Транспортировка ружья по городу

Статус
Закрита.

Юрий Юриевич

Новачок
Доброго времени охотники, охотничий сезон подходит к концу вот решил заняться стендовой стрельбой. Машины у меня нет до стенда далеко добирается, придётся ехать через весь город в транспорте. Посоветуйте пожалуйста как перевозить ружьё не привлекая внимания чтоб избежать проверок полиции? Буду благодарен за советы с уважением
 

Konrad

Слідопит
Чтобы вообще не привлекая - наверное, в неоружейнем на вид чехле и в разобраном виде...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/REG3077.html поки немає ЗУ "Про зброю"
перевозиться навіть в громадському транспорті в розібраному зачохленому розрядженому стані. при наявності дозволу на носіння та зберігання. але цікавості не буде меж.
 

CheshireCat

Мисливець
Немає такої вимоги.

але цікавості не буде меж.
Кілька років вожу в громадському транспорті - ніхто жодного разу не підходив і не перевіряв.
Кілька разів було, що йшов собі з автобусу/на автобус, а повз проїжджали патрульні машини, які патрулювали, які оформляли водіїв, в громадьких і безлюдних місцях - без різниці, вони наче "не бачать".
Хоче все всім зрозуміло, що там.

Людина, яка несе зброю в чохлі відкрито, має на це законні підстави, їй нічого боятись.
І поліція має купу інших справ, ніж витрачати на це час.

Будете никатись і переносити зброю в не призначених для неї "маскувальних" засобах транспортування - це навпаки приверне увагу ще більше і от тоді вже будуть питання більші, ніж просто перевірка.
 

Fonex

Снайпер
Посоветуйте пожалуйста как перевозить ружьё не привлекая внимания чтоб избежать проверок полиции? Буду благодарен за советы с уважением
Разряженной, в чехле и с разрешением и вперед. А какая разница привлечете Вы внимание полиции или нет?Ну подойдут и что...У Вас все согласно законодательства. Я и в метро, и в автобусе ездил...и даже не в нашей стране, когда привозил из-за границы...Так что не переживайте и стреляйте на стенде на здоровье!С Уважением!
 

Peresvetk

Слідопит
А не має призначених засобів траспортування. Головне - не заряджена і в чохлі....
 

Peresvetk

Слідопит
Є чохли у вигляді тенісної ракетки. Варіант 2 - чохли для рибалок.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Немає такої вимоги.

Кілька років вожу в громадському транспорті - ніхто жодного разу не підходив і не перевіряв.
Кілька разів було, що йшов собі з автобусу/на автобус, а повз проїжджали патрульні машини, які патрулювали, які оформляли водіїв, в громадьких і безлюдних місцях - без різниці, вони наче "не бачать".
Хоче все всім зрозуміло, що там.

Людина, яка несе зброю в чохлі відкрито, має на це законні підстави, їй нічого боятись.
І поліція має купу інших справ, ніж витрачати на це час.

Будете никатись і переносити зброю в не призначених для неї "маскувальних" засобах транспортування - це навпаки приверне увагу ще більше і от тоді вже будуть питання більші, ніж просто перевірка.
А что такого в маскувальных засобах?
Я, например не люблю носить оружие по городу в первую очередь не из-за возможных придирок органов, а скорее из-за неоднозначной реакции граждан. Не знаю, что они себе в этот момент думают, но косятся с таким видом будто бы..я даже хрен его знает что у них там в головах будто бы...как вроде марсианина увидели, и он весь зелёный, а изо лба синий хрен торчит. Как-то так..по другому не могу даже и описать..
Посему дабы в меньшей степени будоражить гражданский мозг предпочитаю маскироваться.
А если тормознут, так во-первых нужно ещё довести до того, чтобы на законных основаниях заглянуть в тот чехол. А во-вторых, чтобы побыстрее отделаться корочку промеж глаз воткнул, железо показал, на всё претензии почему в таком чехле послал далеко и надолго я естественно в вежливой форме.
Вменить нихрена не смогут, установленного образца чехла нет, где написано, что именно такой чехол не может использоваться для переноски оружия, какой с ружьём достался в таком и ношу. Гуд бай!
Ничто меня не обязывает покупать какой-то там другой чехол взамен этого.
 

CheshireCat

Мисливець
А что такого в маскувальных засобах?
Так, абсолютно нічого.
Кожен носить зброю так, як хоче, це його право.

От тільки якби я був поліцейським, я б зацікавився особою, яка приховано транспортує зброю.
Просто так, на всяк випадок.

а скорее из-за неоднозначной реакции граждан.
У нас з вами різні гражданє. :)
Жодного разу такої реакції від них не було.
 

Dmitrriy

Мисливець
Носил в каких угодно чехлах, кейса и чемоданах. Даже специально на Киевском вокзале пару раз прошёл через ментов с фирменным рластиковым чехлом... реакции ноль)))
Носите как угодно и в чём угодно...главное не на ремне и с вставленым магазином
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Если четко и однозначно, то:
https://zakon2.rada.gov.ua/laws/sho...&text=%F0%EE%E7%F0%FF%E4%E6%E5%ED&x=7&y=0#w11
"12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв"
 

Konrad

Слідопит
Вот интересный вариант чехла (не реклама).

Все в собранном виде, переноска на пристегнутом ружейном ремне...

По такому, думаю, предельно понятно - что там ;)
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мужики, какая к черту разница, на что похож чехол (футляр)? Я в свое время свой карабин носил в самодельно-собственноручно сшитом из довольно тонкого брезента облегающем чехле с зиппером на всю длину!
И от кого вы ружье свое хотите и зачем сокрыть?
Я, кстати, когда вижу человека с футляром... от скрипки, сразу прикидываю: я что за ствол там он мог спрятать?!. ;)
Главное, что ружжо разряжено и в чехле, как того требует приказ № 622.
А менты к носителям оружия в чехлах в городе редко пристают. Я лично ни разу не видел. А вот к ружьям без чехла так даже в селах пристают! И в городе Броварах мы когда-то с разрешителем на мужика составили протокол - нес с охоты ружье без чехла мимо рай (или гор) отдела
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Вот интересный вариант чехла (не реклама).

Все в собранном виде, переноска на пристегнутом ружейном ремне...

По такому, думаю, предельно понятно - что там ;)
Користував такий цього сезону.З дому до угіддь краєм міста кілька сот метрів,вдома зачохлив,в угіддя вийшов розчохлив в рюкзак склав.
Помпа з довгим стволом розміщується залюбки.
Зручний,легкий не дорогий,практичний чохлик.
Рекомендую як користувач,але уважно підбирати потрібно довжину!
 

pashamykytyn

Мисливець
Головне не заходити в банк, ювелірну і т.д. Дядьку тільки зробив дозвіл на зброю та пішов з рушницею в числі в банк щось проплатити, охорона не звернула уваги чи не побачила, а от касир тримала руки на кнопці, коли дядько зрозумів в чому проблема то вилетів як пуля звідти, потім зайшов без зброї, касир пояснив, а якщо ви якийсь грабіжник.
 

Мишко К36

Слідопит
Головне не заходити в банк, ювелірну і т.д. Дядьку тільки зробив дозвіл на зброю та пішов з рушницею в числі в банк щось проплатити, охорона не звернула уваги чи не побачила, а от касир тримала руки на кнопці, коли дядько зрозумів в чому проблема то вилетів як пуля звідти, потім зайшов без зброї, касир пояснив, а якщо ви якийсь грабіжник.
Креативний дядько:D
 
Статус
Закрита.
Зверху