Тоз 63 71р.в Допоможіть оцінити

Kostantin__1995

Новачок
Збираюсь придбати цю рушницю, але власник не орієнтується в ціні. Власник не мисливець, залишилось від батька.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я б сказав 100-200 баксів, при огляді. якщо є хоча б мікрошат - то вже не більше 100.
 

Kostantin__1995

Новачок
Без гільз шат є. А з гільзами взагалі туго закривається. Я новачок, не розумію чому так. Підскажіть чому
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
гільзи старі? від цієї рушниці? візьміть нові гільзи чи набої заводського спорядження і закрийте.. якщо гільзи старі - можуть бути подуті денця. шат стволів пробується з відстібнутим ців'ям
 

Виталя

Снайпер
Шат стволов это не приговор, просто человек наслушался бредней и стрелял повышенным зарядом. Шат убрать элементарно и ружье будет стрелять ещё очень много лет,верой и правдой.
 

Серж Іванович

Мисливець
Самий рядовий тоз ценность мінімальна. Якби хочаби улутшений був то да а так чим дешевше сторгуєтесь тим для вас лучьше.
 

Kostantin__1995

Новачок
гільзи старі? від цієї рушниці? візьміть нові гільзи чи набої заводського спорядження і закрийте.. якщо гільзи старі - можуть бути подуті денця. шат стволів пробується з відстібнутим ців'ям
Набої нові. Я розумію що гільзу після пострілу може піддутиє
 

Kostantin__1995

Новачок
Розмовляв з власником, зійшлися на 4000 грн. За 3000 не захотів продати. Власник розповів що рушниця після розпаду ссср була без реєстрації. Лежала в батька в шафі. Після смерті знайшли і поставили на облік в 2015 році. Тепер він вирішив продати бо не ходить на полювання і лежить без діла
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну, от такие все грамотные. А кто-нибудь реально продал бы ее, являясь владельцем, за 100 у.е.? Купить все горазды- на халяву. Сейчас г---я турецкая пневматика намного дороже 100 у.е. стоит, по консервным банкам пулять. А это ведь, какое-никакое, а взаправдашнее охотничье ружье. И в очень хорошем состоянии, к тому же. Шат убирается за пару часов на 10 лет, при дальнейшей бережной эксплуатации. От 250, у.е. ИМХО.
П.С. В прощлом сам владелец БМ-ки, с которой несколько лет утирал нос многим владельцам козырных ружей.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Розмовляв з власником, зійшлися на 4000 грн. За 3000 не захотів продати.
4000 куда ни щло. И Вам, и ему. Обязательно сразу устраните шат после приобретения. Обязательно! И только у толкового мастера.
 

kef

Зброяр
З таким баченням та оцінкою, має бути тема про фантастичний бій та супер вдалу модель рушниці- Тоз Б .БМ.63..
Іжи 58 мі у 16 калібрі в доброму стані мають таку ціну. ( від 250 дол. ).
 

Серж Іванович

Мисливець
Штучні улутшені вони кращі підгонкою і сверловкою стволів спочатку сверлили вищі класом ружья а потім масові там вже що получеться
 

Серж Іванович

Мисливець
Да сервер імено так. Наскільки я знаю в цкібовских спортивних стволах використовували один раз сверло а потім воно попадало натозовскі цха
 

Серж Іванович

Мисливець
Просто більшенство людей думають що ствол прозверлити це дуже просто. Але насправді правильну сверловку зробити дуже непросто. І посьогоднішній день в дорогих ружях викрутки нероблчть.
 

starvin

Мисливець
Взагалі дуже важко оцінювати рушницю по фото- її потрібно тримати в руках. Мене особисто бентежить кручений гвинт важіля замикання стволів, та й на лоб колодки варто подивитися уважніше (хоча можливо фото таке). А от шат прибрати- це вже до майстра. Не до "спеціаліста", і не до "кулібіна", а саме до майстра. Це також + до вартості рушниці. Коли підете наступного разу до власника візьміть крім нової ще й піддуту латунну гільзу- якщо патронники дуті, то будете хоча б приблизно знати на скільки. Обов'язково перевірте бойові пружини. Якщо не маєте достатнього досвіду або не розумієте, наскільки вони повинні бути тугі- знову ж таки латунки Вам стануть в нагоді. Відстріляйте рушницю- побачите силу наколу бойка в капсулі. Кучність та різкість скоріш за все будуть норм за рахунок посилених чоків. Тепер щодо ціни. Моя порада- торгуйтеся, приводьте вагомі аргументи. Це не та рушниця, придбавши яку Ви зробите інвестицію. Скоріше за все вона у Вас і залишиться. Попит на валові радянські рушниці зменшується. Залишається лише якась частина мисливців, яка св'ято вірить в культ особливої зброї з СРСР. Та й європейський ринок б/в зброї потроху перебиває "хліб". Якось так.
 
Зверху