Термосы Stanley

Статус
Закрита.

Mixaskin

Мисливець
Доброго дня, Валерий!
А как насчет Stanley 1.9, как они сейчас, стоит покупать?
 

valeros

Мисливець
Доброго дня, Mixaskin, в ближайшем обозримом вообще ничего не предвидится, к сожалению.
у америкосов девиз - всё качественное - только для Америки...со скидками хороший товар не отправляют.
 

Mixaskin

Мисливець
Доброго дня, Mixaskin, в ближайшем обозримом вообще ничего не предвидится, к сожалению.
у америкосов девиз - всё качественное - только для Америки...со скидками хороший товар не отправляют.
Может порекомендуете надежных продавцов, где лучше заказать..
 

ATIS

Снайпер
Маю два стенлей 1л і 1.9. Літровий на всіх полюваннях і риболовлях, та відпочинках, вже біля десяти років. Працює як новий.
Купив Батьку трампа , і собі харчового, Батька майже вже не тримає, мій слабенько, користувалися один сезон.
До відкриття планую собі зробити подарунок харчового стенлей, на літрів так десь три, полюбляю на привалах гарячу соляночку чи кашу з шкварками.....:p;):)
 

василь довжик

Слідопит
[QUOTE="ATIS, post: 1163528, member: 19052"полюбляю на привалах гарячу соляночку чи кашу з шкварками.....:p;):)
[/QUOTE]
Ми українці без шкварочки ні як.)))
Хай де б не були а сала дай.
 

ATIS

Снайпер
То Вам брак попался, гляньте отзывы: https://rozetka.com.ua/tramp_trc-029/p84544/comments/
Повірте, не хочу робити антирекламу, але я знаю скільки продається і скільки браку.... Ну і як вони тримають.....
Знайомий після загоного полювання свого розстріляв кулями. Рюкзаки день були на прицепі, температура -8, мій кипяток, в нього ледь теплий.
Не покорестувався навіть сезон.....
Зразу вони держать температуру, але згодом.....
 

Konrad

Слідопит
Повірте, не хочу робити антирекламу, але я знаю скільки продається і скільки браку.... Ну і як вони тримають.....
Знайомий після загоного полювання свого розстріляв кулями. Рюкзаки день були на прицепі, температура -8, мій кипяток, в нього ледь теплий.
Не покорестувався навіть сезон.....
Зразу вони держать температуру, але згодом.....
Знаете, не соглашусь - из своего опыта использования.
Рекламой Trampa не занимаюсь и сейчас бы уже купил бы Stanley.
Возможно, Вам и знакомому попалась какая-то партия; возможно что-то другое - не знаю.

Мой 0,9 Tramp, залитый часа в 4 утра кипяток, оставляет горячим (не прямо 100 градусов, но залпом не выпить чашку) часов до 4 вечера (с учётом того, что частично опустошается часов в 11 дня).
 

Mixaskin

Мисливець
Знаете, не соглашусь - из своего опыта использования.
Рекламой Trampa не занимаюсь и сейчас бы уже купил бы Stanley.
Возможно, Вам и знакомому попалась какая-то партия; возможно что-то другое - не знаю.

Мой 0,9 Tramp, залитый часа в 4 утра кипяток, оставляет горячим (не прямо 100 градусов, но залпом не выпить чашку) часов до 4 вечера (с учётом того, что частично опустошается часов в 11 дня).
А сколько лет Вашему термосу?
 
Статус
Закрита.
Зверху