Тоз 54.

Статус
Закрита.
Це не про що балачки, є конкретна рядова куркова рушниця з поміняним деревом, немалим настрілом та шатом сиволів який хтось якось забирав.
Скажу відверто, для мене це металобрухт, але топікастер та деякі форумчани вперто наполягають на гарний стан та немалу ціну на рушницю.
Скажу Вам що це ще хуже за перекупів, це є шахрайство розраховане впарити трупа з намазаними губами недосвідченим ще мисливцям. Я мимо таких тем ніколи в стороні не прохожу.
Первое за что стоит сказать спасибо ТС за то что он сказал честно за то что убирался шат - хотя мог и промолчать. Приклад дело житейское - для меня роли не играет так как я левша. По поводу блеска стволов и если я искал такое ружжо я бы сразу сказал ТС что приеду с шомполом и смазкой и сам буду драять его - если бы сдал заднюю тогда бы Я забрал выше описанные мною слова обратно. А так, человек спросил мы должны сказать каждый свою мысль. А труп это или не труп нужно определять на месте а не по фоткам. По виду обычное ружжо.
 

kef

Зброяр
Шат забирався спеціалістом, не кернили не міняли вісь і навіть раму, і сліду що забирали шат немає. Можете таке уявити? Ложе робив не столяр! Зрештою, вашу думку почув...
Тоді яким чином прибрали люфт ?
300- 400 Дол.це ціна майже в новому стані тоза 66 - Ш. Чи в доброму Тоз 34.
А ціна такого 54 го не більше 250 дол. і то на авось. Ні нове дерево ні усунення люфту ціни не добавить. Тут є десь у темі Іж 47 чи (49 )з гарним каповим деревом. Воно йому теж ціни не добавило.
 
И да с 8000-8500 можно начинать если хотите продать а не продавать, а дальше каждый кто ищет будет требовать дополнительных фотографий всех деталей и или отпадет или в мере своей наглости будет торговаться. А если первых два пункта пройдено, будет еще 3 когда он приедет и на месте будет еще торговаться или скажет что человек кидалово и продаете металолом но к первым 2 пунктам это не относиться. Удачи в продаже я свое мнение и цену сказал.
 

kef

Зброяр
Саме так : кожен же може купити МЦ - 9. Куркову ;):D.
Можна. Але у якому стані та навіщо ? Якщо молодий здоровий хлопчисько то так. Можна ще купити .але не як основну. Бо по ходивши по ріллі будете відчувати кожних лишніх 100 грам ваги.
Інша справа.якщо то є рушниця виробництва "ЦКІБ". Але там і ціна буде інша.
 

VS1975

Снайпер
Можна. Але у якому стані та навіщо ? Якщо молодий здоровий хлопчисько то так. Можна ще купити .але не як основну. Бо по ходивши по ріллі будете відчувати кожних лишніх 100 грам ваги.
Інша справа.якщо то є рушниця виробництва "ЦКІБ". Але там і ціна буде інша.
Як Ви сказали про ціну цієї ТОЗ - 54 - 250 $. Згоден. Але це ж не 3000 грн. Це перше. Друге : це не труп з накрашеними губами. І ТС сказав про шат, який прибрали. Третє : може ж МЦ - 9К це не та рушниця з якою варто шукати зайців по ріллі ? А от сидіти у скрадку і чекати качок - саме воно ;). Ви ж бачили які гарні звіти по пернатих у наших колег з Херсонщини.
 

barbos6

Слідопит
Тоді яким чином прибрали люфт ?
300- 400 Дол.це ціна майже в новому стані тоза 66 - Ш. Чи в доброму Тоз 34.
А ціна такого 54 го не більше 250 дол. і то на авось. Ні нове дерево ні усунення люфту ціни не добавить. Тут є десь у темі Іж 47 чи (49 )з гарним каповим деревом. Воно йому теж ціни не добавило.
Методом гальванічного нарощування.
Я створив тему, щоб скласти ціну, не більше.
Рушниця поки не продається.
Якщо буде продаж, то нічого скривати не буду.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
як власник (щасливий, що вже колишній власник) скажу Т-54 - рушниця специфічна з "чокнутими стволами", тому не всім підійде по кучності, далі - перехід на ультрасучасні риси та модернові рубані курки (мала бути ще рубана замкова дошка) та ричаг вестлі-річардса виключають її класичність як курковки + цівка а-ля бобровий хвіст. тепер по тульських курковках та їх міфічне потрійне запирання - подивіться на проушину болта грінера, а саме на її форму і на таку ж проушину у Зауера, ІЖ-49, ІЖ-54 - висновки зробіть самі про форму та підгонку самого запираючого елементу, тобто практично тримає рушницю рамка Перде. от до чого я це все - шат у курковках з'являється, і не зникає ніколи. якщо його прибрали - то це на певний і дуже нетривалий час (кажу як власник 3-х курковок). що з написаного додає в ціні курковці конкретно та власне цій рушниці?
переворонена, з нерідним деревом, прибраним шатом новачку не підійде, гурман не зацікавиться. 200 - стеля. і то, якщо хтось із знайомих захоче купити... імхо.
 

kef

Зброяр
Як Ви сказали про ціну цієї ТОЗ - 54 - 250 $. Згоден. Але це ж не 3000 грн. Це перше. Друге : це не труп з накрашеними губами. І ТС сказав про шат, який прибрали. Третє : може ж МЦ - 9К це не та рушниця з якою варто шукати зайців по ріллі ? А от сидіти у скрадку і чекати качок - саме воно ;). Ви ж бачили які гарні звіти по пернатих у наших колег з Херсонщини.
Читайте уважно.що я написав : (не як основну). ;) . І взагалі для кожного виду полювання на ту чи іншу дичину, має бути "своя" рушниця. І на качву полювати її в скрадку можна навіть з іжом 43 чи 18. Тоз БМ - Б і.т.д. у будь якому калібрі. Теж є багато звітів з трофеями.- Так що кінцевий результат це не лише моделі рушниці а і вміння власниками ними користуватися .
 
Статус
Закрита.
Зверху