Териториальная оборона и ЗСУ

kef

Зброяр
Мало чи багато , суть не в тому. Головне що кількість бажаючих захищати батьківщину вражає . Такого здвигу та єдності в Україні не було ніколи.Гуртуйтеся . Підтримуйте один одного. Все буде добре.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Степан я к тому что люди думают если парни стоят со своим личным оружием,то это махновщина,а на самом деле это каждый делает все что может. Даже если нет оружия боевого ,люди готовы воевать с тем что есть и это очень важно.
 

kef

Зброяр
Степан я к тому что люди думают если парни стоят со своим личным оружием,то это махновщина,а на самом деле это каждый делает все что может. Даже если нет оружия боевого ,люди готовы воевать с тем что есть и это очень важно.
Дмитре . Я тут роками намагався це довести. Хоть і отримував попередження від деяких модер.осіб.
Одне лише я знаю... коли закінчиться війна .минеться горе втрат і розпач небуття...і крик душі в останню мить , яку позбавила життя, рука кривавого кремля ... Небуде прощення усім катам Українського народу... Душа кипить і тіло рве до бою ...за вбитих діток... немовлят, за юних ангелів небесних..За чисті душі . За батьків.сестер .братів.бабусь і дідусів. На вас убивць чекає люта смерть . Небуде спокою у вас ..ні в день ні вніч... Повсюди смерть на вас чекає... Бо ми на своїй рідній стороні у пекло вас катів повідправляєм !
Прийде пора ..й розквітне цвітом сад весняний і з гордістю величного. єдиного народу ми всі обнімемось та руку мужньо подамо один одному у день нашої перемоги .
Царство небесне усім загиблим від рук сучасних рашистів москалів.
На нашій рідній стороні лиш смерть на вас катів усіх чекає ! ! !
 
Останнє редагування:
Зверху