Тоз БМ Приблизна Ціна

Статус
Закрита.

shpak

Мисливець
Орнаментне(улучшеное),виконання! Якщо стволи чисті і немає прогарів навколо бойків,то ціна+-200$,в залежності від регіону.
 

kef

Зброяр
Стоїть буква Х тільки баварской щоки немає вона мені дуже подобається. Такі рушниці для душі прогулятись легенька.
Бажано самому глянути на живо. А ціну підскаже ринок. Тут на форумі продаються іжи та този різних моделей. Одні в стані. Інші з нюансами. Але черги не має.
Ця рушниця має маркування- букви перед номером . Має бути буква Х . Або Ш.
Бо це не рядовий Тоз. Мав колись в 90 х таку ж саму.
Якщо вона Вам до вподоби то купляйте .Це і буде її ціна. І вона в кожного своя. На власний розсуд не залежно від оцінки.
 

Серж Іванович

Мисливець
Так я теж такої думки такі дуже рідко зустрічаються. Я шукаю штучну але попала така забрав незадумуючись.
 

shpak

Мисливець
Так я теж такої думки такі дуже рідко зустрічаються. Я шукаю штучну але попала така забрав незадумуючись.
Орнаментне-це плюс,для мене... В білої (штучної) колодки,швидко появляються прогари навколо бойків,тому також вибрав орнаментне)
 

Вкладення

Микола2020

Новачок
Я зрозумів, приїде власник відразу подивлюсь на власні очі,а як рахуєте приклад цей заводський,бо на БМ я таких не бачив.
 

Серж Іванович

Мисливець
Я теж такого приклада на бмках небачив але мені ваш приклад подобається.даже якщо він нерідний то гарно зроблений і це плюс. Щоб горіховий приклад на ней зробити це приблизно 150+ - долар то рушниця стільки коштує.
 

kef

Зброяр
класична стара калка відрізняеться від бакеліту і хіміі.100 відсотків...
Є експертне заключення ? ;) :D.
Є старі рушниці 40 - х та 50 - х років. (Іж 47.54.57.26....тоз б 1947 р.в.з муфтами.) В темах світлини виставляв. Гвинти є кручені та без сліду втручання. Малюнки кольору різняться. І без сучасної хімії.
 

Белий

Мисливець
Це може бути перехідна модель з Тоз Бм на Тоз 63 такі трапляються. Тоз БМ пізні трапляються з хромованими стволами, Тоз 63 трапляються ранні моделі з чорними стволами.
Думаю так трапитися може і з прикладом.
Щоб уникнути спорів, відкрутіть тильник і там повинен бути набитий номер на дереві. Якщо приклад рідний то номер такий самий як і в рушниці, на цівці теж є номер.
Це все можна перевірити. З пов)
 

gaudi

Слідопит
Рушницю дивився в живу.Власник запросив 15000,але на жаль рушниця не відповідає тому стану,який про який було сказано!
15000 за бм.....сама дешева срср зброя....хіба нею володів сам....сам ...не знаю хто...на такі гроші.....
 
Статус
Закрита.
Зверху