Туристические газовые баллоны с насадками

Статус
Закрита.

yuriu 71

Мисливець
приветствую. как устанавливается двойная насадка на туристический баллон?...через шланг?..или как одинарная прям на баллон?...ЦЕНА ДВОЙНОЙ НАСАДКИ?..диаметр двойной насадки?...переходник для заправки?...баллоны?...что есть в наличии?...:)
 

EARL

Слідопит
приветствую. как устанавливается двойная насадка на туристический баллон?...через шланг?..или как одинарная прям на баллон?...ЦЕНА ДВОЙНОЙ НАСАДКИ?..диаметр двойной насадки?...переходник для заправки?...баллоны?...что есть в наличии?...:)
Доброго вечора!
Подвійна насадка ( діаметр тарілок 178 мм. ціна 620 грн.) накручується прямо на балон. Найкраще для цієї насадки підходить балон на 3кг. газу (7,2 літра) ціна його 750 грн. Перехідник для заправки 80 грн. Все є в наявності. Пишіть. З Пов.
 

yuriu 71

Мисливець
баллон на 3кг газа с ручкой?...редуктор нужен к этой комплектации...(баллон на 3кг и двойная насадка)?...
 

EARL

Слідопит
баллон на 3кг газа с ручкой?...редуктор нужен к этой комплектации...(баллон на 3кг и двойная насадка)?...
Балон з пластмасовою, або металевою ручкою (подивлюсь який є). Редуктора не потрібно (форсунки, що знижують тиск газу вмонтовані в насадці). Балон на 3 кг. газу + подвійна насадка 1370 грн. З Пов.
 

yuriu 71

Мисливець
ок. баллон на 3кг газа+двойная насадка+переходник для заправки....можно и в личку.
 

Mykola STARyy

Снайпер
балон.jpg
Доброго дня. Плутаюся в термінах. Мені потрібен кран, який вкручується безпосередньо в балон. Є такий у вас?
п.с. 7,2л.
 

EARL

Слідопит
Переглянути вкладення 496628 Доброго дня. Плутаюся в термінах. Мені потрібен кран, який вкручується безпосередньо в балон. Є такий у вас?
п.с. 7,2л.
Доброго вечора!
Нажаль такого крану в мене немає. Такі крани є на сервісах в Польщі. Якщо треба його замінити, то вони замінять професійно. З Пов.
 
Статус
Закрита.
Зверху