Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

old hunter

Снайпер
Усі кому набридли рушниці в 16 к. Візьміть напревлення на продаж і позбудьтеся їх раз і назавжди. Тільки цініть їх по мінімуму , тобто як (мерців). :D .
Или подарите имениннику ;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я теж не відмовлюся :)
Тіко кажіть зразу скільки брати 10 чи 20 :D , щоб я потім дурно ще 4 рази в дозвільну не бігав.
 

kef

Зброяр
Или подарите имениннику ;)
Ага .подарують...навіть гільзи б.в.чи пижа ніхто нехоче просто так надати. :D .
(Шутка).
Усі все чудово розуміють .що будь який калібер 'несе' в собі (убойність),тобто призводить до кінцевого результату . Або попав .або промазав.
 

kef

Зброяр
Я теж не відмовлюся :)
Тіко кажіть зразу скільки брати 10 чи 20 :D , щоб я потім дурно ще 4 рази в дозвільну не бігав.
Через магазин купляй. На один дозвіл 100 шт.рушниць. Щоб потім теми не породжувати .що краще .та чи інша модель.;):D
 

Охотник77

Снайпер
Усі кому набридли рушниці в 16 к. Візьміть напревлення на продаж і позбудьтеся їх раз і назавжди. Тільки цініть їх по мінімуму , тобто як (мерців). :D .
Не повірите 2 здав в утіль,де ви були :)
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Часто подібний вибір диктує спосіб і об'єкт полювання.
Я це розумію що на деякі охоти вони підходять а на інші нічого сунутися з 24-28 грамами в 12к. бо ніяка супер пупер підготовка недопоможе чисто забрати трофей.та й пан турист нераз висвітлював свій самокрут на 36 грам тут на форумі:)
 

huntumy

Зброяр
сунутися з 24-28 грамами в 12к
Ці навіски дещо прив'язані до певних номерів дробі використання яких лімітовано часто стандартною дистанцією. Форумчани часто обговорюють навіски не розібравшись в елементарному, де і в яких умовах полювання використовується той чи інший набій.
 

kef

Зброяр
Читаю.читаю. усі пишуть про кучність на віддаль.про гарне накриття шротом. Невже тут майже усі (снайпера) і б'ють з гладкостволу білку в око.:D.
 

kef

Зброяр
А то! по клаві клацать не мішкі ворочать :D
Ото ж. Дякувати потрібно отим декільком випадковим шротинам .що відділилися від центру шротового снопа. Бо нереально визначити по швидколетячій чи бігучій цілі яка часто змінює свій рух.що саме центральні шротини вразили ціль. То по тарілках бахкають які летять передбачено. А якби їх 'запускали' з різними швидкостями і не передбаченою траекторією та часом...то хто зна . ;)
 

huntumy

Зброяр
Читаю.читаю. усі пишуть про кучність на віддаль.про гарне накриття шротом. Невже тут майже усі (снайпера) і б'ють з гладкостволу білку в око.:D.
У кожного способу полювання є свої вимоги до використання набоїв та дульних звужень.
 

kef

Зброяр
У кожного способу полювання є свої вимоги до використання набоїв та дульних звужень.
Я тому і маю різні калібри . Але вже натішився. Тому і повертаюся до початку свого шляху мисливського.
 

Корнилов

Снайпер
Я це розумію що на деякі охоти вони підходять а на інші нічого сунутися з 24-28 грамами в 12к. бо ніяка супер пупер підготовка недопоможе чисто забрати трофей.та й пан турист нераз висвітлював свій самокрут на 36 грам тут на форумі:)
Ось і відповідь))) Виходить 16к. кращий))) Якщо з 16к. і наважкою 28г. полюють на все, а 12к. з наважкою 28г. нічого і сунутися, бо нічого не допоможе!)))
 

Охотник77

Снайпер
Ось і відповідь))) Виходить 16к. кращий))) Якщо з 16к. і наважкою 28г. полюють на все, а 12к. з наважкою 28г. нічого і сунутися, бо нічого не допоможе!))
пополюйте зі мною зі своїм 16к і зрівняємо результати :)
 

huntumy

Зброяр
Ось і відповідь))) Виходить 16к. кращий))) Якщо з 16к. і наважкою 28г. полюють на все, а 12к. з наважкою 28г. нічого і сунутися, бо нічого не допоможе!)))
Звичайно що так. ;)
Тому треба стріляти а не те, що тут відбувається.
 

kef

Зброяр
А краще зібратись разом поїхати на лиса якій дуже хитрий і непідпускає/ вибігає ну дуже далеко і все стане на свої міста :)
Вам потрібен не 12 к.магнум. А 4 калібр. І не 36...46 гр. Шроту а 100 гр. Ото буде пальба. Усім лисам гаплик прийде. :D
 
Зверху