Термосы про-во Финляндия

Статус
Закрита.

_Den4ik_

Мисливець
В наличии термосы Savotta:
объем 0.5 л (h=25 cm, Ø6.8 cm, вес 300 г) - 500 грн.

объем 0.75 л (h=29 cm, Ø7.7 cm, вес 414 г) - 600 грн.

объем 0.75 л (h=29 cm, Ø7.7 cm, вес 414 г) - 500 грн. (Термос с небольшим браком, который легко устраним и на работу термоса абсолютно не влияет).
 

_Den4ik_

Мисливець
Термосы Savotta армейской серии, НОВОЕ поступление!
объем 0.5 л (h=25 cm, Ø6.8 cm, вес 300 г) - 500 грн.
объем 0.75 л (h=29 cm, Ø7.7 cm, вес 414 г) - 600 грн.
объем 1 л (h=30.5 cm, Ø8.5 cm, вес 521 г) - 700 грн.
О66-1три9-57-два6 - Денис
1558368889425..jpg
 

Кальян

Мисливець
Шановний Денис, дякую Вам за ці три термоси, які я у Вас придбав для подарунків своїм друзям,
оцінили, сподобалось:):):).
Продавця раджу, як порядну та відповідальну Людину.
Товар якісний, будемо тестувати.
Вдалого продажу.;)
 

sergo 771

Снайпер
Сорри ...немного не в тему ...под литровый термос заказал чехол ....сделали просто супер ! Так как ссылки на призводителя нельзя выставлять по правилам форума - кому интересно - в личку !.В теме могу выставить только фото !
 

_Den4ik_

Мисливець
Термоса Savotta армейской серии, НОВОЕ поступление, цена прежняя!
объем 0.5 л (h=25 cm, Ø6.8 cm, вес 300 г) - 500 грн.
объем 0.75 л (h=29 cm, Ø7.7 cm, вес 414 г) - 600 грн.
объем 1 л (h=30.5 cm, Ø8.5 cm, вес 521 г) - 700 грн.
О66-1три9-57-два6 - Денис
 

olezh74

Новачок
Дуже сподобався чехол (довольний був що допомогли знайти) відразу замовив, проплатив повну вартість (без повної проплати не починають виготовляти), сказали що термін виготовлення 5 робочих днів. Пройшло 5 днів, від них не звуку. Коли почав сам телефонувати, то на мої дзвінки ніхто не відповідав, а через деякий час почали збивати виклик, і так весь день. Наступного дня до 16.00 була така сама картина, і лише о 16.55 змилостивилися і відповіли на дзвінок, та сказали що з моїм чохлом проблема, його пошили не по тих розмірах що я надав, і тільки завтра будуть переробляти, а коли перероблять то тоді і відправлять і скинуть номер ТТН, но коли це буде точно не можуть обіцяти. Ось таках х...я малята. Пишу для відображення загальної картини нашого національного виробника. Перепрошую за те що не по темі, але хто хоче замовити, то нехай сам думає.........
 

yuriu 71

Мисливець
оооо....хотел заказать.....мазафак выробныка с таким подходом к работе....:)
 

Мишко К36

Слідопит
Дуже сподобався чехол (довольний був що допомогли знайти) відразу замовив, проплатив повну вартість (без повної проплати не починають виготовляти), сказали що термін виготовлення 5 робочих днів. Пройшло 5 днів, від них не звуку. Коли почав сам телефонувати, то на мої дзвінки ніхто не відповідав, а через деякий час почали збивати виклик, і так весь день. Наступного дня до 16.00 була така сама картина, і лише о 16.55 змилостивилися і відповіли на дзвінок, та сказали що з моїм чохлом проблема, його пошили не по тих розмірах що я надав, і тільки завтра будуть переробляти, а коли перероблять то тоді і відправлять і скинуть номер ТТН, но коли це буде точно не можуть обіцяти. Ось таках х...я малята. Пишу для відображення загальної картини нашого національного виробника. Перепрошую за те що не по темі, але хто хоче замовити, то нехай сам думає.........
Стосовно ссилки на чохли!
Дяка за відгук ( корисний,на маю думку).
Мало не спокусився і я.
Модератори НЕ сприйміть за флуд, прохання.
До усіх з повагою Михайло.
ГОЛОВНЕ!!!!
ДО АВТОРА ТЕМИ ПРОДАЖУ ТЕРМОСІВ ЦЕ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ!!!!
 
Останнє редагування:

_Den4ik_

Мисливець
Меня просили провести тесты термоса, но руки не доходят, поэтому хочу выложить сообщение человека под ником MATVAY, с соседнего ресурса, он испытывал термос Savotta 1L.
Re: Термосы
Кратко: первые сутки термос стоял на подоконнике с открытым окном, в тени. Залил кипятком. Через 24 часа 40 мин. открыл: +64С.
Снова залил кипятком и термос положил в морозильную камеру. Открыл через 23 часа 50 мин: +50С
На выходных попробую сделать замеры с несколькими открытиями термоса, в течение суток.
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху