не, там справа есть замочек, по нему видно что с темой. На самом деле єто очень хорошо, что они все есть, всегда можно отследить историю оружияДобрый день
Правильно было бы сделать что бы в темах о продаже после закрытия темы она СРАЗУ уходила в архив или уничтожалась а не была рядом с продаваемыми товарами.
А то на странице половина уже проданного бесполезно висит сбивая с толку
С уважением
бесполезно висит сбивая с толку
там справа есть замочек, по нему видно что с темой
Как бы так все и запланировано.всегда можно отследить историю оружия
А пункт 5.18,ще працює,чи вже все?Не буду видаляти Ваше повідомлення, і попрошу інших модераторів не видаляти до 17:00 сьогодні, пропозиція така, зараз дам відповідь, почитаємо а потім приймемо висновки за пунктами 4.2, 4.11, 5.1, 5.2.
І так, розпочину). Діло в тому, що хочу сказати, коли мене поставили модератором, то я побачив що на форумі існує такий, як правильно сказати, контингент(не всі, деяка кількість) людей поважного віку, які вовсю і постійно один на одного(таких же ровесників) скаржаться, жаліються, часто скарги доходять типу - а він мені язика показував... Постійно просять заБАНити один одного...... Але це далеко не все, отримає хтось БАН, потім ця група осіб поважного віку починають хаяти форум, як гадаєте за що......., саме за те що заБАНили їхнього побратима якого вчора самі каками поливали та просили заблокувати........Ще присутні такі моменти, якийсь початковий мисливець(чи інший користувач, не важливо хто) створює тему у відповідності до полювання, щось запитати, порадою допомогти, або обговорити якусь зброю і т.д........ І тут на арені хто, знову ця ж коаліція, яка ось-ось кричали про тематичність форуму, і починається - а смисл цієї теми, а зачем....., це перший етап, другий ще цікавіший - починаються міряння піпками і розмови які геть не стосуються теми, звісно що тут йдуть вже переходи на особистості та нецензурні слова, і що....... знову в функцію "скарга" та приватні повідомлення - жалоби, і третій етап, самий цікавий напевно, в усьому вині модератори на форумі та адміністрація форуму. Чи я не правий в даному питанні?). І ще одне, деякі видно що під синькою нагороде такого....., а потім чад виходить і видаляє повідомлення, тільки одне, всі видалені повідомлення та теми не бачать користувачі, а модератори це все(зміни та видалення) бачать))).
П.С. я з 17 років в армії, для мене люди старшого віку були завжди прикладом, взірцем, мудрістю, і завжди для мене це ті люди, які не тільки пліч о пліч а в будь який момент підставлять батьківське плече..... Коли я тут побув модератором, то деяка невеличка група людей поважного віку, похитнули моє враження по життю. Схаменіться вже нарешті, на Вас молодь дивиться, а рівнятись не має на кого, нажаль!!!
А Вам порушувати можна? РЕЗЕРВА в темі немає,а товар Проданий!!! Якщо ,резерв по тетефону,по....не дійсний,а тільки в темі,а в темі його не має,то як Ви продали приціли?Не буду видаляти Ваше повідомлення, і попрошу інших модераторів не видаляти до 17:00 сьогодні, пропозиція така, зараз дам відповідь, почитаємо а потім приймемо висновки за пунктами 4.2, 4.11, 5.1, 5.2.
