Тоз 34 81р яка можлива ціна

Корнилов

Снайпер
То що це означає?там після букви ш дві АА це казали означає рік.і в дозволі 81р
Хто казав))) У Вас є паспорт на рушницю))) Все вірно, АА це 1981рік.А я писав, про довжину стволів. Спочатку робили стволи, довжиною 720,а вже згодом 711мм.А рушника,дійсно гарна!
 
Останнє редагування:

Ревук

Мисливець
ну не перегинайте. то всього лиш звичайний ТОЗ просто зібраний рівнішими руками, ніж зазвичай. 500 - то йому стеля.
Навіть і не думав перегинати! Все з власного досвіду,в минулому році взяв собі таку саму рушничку(в добротному стані) .Оскільки я зануда ще та :),Зробив файну реставрацію дерева,заміна деяких запчастин,робота зброяра,вартість рушниці ось і вийшла мені вона в 700$
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Зробив файну реставрацію дерева,заміна деяких запчастин,робота зброяра,вартість рушниці
то вже ваші захцянки, а тому в них ціни та міри немає ;) ;) ! а ціна такої рушниці в такому стані 500 - то імхо. у мене точно з такою полює тато.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то всього лиш звичайний ТОЗ просто зібраний рівнішими руками, ніж зазвичай
Особенно это было заметно в период СССР в соотношении цены рядового и штучного ружья ТОЗ-34. Штучное за "красивые глазки", наверное, стоило почти столько же, как и рядовое. Почти. Потому, что в СССР денег просто не ценили. И ценники штамповали от винта. А не из-за качества.
 

Ревук

Мисливець
то вже ваші захцянки, а тому в них ціни та міри немає ;) ;) ! а ціна такої рушниці в такому стані 500 - то імхо. у мене точно з такою полює тато.
Може навіть і менше як 500.Ми не бачимо в якому стані дерево,також не бачимо положення ричага при закритій рушниці,зовнішній вигляд стволів,який малюнок "майстра" з зворотої сторони колодки.
 
Особенно это было заметно в период СССР в соотношении цены рядового и штучного ружья ТОЗ-34. Штучное за "красивые глазки", наверное, стоило почти столько же, как и рядовое. Почти. Потому, что в СССР денег просто не ценили. И ценники штамповали от винта. А не из-за качества.
Цена штучного ТОЗ 34 в 1989 году 525 рублей /согласно паспорту/ ,рядовое ИЖ 54 в зависимости от материала ложи 95-120 рублей ,средняя з\п среднего рабочего 250 - 300 рублей . О возможной цене представленного экземпляра трудно судить по выставленным фото - не информативны.
 

Корнилов

Снайпер
Цена штучного ТОЗ 34 в 1989 году 525 рублей /согласно паспорту/ ,рядовое ИЖ 54 в зависимости от материала ложи 95-120 рублей ,средняя з\п среднего рабочего 250 - 300 рублей . О возможной цене представленного экземпляра трудно судить по выставленным фото - не информативны.
А у 90/91році ТОЗ-34, у Німеччині, коштував 598 дойч марок)))!
 
Зверху