Терміни гону кабана

Panters

Снайпер
Добрий вечір, колеги! На попередніх вихідних був на полюванні на кабана, і в одному загоні
вигнали стадо кількістю 5 дорослих особин вагою 80-100кг. а з ними біля 40-ка поросят по 10-12кг.
В цей час року вони мають бути близько 40-60кг., це виходить що самки гуляли в березні, хоча в цей
період народжуються перші приплоди. За 10 років полювання таке бачу вперше, щоб в листопаді
були полосатіки віком до 3міс., поділіться досвідом хто бачив щось подібне і т.д., ні в якій літературі не
читав що гін в кабана може бути навесні, чи це природа з ніг на голову перевернулась?
 

tyrist 1945

Тигр
позатої зими я знайшов двох замерзлих полосатиків. Грудень місяць був.
 

Ohotnik47

Слідопит
За наявності теплих зим і гарної кормової бази, свинки цьогорічного опоросу приходять в тічку на початку весни -- відповідно до зими їх потомство не виростає до 40-50кг і стає легкою здобиччю хижаків.
При можливості поросят, менших за 35кг.в жовтні-листопаді, потрібно відстрілювати - більшість з них до весни не доживе з різних причин ( з особистого досвіду).
Або потрібно забезпечити цілорічну годівлю, відсутність хижака ну і теплу зиму.
 

mrjura

Мисливець
Вітаю. А ще, є власники мисливських господарств, які навмисно завозять породи типу "мангал". Тому, що на відміну від диких, які дають як правило один приплод на рік, схрещені дають два. Це з однієї сторони дає нарощування поголів'я, а з другої бачимо такі випадки. Бізнес.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. А ще, є власники мисливських господарств, які навмисно завозять породи типу "мангал". Тому, що на відміну від диких, які дають як правило один приплод на рік, схрещені дають два. Це з однієї сторони дає нарощування поголів'я, а з другої бачимо такі випадки. Бізнес.
З язика зняв :) І бігають тоді "вепрі" по угіддях з білими ратичками, обвислим пузом та куцими мордами. Бо ціна на відстріл однакова.
 
Зверху