Тоз 34 ер штучний

Охотник77

Снайпер
100% я сам говорив що до рушниць СССР більше невернуся після покупки ати армс очі відкрилися... Але в такім стані цей екземпляр заслуговує уваги
Перший т34 (порівнюю саме з танком т34 за капризність) купив в началі двох тисячних, на той час вже мав кілька рушниць але дуже хотів спробувати легенду. Через кілька років продав і недумав більше таку брати поки років три назад знову закортіло. Відходив 2 сезони і на цьому край!!! Вирішуйте самі чи воно вам потрібно!
 

ДЖЕЙК1973

Новачок
В мене 34 i недумаю продавати.А на рахунок цiни ставити 12 тис i в Рiдному деревi i 2 комплект в нагрузку . Ну палуавтомат в наш час це КЛАС а тоз 34 КЛАСИКА.
 

Varjag229

Слідопит
Згоден, що ТОЗ-34 Ш, навить 1991 р.в. - вартий уваги за 500-600 USD.
П.С. Але недавно на сусідньому форумі знайшов тему з відеороліками Kajaba TSA про дві турецькі спортингові вертикалки. Одна копія Blaser F 3 за 650 USD (без скидок у магазині), а друга - Huglu S 12 за 900 USD.
Стволи 12 х 76 х 760 мм, 18,5 мм сверловка та по 5 змінних звужень.
Обидві зі звуженням 0,25 мм патроном B&P Esey Shot 24 g №7 вльот тарілки били "вдим" десь до відстані 30 м. Судячи з конструкції, якості підгонки та матеріалів (сталь) - ресурс не меньше 15000 пострілів.
П.П.С. Вага обох - 3,5 кг. Але для полювання ТОЗ-34 з його 3,15 кг. - саме то.
 

Varjag229

Слідопит
На рахунок живучості ТОЗ-34. Маю 1971 р.в. 33 роки дуже активно полював тесть, а потім 9 років я. За 42 роки - навіть пружини рідні нормально працювали, але малость з'явився шат - вилікував пластиною під лоба - зараз "моноліт". Декілька років тому поставив нові бойові пружини СРСР. Єдине, від настрілу в понад 15 тис. наважками 32 г. місцями поліз хром.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Добрий тоз 34 завжди коштував і коштувати буде від 450 і до мамадарагая. І ні через десять , ні через двадцять років нічого не зміниться. Ні в країні, ні в цінах на тоз 34.
Да прям так. Незаменимое и самое лучшее.
 

ДЖЕЙК1973

Новачок
На рахунок живучості ТОЗ-34. Маю 1971 р.в. 33 роки дуже активно полював тесть, а потім 9 років я. За 42 роки - навіть пружини рідні нормально працювали, але малость з'явився шат - вилікував пластиною під лоба - зараз "моноліт". Декілька років тому поставив нові бойові пружини СРСР. Єдине, від настрілу в понад 15 тис. наважками 32 г. місцями поліз хром.
На рахунок живучості ТОЗ-34. Маю 1971 р.в. 33 роки дуже активно полював тесть, а потім 9 років я. За 42 роки - навіть пружини рідні нормально працювали, але малость з'явився шат - вилікував пластиною під лоба - зараз "моноліт". Декілька років тому поставив нові бойові пружини СРСР. Єдине, від настрілу в понад 15 тис. наважками 32 г. місцями поліз хром.
З ВАМИ пагоджуюсь що ТОЗИ ЖИВУЧI I запчастини на вторичному ринку Е.Ну а чи витримае турецька зброя полювання як кажуть i в дощ i снiг 40 рокiв.
 
Зверху