Тихе полювання (+конкурс )

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене,то до тих пір поки не буде загальноукраїнського наказу,про заборону відвідування лісів,як і про відміну відкриття сезону полювання,то це питання залишається відкритим,або таким,що набирає чинності лише в конкретних,поодиноких областях-регіонах!!Думаю,що так буде правильно.

север

ветеран форуму
надійна команда
Сухий сезон, тому й вигляд у лисичок відповідний.
Хоча, ну їх... ті гриби, якщо міни і розтяжки на кожному кроці у нас.
А зараз ще й трава в пояс піднялась.
Трактористи на полях підриваються, що вже говорити про ліси і переліски?

Як на мене,то до тих пір поки не буде загальноукраїнського наказу,про заборону відвідування лісів,як і про відміну відкриття сезону полювання,то це питання залишається відкритим,або таким,що набирає чинності лише в конкретних,поодиноких областях-регіонах!!Думаю,що так буде правильно.
Наказу не було і не буде! Є розпорядження військових адміністрацій в кожній конкретній області, щодо заборони відвідування лісів. Вони приймають рішення щодо обмеження, заборони або вільного доступу до лісових масивів відповідно до ситуації, що склалася.
Щодо відкриття сезону полювання, це питання вважаю особисто, не доречно обговорювати до закінчення війни....
P.S. відкриття сезону полювання відповідно до Закону (ст. 19) здійснюється за наказом користувача мисливських угідь

Зверху