Товариші мучить вибір між ата нео12 Армсан пхенома стогер 3000 порадьте.

lion

Мисливець
Сам володію stoeger 3000 синтетик , брат також такого має вже 4 роки-
зауважень до зброї не було. Покриття металу хотілося б міцнішого. Для повсякденного полювання ідеальний варіант
 

КУБА

Мисливець
Сам володію stoeger 3000 синтетик , брат також такого має вже 4 роки-
зауважень до зброї не було. Покриття металу хотілося б міцнішого. Для повсякденного полювання ідеальний варіант
в магазині ствол є тільки стогер 3000 перегрім яка різниця між звичайним 3000 стогером крім низької планки...
 

lion

Мисливець
В мене також peregrine, у брата звичайний 3000. Форма ствольної коробки трохи інша, в лоток подавача патронів в мене полога конструкція, що є також зручніше. Пишуть , що покриття металу якесь особливе але якщо вологу рушницю покласти в чохол і забути про неї, то ніяке покриття від корозії не врятує. Зброя дуже хороша, на мою думку, про якість можна судити також з того , скільки стоеджерів продається на форумі.
 

Jura

Мисливець
Да не верьте сказкам о проблемах. Нормально собранный патрон, отличная работа автоматики;).
 

КУБА

Мисливець
Тримав в руках хуглу ну взагалі нелягає але зборка ніби надійна і метал на коробці масивний.
 

КУБА

Мисливець
В мене також peregrine, у брата звичайний 3000. Форма ствольної коробки трохи інша, в лоток подавача патронів в мене полога конструкція, що є також зручніше. Пишуть , що покриття металу якесь особливе але якщо вологу рушницю покласти в чохол і забути про неї, то ніяке покриття від корозії не врятує. Зброя дуже хороша, на мою думку, про якість можна судити також з того , скільки стоеджерів продається на форумі.
Який у вас настріл? Самокрут їсть?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Все полуавтоматы едят самокркут! Газоотводные полуавтаматы менее чувствительны к качеству патронов, а инерционные требуют только качественный патрон. Как бывший владелец, все трех этих полуавтоматов, правда Stoeger у меня был 2000, если передо мною опять стоял выбор покупки одного из них, то брал бы только Феному. Всеядность и безотказность у этого ружья выше, чем у Neo и Stoeger, да и разных вариантов выбора самой модели по более, но вот в удобстве чистки, то здесь инерционные полуавтоматы намного по удобнее.
 

hnat

Мисливець
Нічого він не завіз, і навіть не думає. Рушничка нехай тішить влучними пострілами.
 

василь довжик

Слідопит
І так друзі сьогодні купив ату армс нео 12... Дивився також на стогер але у стогера покриття зовсім гіршої якості ніж у ати ... Всім дякую за коментарі ! Доречі ібіс завіз ати з 71см стволом
Правильний вибір!Не забутьте перші патронів з 50 шт,вистріляти з навіскою 36 грам.Це так би мовити обкатка.А далі все буде їсти,що самокрут що куповані.Головне при споряджені приділяти увагу калібровці і ніяких проблем.З.Пв.
 

Жека иж12

Мисливець
І так друзі сьогодні купив ату армс нео 12... Дивився також на стогер але у стогера покриття зовсім гіршої якості ніж у ати ... Всім дякую за коментарі ! Доречі ібіс завіз ати з 71см стволом
Поздравляю . Это правильный выбор . Я наблюдал за этой темой и считал, что Вы выберете из трьох моделей именно Ату. Пусть ружьё радует результативными охотами, безотказностью и надёжностью. Вдалих полювань.
 
Зверху