І так, розпочину). Діло в тому, що хочу сказати, коли мене поставили модератором, то я побачив що на форумі існує такий, як правильно сказати, контингент(не всі, деяка кількість) людей поважного віку, які вовсю і постійно один на одного(таких же ровесників) скаржаться, жаліються, часто скарги доходять типу - а він мені язика показував... Постійно просять заБАНити один одного...... Але це далеко не все, отримає хтось БАН, потім ця група осіб поважного віку починають хаяти форум, як гадаєте за що......., саме за те що заБАНили їхнього побратима якого вчора самі каками поливали та просили заблокувати........Ще присутні такі моменти, якийсь початковий мисливець(чи інший користувач, не важливо хто) створює тему у відповідності до полювання, щось запитати, порадою допомогти, або обговорити якусь зброю і т.д........ І тут на арені хто, знову ця ж коаліція, яка ось-ось кричали про тематичність форуму, і починається - а смисл цієї теми, а зачем....., це перший етап, другий ще цікавіший - починаються міряння піпками і розмови які геть не стосуються теми, звісно що тут йдуть вже переходи на особистості та нецензурні слова, і що....... знову в функцію "скарга" та приватні повідомлення - жалоби, і третій етап, самий цікавий напевно, в усьому вині модератори на форумі та адміністрація форуму. Чи я не правий в даному питанні?). І ще одне, деякі видно що під синькою нагороде такого....., а потім чад виходить і видаляє повідомлення, тільки одне, всі видалені повідомлення та теми не бачать користувачі, а модератори це все(зміни та видалення) бачать))).
П.С. я з 17 років в армії, для мене люди старшого віку були завжди прикладом, взірцем, мудрістю, і завжди для мене це ті люди, які не тільки пліч о пліч а в будь який момент підставлять батьківське плече..... Коли я тут побув модератором, то деяка невеличка група людей поважного віку, похитнули моє враження по життю. Схаменіться вже нарешті, на Вас молодь дивиться, а рівнятись не має на кого, нажаль!!!
Другий резервіст був? - НІ. Одне діло якби були інші резервісти...., в я їх проігнорував....А Вам порушувати можна? РЕЗЕРВА в темі немає,а товар Проданий!!! Якщо ,резерв по тетефону,по....не дійсний,а тільки в темі,а в темі його не має,то як Ви продали приціли?
А де перший?Другий резервіст був? - НІ.
Де в правилах прописано, що заборонено законні речі продавати при особистій зустрічі з рук в руки?
Читайте уважно п 5.18, де є резви в темі, де відмова від прийняття резерву???А де перший?
Резерв" ставится только в теме, "резерв" поставленный через личку, телефон или другим способом недействительный!Читайте уважно п 5.18, де є резви в темі, де відмова від прийняття резерву???
Таки читайте уважно! РЕЗЕРВ, якого апріорі не було!Резерв" ставится только в теме, "резерв" поставленный через личку, телефон или другим способом недействительный!
Написано!!! Читайте уважно!!! ДРРУГИМИ СПОСОБАМИ!!! Из рук в руки и есть другой способ!!!Другий резервіст був? - НІ. Одне діло якби були інші резервісти...., в я їх проігнорував....
Де в правилах прописано, що заборонено законні речі продавати при особистій зустрічі з рук в руки?
Тяжко з Вами! Де йде мова в п.5,18 про безпосередній продаж? Іще п. 6,2.Написано!!! Читайте уважно!!! ДРРУГИМИ СПОСОБАМИ!!! Из рук в руки и есть другой способ!!!
Таки дуже тяжко з Вами!!! Добре, тема продаж, в приватні пише людина і каже - забрав, в цю ж хвилину я пишу в темі - продано, в темі, в якій не має жодного резерву від інших покупців..... Що порушено!?Тоді поясніть,що значить слова: ДРУГИМИ СПОСОБАМИ?
Так обмежнь ,лстаннім часом ,немає))) Дуже часто,Резерв по телефрну і все добре!А в чому проблема зняти обмеження на резерви по телефону в зв'язку з тим що стати новим форумчанином нетак то й просто? І в буквоїдів булоб менше питань
В принципі Так і має бути на мою думку бо гостей форуму в десяткі якщо не в сотні разів більше ніж форумчанТак обмежнь ,лстаннім часом ,немає))) Дуже часто,Резерв по телефрну і все добре
А в чому проблема зняти обмеження на резерви по телефону в зв'язку з тим що стати новим форумчанином нетак то й просто? І в буквоїдів булоб менше питань
В нових правилах це вже все прописано. Чекаємо випуску в ефір.В принципі Так і має бути на мою думку бо гостей форуму в десяткі якщо не в сотні разів більше ніж форумчан
