Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

shpak

Мисливець
Робив відстріл з 16к і 12к,підбирав патрона на зайчика і лиса. Використовував 5 видів порохів,різні комплектуючі і рецепти,виставлю найкращі мішені(по осипу) на обох калібрах. Спеціально 16калібру давав фору(сипав дріб N2,а в 12 N1.) Але навіть з такою форою,в центральний круг(37,5мм),прилетіло дробі N1 в 12к. на десять штук більше. От і відповідь на всі питання! 16-го вигулюю постійно і доволі успішно).
 

Вкладення

Ярослав Чечен

Слідопит
Робив відстріл з 16к і 12к,підбирав патрона на зайчика і лиса. Використовував 5 видів порохів,різні комплектуючі і рецепти,виставлю найкращі мішені(по осипу) на обох калібрах. Спеціально 16калібру давав фору(сипав дріб N2,а в 12 N1.) Але навіть з такою форою,в центральний круг(37,5мм),прилетіло дробі N1 в 12к. на десять штук більше. От і відповідь на всі питання! 16-го вигулюю постійно і доволі успішно).
Как видно по фото и осыпь на 12к лучше чем на 16м.
Я так думаю из-за того что все современные пороха заточены под 12к. (некоторые подходят и под 16й).
Но! Основное предназначение именно 12й калибр, поэтому и лучшие показатели (осыпь, кучность и т. д.) именно на 12м калибре.
 

old hunter

Снайпер
Робив відстріл з 16к і 12к,підбирав патрона на зайчика і лиса. Використовував 5 видів порохів,різні комплектуючі і рецепти,виставлю найкращі мішені(по осипу) на обох калібрах. Спеціально 16калібру давав фору(сипав дріб N2,а в 12 N1.) Але навіть з такою форою,в центральний круг(37,5мм),прилетіло дробі N1 в 12к. на десять штук більше. От і відповідь на всі питання! 16-го вигулюю постійно і доволі успішно).
А что с диаметрами стволов, длиной, сужениями на обоих ружьях?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я так думаю из-за того что все современные пороха заточены под 12к. (некоторые подходят и под 16й).
Но! Основное предназначение именно 12й калибр, поэтому и лучшие показатели (осыпь, кучность и т. д.) именно на 12м калибре.
І шріт для 12-го калібру теж краще летить з трубок 12-го калібру, ніж 16-го.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Усі кому набридли рушниці в 16 к. Візьміть напревлення на продаж і позбудьтеся їх раз і назавжди. Тільки цініть їх по мінімуму , тобто як (мерців). :D .
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А как вы отличает где шріт для 12 калибра, а где для 16го.?
В мене є спеціальний мікроскоп для 12-го калібру.
Перед спорядженням кожну шротину розглядаю - на ній стоїть штамп - дата, номер, розмір, вага, номер пакувальника, номер партії, виробник і калібр - 12 GA 2¾” або 12 GA 3’’.
Якщо клейма не видно, тоді треба брати мікроскоп для 16-го або 20-го калібру.
Якщо не видко в жоден, то то якась бадяга від жабоїдів завезена в запасках.
 
Зверху