти, або обговорити якусь зброю і т.д........ І тут на арені хто, знову ця ж коаліція, яка ось-ось кричали про тематичність форуму, і починається - а смисл цієї теми, а зачем....., це перший етап, другий ще цікавіший - починаються міряння піпками і розмови які геть не стосуються теми, звісно що тут йдуть вже переходи на особистості та нецензурні слова, і що....... знову в функцію "скарга" та приватні повідомлення - жалоби, і третій етап, самий цікавий напевно, в усьому вині модератори на форумі та адміністрація форуму. Чи я не правий в даному питанні?). І ще одне, деякі видно що під синькою нагороде такого....., а потім чад виходить і видаляє повідомлення, тільки одне, всі видалені повідомлення та теми не бачать користувачі, а модератори це все(зміни та видалення) бачать))).
П.С. я з 17 років в армії, для мене люди старшого віку були завжди прикладом, взірцем, мудрістю, і завжди для мене це ті люди, які не тільки пліч о пліч а в будь який момент підставлять батьківське плече..... Коли я тут побув модератором, то деяка невеличка група людей поважного віку, похитнули моє враження по життю. Схаменіться вже нарешті, на Вас молодь дивиться, а рівнятись не має на кого, нажаль!!!
А Вам порушувати можна? РЕЗЕРВА в темі немає,а товар Проданий!!! Якщо ,резерв по тетефону,по....не дійсний,а тільки в темі,а в темі його не має,то як Ви продали приціли?
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А Вам порушувати можна? РЕЗЕРВА в темі немає,а товар Проданий!!! Якщо ,резерв по тетефону,по....не дійсний,а тільки в темі,а в темі його не має,то як Ви продали приціли?
Другий резервіст був? - НІ. Одне діло якби були інші резервісти...., в я їх проігнорував....
Де в правилах прописано, що заборонено законні речі продавати при особистій зустрічі з рук в руки?
 

Корнилов

Снайпер

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Корнилов

Снайпер
Другий резервіст був? - НІ. Одне діло якби були інші резервісти...., в я їх проігнорував....
Де в правилах прописано, що заборонено законні речі продавати при особистій зустрічі з рук в руки?
Написано!!! Читайте уважно!!! ДРРУГИМИ СПОСОБАМИ!!! Из рук в руки и есть другой способ!!!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Тоді поясніть,що значить слова: ДРУГИМИ СПОСОБАМИ?
Таки дуже тяжко з Вами!!! Добре, тема продаж, в приватні пише людина і каже - забрав, в цю ж хвилину я пишу в темі - продано, в темі, в якій не має жодного резерву від інших покупців..... Що порушено!?
 

Охотник77

Снайпер
А в чому проблема зняти обмеження на резерви по телефону в зв'язку з тим що стати новим форумчанином нетак то й просто? І в буквоїдів булоб менше питань
 

Корнилов

Снайпер
А в чому проблема зняти обмеження на резерви по телефону в зв'язку з тим що стати новим форумчанином нетак то й просто? І в буквоїдів булоб менше питань
Так обмежнь ,лстаннім часом ,немає))) Дуже часто,Резерв по телефрну і все добре!
 

Охотник77

Снайпер

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А в чому проблема зняти обмеження на резерви по телефону в зв'язку з тим що стати новим форумчанином нетак то й просто? І в буквоїдів булоб менше питань
В принципі Так і має бути на мою думку бо гостей форуму в десяткі якщо не в сотні разів більше ніж форумчан
В нових правилах це вже все прописано. Чекаємо випуску в ефір.
 
Зверху