Тихе полювання (+конкурс )

Клещенко Д.М.

Мисливець
Навіть по гриби не збирався. Поїхав на болото качок перерахувати, а коли їхав додому натрапив на оце. Забрав шість штук і далі поїхав.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Ні для кого не секрет, що в окремих осередках Чернігівщини не велись активні бойові дії. З питань безпеки не буду їх озвучувати. Там дійсно масово порушується розпорядження начальника військової адміністрації області з приводу заборони відвідування лісів.. Там навіть білі гриби мають особливий вигляд. Тому, що ростуть в певних умовах. Безперечно, це теж порушення. Але ж і в дійсно небезпечних місцях, всупереч здоровому глузду,, триває заготівля грибів. Незважаючи на реальну загрозу підриву або ж бути затриманим, а то й застреленим. В час воєнного стану необхідно керуватись саме здоровим глуздом, а не азартом чи можливістю підзаробити. На жаль, можна побачити торговців грибами буквально поряд з залишками розбитої військової техніки. Вже не говорячи про збирачів грибів.
 
Останнє редагування:

джейк

Мисливець

Bumer

Мисливець
Поїхав із своїми хлопцями глянути на сою, а тут при дорозі такі «козарики»
 

Вкладення

kef

Зброяр
У ранці чи при вечірній росі добре видно лінію /розтяжки/. Де проходили бойові дії чи сусідні райони з ними не варто там шастати по лісах. Тим більше що є офіціна заборона від ОК 'Північ'. Але люди у наш час гинуть по статистиці дуже часто при дтп з летальними наслідками. А про стан війни з росією і мови немає. Місцева влада має прикласти максимум зусилль та інформації що до таких ситуацій .що подано вище.
 
Зверху