Товариші мучить вибір між ата нео12 Армсан пхенома стогер 3000 порадьте.

Fonex

Снайпер
Обманывает...))))Если же хотите фактов - пишите письма на е-мейл той же Бенелли и нескольких топовых турецких фирм, которые производят оружие в камуфляже таких же расцветок, что и Бенелли, спросите где они закупают камуфляж для ружей. А вот потом и поговорим;)
 

василь довжик

Слідопит
Ще питання який каліматор порекомендуєте?
Свого часу теж морочив собі голову всілякими цяцьками.
На зараз навіть не міняю чоки.
Як вкрутив 0,5 пристрілявся підігнав під свій розмір приклад і все забув про промахи.
Цілитись з двома откритими очима,по відкритій планці.
Мені не подобається ці каліматори.Якщо все сидить так як треба,там і цілитись можна сказать,що й не завжди виходить.
Але це тільки моя думка і ні кому не нав'язую її.
 

huntumy

Зброяр
Настолько привык стрелять по мушке, что поставив колиматор, понял ничего из этого не получится. Очень тяжело стрелять по быстродвижущиеся цели.
Когда не быстро спору нет. Стоит тоже отлично. Очень сильно мешает прицеливанию толстые оправы типа как у эотеч. Не стрельба а кумар
Только бумагу дырявить. Слишком много закрывает на близком расстоянии.
Вообщем шоб хорошо стрелять с колиматором нужно много тренироватся
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Выбирать меньшее зло:)
Здесь не зло надо выбирать, а просто понимать надо это тебе, или нет. Когда перед охотником стоит задача покупки ружья для охоты, то и надо выбирать ружье под свои охоты! Современная охота - это удовольствие, состояния души охотника!!!! Камуфляж прекрасное покрытие на ружье, отлично маскирует и защищает оружие в плохую погоду, а с покрытие софт тач, ружье просто приятно держать в руках, даже если оно мокрое. Оба эти покрытия создавались для людей, которые любят активную охоту, не взирая на условия и капризы погоды, но не для того, чтобы его хорошо потом продать, для этого есть совсем другое оружие.
 

КУБА

Мисливець
  • шановні друзі поділюся враженнями з першого полювання зі своєї Ати Армс...
Бій класний кучний перші 10стрілів 3 качки мої .стріляв самокрутом з 30 патронів небуло затримки ні у мене ні у мого товариша який також має нову ату.
Рушниця прикладеста невибаглива
Вороніння гамно... Протер вологою губкою для посуди дивлюсь а губка почорніла дуже сильно і замітно ріпуватий слой вороніння зник (може це не вороніння а якесь інше покриття?) Ще рас говорю покупкою задоволений на всі 100... Хто воронив ату? Чи вороніння зараз неактуальне?
 

crp

Мисливець
Ще питання який каліматор порекомендуєте?
для чого вам коліматор? я бачу його застосування лише для стрільби кулею на короткому стволі. поставив собі такий на помпу. погугліть holosun типу канадська фірма, виготовляється в Китаї. ціна на Амазоні 200$
 

hnat

Мисливець
  • шановні друзі поділюся враженнями з першого полювання зі своєї Ати Армс...
Бій класний кучний перші 10стрілів 3 качки мої .стріляв самокрутом з 30 патронів небуло затримки ні у мене ні у мого товариша який також має нову ату.
Рушниця прикладеста невибаглива
Вороніння гамно... Протер вологою губкою для посуди дивлюсь а губка почорніла дуже сильно і замітно ріпуватий слой вороніння зник (може це не вороніння а якесь інше покриття?) Ще рас говорю покупкою задоволений на всі 100... Хто воронив ату? Чи вороніння зараз неактуальне?
Доброго дня. Як рушниця показує себе на даний час? Не вередує?
 

КУБА

Мисливець
Доброго дня. Як рушниця показує себе на даний час? Не вередує?
Добрий день рушниця в мене 2.5 роки настріл блисько 700-800 патронів затримок неперезарядів небуло, я задоволений ... на рахунок вороніння я був неправий все тримається і нестирається ... стиралося якись верхній шар на першому другому чищенні але так мало бути... зараз на колодці де гострі кути ледь ледь починає стиратися фарбове покриття від тертя з одягом, але це нормально .. полюю на всі види дичини топто лажу і по корчах і по тернях і по шуварах ... наклепів на бойку чи спусковому механізмі немає... короче це дуже практична і не синьно дорога рушниця яка задовільнила мої потреби! думаю міняти на італьйця але і дуже сильного змісту не бачу, так як від дорощої рушниці дичини більше нестане тай панти ганяти нема перед ким... В даний момент купляв би Ата нео з двома стволами ! повірте мені воно цього вартує
 
Зверху