Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

kef

Зброяр
То є така хвороба при стрільбі в купі.
То не хвороба а дурість. В таких випадках коли пес внюшив дичину то треба ставати в лінію і стріляє по домовленості хтось один а вже коли мазанув то стріляє інший. За роки полювань надивився багато чого. На копитного у невідомі ліси та з незнайомим колективом не їзджу вже давно. І хто б там що не казав .що усі все знають і вміють стріляти але в момент азарту коли адреналін зашкалює можуть бути і 'дурні' постріли. Так саме і в полі чи 'болоті'. Тоді немає різниці чи 12 к.чи 16. Кулі і шріт майже однаково 'виють'.
 

huntumy

Зброяр
То не хвороба а дурість. В таких випадках коли пес внюшив дичину то треба ставати в лінію і стріляє по домовленості хтось один а вже коли мазанув то стріляє інший. За роки полювань надивився багато чого. На копитного у невідомі ліси та з незнайомим колективом не їзджу вже давно. І хто б там що не казав .що усі все знають і вміють стріляти але в момент азарту коли адреналін зашкалює можуть бути і 'дурні' постріли. Так саме і в полі чи 'болоті'. Тоді немає різниці чи 12 к.чи 16. Кулі і шріт майже однаково 'виють'.
Дурість чи не дурість але подібні ситуації відбуваються майже з кожним в інших ситуаціях
 

Гремлин

Мисливець
Я охочусь 5 год ружьем иж 58 в 16 калибре , охочусь на все от перепела до волка все отлично если попал то попал . стреляю своими патронами . тут не важен калибр , а важно , умение стрелка , дистанция , и навеска . я стреляю своими патронами навеска от 28 до 30 грамм дроби и считаю результативной дистанцией стрельбы до 40 метров чтос ружья 12 к что с 16 .
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Когда уже закроется эта тема, здесь все очевидно!
Каждый кулик хвалит свое болото!
Понятно что добычливось охотника зависит от умения стрелять, а не от калибра ружья.
Но надо быть (промолчал) что бы не понимать очевидных вещей, 12 калибр мощнее 16-го, а 16-й в свою очередь мощнее 20-го и т. д.
Если по стрельбе дробью это мало заметно (между 12-м и 16-м), то вот по стрельбе картечью и пулею разница 12-го и 16-го очевидна, примерно на 20-25% 12-й мощнее нежели 16-й!!!! ну о чем здесь ещё говорить как ни крути 12-й есть 12-й, а 16-й это всего лишь 16-й, а 10-й будет ещё мощнее 12-го!!!
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Каждый кулик хвалит свое болото!
Понятно что добычливось охотника зависит от умения стрелять, а не от калибра ружья.
Но надо быть (промолчал) что бы не понимать очевидных вещей, 12 калибр мощнее 16-го, а 16-й в свою очередь мощнее 20-го и т. д.
От и я непойму чем же 16й мочнее 12го. В голосовании аж 17 человек так считает o_O хотя после ответов в теме "розрядил маг.патроны" в чем разница просыпания пороха между прозрачной и цветной гильзой БП думаю что это у них 16й мочнее ;) С Праздником Всех!!!
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
взагалі, а в яких одиницях вимірюється моЩнось
Хотя бы в джоулях сила/мочность снаряда (дроби,пули) и в весе заряда и снаряда. Диаметре калибра и осыпи и ейо густоты/плотности наполнения дробью мишени которая напрямую зависит от веса дроби в патроне. резкость понятное дело практически одинаковая за исключением некоторых образцов. А добычливось это индивидуально в каждого охотника своя и к этой теме отношения неимеет я так считаю
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Хотя бы в джоулях сила/мочность снаряда (дроби,пули) и в весе заряда и снаряда. Диаметре калибра и осыпи и ейо густоты наполнения дробью которая напрямую зависит от веса дроби в патроне. резкость понятное дело практически одинаковая за исключением некоторых образцов.
Дякую. Тепер буду знати. Ще б англійчанам якось це донести... А то вони не знають.
 

Охотник77

Снайпер
Та будьласка ;) а що вони стверджують що 16 потужніший:)? Бо я опираюсь на свою біль чим 20ти річну практику та спостережень
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Тут взагалі питання потужності не доцільно. Скоріше за все раціональність використання.
хай і так стоїть питання,всерівно доцільність використання 12к буде більша за 16й а тим більше за 20й якій мене як середньо статистичного мисливця (якіх в реальному житті 80%,взагалі розочарував особливо якщо порівнювати в кульовій стрільбі на копитних то стопер із них так собі)
 

kef

Зброяр
Ідіть вже до рідні колядувати ! Там за столом і калібри і розмири і заряди та снаряди будуть і куму здивуєте 16. Чи 12 м калібром ! :D
 

Охотник77

Снайпер
Ідіть вже до рідні колядувати ! Там за столом і калібри і розмири і заряди та снаряди будуть і куму здивуєте 16. Чи 12 м калібром !
Куму тре дивувати 8м або 4м калібром. Пан турист мабуть краще знає ;) з своїм 16м і неварто до неї сунутись :D
 

Вік71

Снайпер
А я казав, що тему треба було закрити ще на 15 сторінці!
А то чим далі в ліс, тим грубші партизани :)
Давайте краще думати, чого заяць лізе в болото спати!
 

Охотник77

Снайпер
Ідіть вже до рідні колядувати ! Там за столом і калібри і розмири і заряди та снаряди будуть і куму здивуєте 16. Чи 12 м калібром ! :D
я казав, що тему треба було закрити ще на 15 сторінці!
А то чим далі в ліс, тим грубші партизани :)
Давайте краще думати, чого заяць лізе в болото
О це вже цікаво стає :) та дополюєте зі своїми 16ми чи ще мілкішими калібрами,непереживайте ви ж вправні стрілкі! І трофеїв не менше буде чим з під 12го. А заєця принаймі в нас в болотах всі рокі які полюю знайти можна було,це не новина,якщо і на далі так все виорювати будуть то де йому ще жити лишається :)
 

Чопик

Новачок
Когда уже закроется эта тема, здесь все очевидно!
Каждый кулик хвалит свое болото!
Понятно что добычливось охотника зависит от умения стрелять, а не от калибра ружья.
Но надо быть (промолчал) что бы не понимать очевидных вещей, 12 калибр мощнее 16-го, а 16-й в свою очередь мощнее 20-го и т. д.
Если по стрельбе дробью это мало заметно (между 12-м и 16-м), то вот по стрельбе картечью и пулею разница 12-го и 16-го очевидна, примерно на 20-25% 12-й мощнее нежели 16-й!!!! ну о чем здесь ещё говорить как ни крути 12-й есть 12-й, а 16-й это всего лишь 16-й, а 10-й будет ещё мощнее 12-го!!!
Тема об убойности 16-го,а не сравнении разных калибров.
Если охотнику этой "убойности" хватает,то зачем сравнивать..?
 

Чопик

Новачок
Другое дело назвать тему:
"С 16-ым на гуся...лося...слона...
а там уже сравнивать...
 
Зверху