Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

old hunter

Снайпер

Panters

Снайпер
Я зі свого кабана не стріляв але помятаю, коли ми з попереднім власником замачували) угоду покупки мною ружжа, розказував, що на чистому полі в 100 метрів" не менше)" кулею Діаболо добув кабана дуже здоровенного )з одного пострілу! В голову!) Не вірити йому я не можу) бо дядько дуже серйозний.
Таке давно і в нашому колективі було, постріл дистанція мінімум
100м. кулею Полєва в голову, кабан за 250кг, цьому факту свідків
півтора десятка.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вам потрібен не 12 к.магнум. А 4 калібр. І не 36...46 гр. Шроту а 100 гр. Ото буде пальба. Усім лисам гаплик прийде. :D
Краще фунтова утятниця - стакан пороху і фунт дробу!
Але треба сальто заднє вміти робити.
 
  • Like
Reactions: kef

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Таке давно і в нашому колективі було, постріл дистанція мінімум
100м. кулею Полєва в голову, кабан за 250кг, цьому факту свідків
півтора десятка.
Та що казати..
кабан сам шерсть іклами на ляжках рвав і божився, шо так і було!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Читаю.читаю. усі пишуть про кучність на віддаль.про гарне накриття шротом. Невже тут майже усі (снайпера) і б'ють з гладкостволу білку в око.:D.
Я ещё и не такое тут читал!!!!! (не в этой теме, в другой)
Могут не то что попадать в дичь, а даже выбирать центром осыпи бить или краем осыпи. Во как бывает! Вот это снайпер так снайпер, всем снайпера снайпер!
 

ТАР

Снайпер
Я вообще стараюсь живым брать, значит , расчитываю вынос так чтобы дробь пролетела, а пластиковым пыжом по голове попало, отправляю в глубокий нокаут)). Врать не буду, способ действенный только до 30 м))
 

old hunter

Снайпер
Я вообще стараюсь живым брать, значит , расчитываю вынос так чтобы дробь пролетела, а пластиковым пыжом по голове попало, отправляю в глубокий нокаут)). Врать не буду, способ действенный только до 30 м))
Пыж дисперсант?
 
Зверху