Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

gaudi

Слідопит
Для стволів підійдуть.
А от для звужень..

На пачці ж пише таке:
Переглянути вкладення 734285
І вказано найбільший діаметр кулі 16 мм.
Що при каналі в 17.0 наче і нічо. Але при повному чокові в 1.0 мм наче і на межі.. А якщо звуження 1.1-1.3 мм, то і взагалі за гранню.
Тут Ви самі маєте знате свої чоки. Чоки вони у Вас, чи суперчоки, чи так собі..
Якби була гола куля модна було б спробувати вкласти верхню частину до пластикового пояску в звуження. Якщо входить вільно, то норм.
А ні, то ні.
Ну і взагалі, стріляти з Завра кулями.. купіть краще Іжа за 250$ чисто під кулі і шмаляйте хоч арматурою, :) а Завра я б поберіг.
не факт що у німця канал 17.0....треба переміряти......з чока стріляти взагалі не рекомендую.а з півчока спокійно.....
 

Охотник77

Снайпер
Наведу 2 примера (фото завеликі для завантаження,морочитись нема бажання) 1й 2 тижні тому добрав зайку на відстані 50++ патрон бп 42гр. Вчора теж добрав тим же при такіх обставинах теж з 5 зарядкі.А от чи добрав би з 16го калібра при такіх обставинах велике питання??? навіть і непробував би, а з 12×76 я впевнений в результаті. Чому такі відстані:собакі в товаришів нажаль так бігають і підранка можуть і ненайти)
 
Останнє редагування:

вовцюгака

Мисливець
Наведу 2 примера (фото завеликі для завантаження,морочитись нема бажання) 1й 2 тижні тому добрав зайку на відстані 50++ патрон бп 42гр. ......А от чи добрав би з 16го калібра при такіх обставинах велике питання??? навіть і непробував би, а з 12×76 я впевнений в результаті. Чому такі відстані:собакі в товаришів нажаль так бігають і підранка можуть і ненайти)
Шановний,42гр,це якісь не аргументовані цифри.Справа не в набої,точніше не в вазі шроту,а в майстерністі ,Вашій здібності стріляти.
Повірте,32-33-34(мах),достатньо.
16к добирає і до 60+м. ;)
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Наведу 2 примера (фото завеликі для завантаження,морочитись нема бажання) 1й 2 тижні тому добрав зайку на відстані 50++ патрон бп 42гр. Вчора теж добрав тим же при такіх обставинах теж з 5 зарядкі.А от чи добрав би з 16го калібра при такіх обставинах велике питання??? навіть і непробував би, а з 12×76 я впевнений в результаті. Чому такі відстані:собакі в товаришів нажаль так бігають і підранка можуть і ненайти)
А якби було 62 грами!! То можна 100+ стріляти!
 

вовцюгака

Мисливець

джейк

Мисливець
Вчора на закритті ганяли зайців .То колега зняв мого зайчика хоч я тримав його на мушці сталося якось несподівано тай він каже довго вицілюеш.І стріляв з старенького тоза куркового 63 в 16 калібрі відстань до зайця з його позиції точно за 50 м но стіляв 00 і папало 3 дробини заець покотився.І 30 гр стае якщо зібрати правельний патрон.
 

Виталя

Снайпер
На газоотводі взагалі різниця у віддачі нечуствується) і по тиску там теж норм
Был у моего товарища П,/А такой модели, лёг от двух пачек магнума.
В этих патронах есть одно преимущество,они очень громко стреляют.....Не более!
 

Охотник77

Снайпер
Есть одно преимущество в больших навесках дроби 42++.Это намного быстрее ружье пойдет в утиль...
На газоотводі взагалі різниця у віддачі нечуствується) і по тиску там теж норм
Был у моего товарища П,/А такой модели, лёг от двух
Ну це напів магнум і тількі при потребі,а рушничка в мене проста що правда в дереві, так щоб не жалко і по хащакам і в дощ і сніг. Я на неї молюсь тільки щоб трофеї добувала і підтримую в гарному стані)
 

kef

Зброяр
Нічого. Я якось і з своїми древніми "гаківницями" завершу свої полювання... Було б лиш на що полювати.
А усі п'яти... десяти зарядні "карнізи" я би взагалі заборонив на полюванні ! :D
 
Зверху