Тест на посвідчення мисливця.

Максим1304

Новачок
Всім привіт. Хтось проходив тест на посвідчення мисливця у 2020-2021 році? Можете підказати, чи всі питання відповідають списку затвердженому наказом Державного агентства лісових ресурсів України 22 березня 2018 року № 225? По чому краще готуватися? Можливо є сайт де відповіді співпадають з тими які будуть на тесті? Відвідав декілька сайтів і є різні варіанти відповідей до одного питання. Дякую, з повагою.
 

Максим1304

Новачок
Пример можете привести.
При облавному полюванні на козулю по ліцензії в першому ж загоні відстріляна одна тварина. Подальше проведення полювання:
Відповідь Дозволене, а є відповіді що і заборонене, до чого і я схиляюся
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Знайдіть в неті онлайн тести, вони правильні.
 

Максим1304

Новачок
Пример можете привести.
На привалі мисливець зобов’язаний:
Правильна відповідь в онлан тесті - Розрядити рушницю і повісити її на надійну опору.
А є ще правильна відповідь на іншому сайті Поставити рушницю на запобіжник, і повісити її на надійну опору
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

просто_я

Мисливець
на https://hunts.in.ua/page341.html трохи інша точка зору:
"133. Поводження мисливця зі зброєю на привалі.
Повісити або вперти на основу."

багато версій питань та відповідей гуляє в мережі. автори часто дату не вказують, а перелік питань міняється з часом
я так розумію, актуальні питання тут - від 22 березня 2018 року, наказ № 225
 
Останнє редагування:

Максим1304

Новачок
на https://hunts.in.ua/page341.html трохи інша точка зору:
"133. Поводження мисливця зі зброєю на привалі.
Повісити або вперти на основу."

багато версій питань та відповідей гуляє в мережі. автори часто дату не вказують, а перелік питань міняється з часом
я так розумію, актуальні питання тут - від 22 березня 2018 року, наказ № 225
Дякую
 

Androsh

Слідопит
Готовиться лучше по оригиналам самих законов. Кстати, мне, в свое время, мой экзаменатор так и советовал. Имхо.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Готовиться лучше по оригиналам самих законов. Кстати, мне, в свое время, мой экзаменатор так и советовал. Имхо.
Є питання які до законів трохи не мають відношення, і як ТС казав на різних сайтах різні відповіді.
 
Зверху