Тоз 34 ер штучний

ПэГэСник

Мисливець
Через пару років більше і недаватимуть
А смысл? Чем отличается тозШ от Тоз не Ш, или ижШ от иж не..? Бук, орех, так трещины в обоих случаях бывают. Это хорошие рядовые ружья и только. Иж 12 рядового исполнения с сыпью в обоих стволах стрелял не хуже иж 12 с серебрянной нитью на колодке и зеркалом в трубах.
Ценообразование этих моделей как и оценка, равна сумме изготовления синей изоленты на мм2 дерева)))). Шутка.
 

КУБА

Мисливець
Ну так если вы в том году продали точно такое за 550уе. То зачем создали тему про оценку, если и сами знаете цену?! Вы сами в последнем посте ответили на свой же вопрос! 500-600уе! Как договоритесь с продавцом! Был у меня такой Тоз 85 года.
Створив бо цікава думка інших людей
 

Охотник77

Снайпер
А смысл? Чем отличается тозШ от Тоз не Ш, или ижШ от иж не..? Бук, орех, так трещины в обоих случаях бывают. Это хорошие рядовые ружья и только. Иж 12 рядового исполнения с сыпью в обоих стволах стрелял не хуже иж 12 с серебрянной нитью на колодке и зеркалом в труба
Згоден.Хіба понти поколотить)) так це не ті рушниці на даний час
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну от. скидайте на 400-450, ставте рідне дерево, бо той зразок схожий на зонівські нарди, і будете мати гарну рушницю на голуба, пізнього зайця, північну качку. з-під собаки не пополюєте.
 

Охотник77

Снайпер
Створив бо цікава думка інших люде
При умові позитивних результатів перевірки бою рушниці $500 потолок якщо лягла до душі (мав дві, повертатися до даної моделі не планую вважаю що її час пройшов)
 
Останнє редагування:

КУБА

Мисливець
ну от. скидайте на 400-450, ставте рідне дерево, бо той зразок схожий на зонівські нарди, і будете мати гарну рушницю на голуба, пізнього зайця, північну качку. з-під собаки не пополюєте.
З під собаки не полюю а нас дуже великі стави качка літає щой собаки не треба хіба що б подала.... Отже прий маю рішення некупляти бо нех стати на граблі другий раз ... Якщо тоз неактуальний то що саме актуальне вертикальне в цій цінові категорії
 

КУБА

Мисливець
Добрий тоз 34 завжди коштував і коштувати буде від 450 і до мамадарагая. І ні через десять , ні через двадцять років нічого не зміниться. Ні в країні, ні в цінах на тоз 34.
Згідний хороша річ буде коштувати але ціна буде також сама як зараз недороща .. бо вартості ніякої історичної , індивідуальної немає
 

tyrist 1945

Тигр
Згідний хороша річ буде коштувати але ціна буде також сама як зараз недороща .. бо вартості ніякої історичної , індивідуальної немає
суть не в історичній вартості. Просто їх більше не стає. І це єдиний бокфлінт сесесеру
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

ПэГэСник

Мисливець
В 2011м в Полтавской обл., в г. Кобеляки сотрудник разрешительной системы продал тоз34 с двумя пятнами в обоих ствола за 300грн.
Годом раннее в г. Полтава куплен иж12 с сыпью за 2500.
Где логика ценообразования?))))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур,ставлю 100%,що думаєш по іншому!!
ні. Ви ж може пам'ятаєте моє відношення то різьбленого прикладу ще з старої курилки:)
там 100% горіх, який краще довести до нормального стану без лаку, і все буде набагато краще, а всі ті витребеньки краще продати - імхо.
 

tyrist 1945

Тигр
Молодим мисливцям за якими майбутнє це нічого некаже, та і хто зпробував гарну іномарочку вже теж. Імхо
ну я от раз спробував гарну іномарочку. Чесно. Але тоз 34 завжди я буду рахувати кращим і єдиним бокфлінтом сссру
 

КУБА

Мисливець
Молодим мисливцям за якими майбутнє це нічого некаже, та і хто зпробував гарну іномарочку вже теж. Імхо
100% я сам говорив що до рушниць СССР більше невернуся після покупки ати армс очі відкрилися... Але в такім стані цей екземпляр заслуговує уваги
 
Зверху