Тихе полювання

tyrist 1945

Тигр
Є примітивний спосіб провірити справжність любого гриба. Запах. Їстивний гриб приємно пахне. Смак на кінчик язика. Їстивний гриб не пече і не позразнює язик.
 

Fonex

Снайпер
Є примітивний спосіб провірити справжність любого гриба. Запах. Їстивний гриб приємно пахне. Смак на кінчик язика. Їстивний гриб не пече і не позразнює язик.
Ну і перевірка організмом(з'їсти), їстівний гриб не викликає летального випадку:)Вибачте, жарт!
 

tyrist 1945

Тигр
Ну і перевірка організмом(з'їсти), їстівний гриб не викликає летального випадку:)Вибачте, жарт!
:Dїсти не треба. Просто коли є сумнів то торкнутись кінчиком язика. Це не мої вигадки. Це з інструкції для виживальщика. А саме краще не вживати в їжу ті гриба про які є сумнів.
 

Fonex

Снайпер
їсти не треба. Просто коли є сумнів то торкнутись кінчиком язика. Це не мої вигадки. Це з інструкції для виживальщика. А саме краще не вживати в їжу ті гриба про які є сумнів.
Згоден з Вами, Ви правильно кажете все.Просто спав на думку жарт і не втримався...:oops::)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Погода еще радует. Сегодня +11. Выскочил на свои укромные грибные места. Шампиньонов хватает, на ужин и на засол взял. Зимой буду с грибочками))).










 
Зверху