Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

WAWA

Мисливець
В березні повинна бути малеча у Тячеві (Закарпатська обл.) від двох вижлиць. І думаю весною буде спаровано ще декілька.
Інформація про появу на світ потомсва буде викладена на сайт.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
skedrov;922 сказав(ла):
Богун : будь ласка розкажи що за собака на фото і як зараз вона виглядає, бо вона вже трохи наапевно підросла . Чи немає свіжішого фото ? Як її робота ?
Собака УГГ "Русь". Свіжих фоток не маю бо сучка росте на Поліссі. З часом будуть і фото, і робота, але на все треба часу - вона ще зовсім мала(молода :)).

Тема зробилася повніша і гарніша. Молодeць! Поділля рулить :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Прівіт lemesh_misha
Звісно що приймемо!
Трошки тобі допоможу. Твої фото....




П.С. Маю прохання! Промір собаки і напиши їхні розміри тут.
 

WAWA

Мисливець
Тризорко
Тризор і Лінда, Лінда на шухері, а Тризор пасе травичку
Маленька Мавка
 

Вкладення

Сыч.

Слідопит
Вряд ли кто то из охотников проголосует в этом голосовании против. Так, что оно не сильно и нужно. От себя скажу, любую охотничью породу нужно возрождать. Немного не понял видео на Ютубе, но уверен, что данную породу нужно развивать. Собака на охоте неотъемлемая часть и поэтому нужно развивать охотничье собаководство.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Dersu.;1377 сказав(ла):
Вряд ли кто то из охотников проголосует в этом голосовании против. Так, что оно не сильно и нужно. От себя скажу, любую охотничью породу нужно возрождать. Немного не понял видео на Ютубе, но уверен, что данную породу нужно развивать. Собака на охоте неотъемлемая часть и поэтому нужно развивать охотничье собаководство.
Ну не скажіть. Ось Вам приклад http://www.uahunter.com.ua/forum/ukra-nsxkiy-g-rsxkiy-gonchak-t19425.html
На ютубі собачення УГГ 3,5 міс.
 

Сыч.

Слідопит
Проти. и Байдуже-может это не охотники. Какой охотник может быть безразличным к развитию очередной охотничьей породы? Да вряд ли это охотник. Я уже молчу за тех, кто против. Давайте посмотрим на голосование на нашем форуме, он точно состоит из охотников. Это будет действительно показатель.
 

WAWA

Мисливець
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ
Засідання Кінологічної Ради експертів з мисливського собаківництва України
від 03.12.2010 р.

3. Про звернення стосовно затвердження породи український карпатський гончак.
СЛУХАЛИ:
Дмитрієва З.Г. Грановський В.К. Соловей М.О. ,Топачевський К.П. Грановський В.К. Гурін С.М.

Витяг із тексту :
Необхідно зібрати максимальну кількість цих гончаків, зібрати матеріали і надати фахівцям. Створити тимчасовий стандарт породи. Пропозиція створити комісію по роботі із затвердженням даної породи. Необхідно серйозно віднестися до вирішення цього питання. Мати підстави для затвердження породи собаки. Є пропозиція Дмитрієвої залучити науку. Потрібно туди їхати весною. Слід переговорити з досвідченими людьми. Має поїхати група людей, що досліджуватиме. Написати висновок, на його основі прийняти рішення.
Доручити вивчити архіви, що стосуються карпатського гончака.До комісії має входити представник ініціативної групи.
Створити групу. Доручити Дмитрієвій З.Б. очолити групу Весною доручити групі об’їхати області у травні місяці наступного року, провести виводку. Обов’язково, щоб до складу групи ввійшов науковий представник з Харківської зооветакадемії (Коваленко Б.П.).
УХВАЛИЛИ:
1. Прийняти план дослідження породи, наданий Дмитрієвою З.Г. за основу.
2. Створити робочу групу з дослідження українського карпатського гончака.
3. Ввести до складу робочої групи Бойко Г.А., Солов’я М.О., Ногаса А.Я., Коваленко Б.П.
4. Доручити робочій групі у травні місяці наступного року об’їхати області, де наявний український карпатський гончак. Вивчити матеріали по даних собаках, дослідити підстави для затвердження породи український карпатський гончак.
5. Фінансування роботи робочої групи проводити за рахунок Федерації мисливського собаківництва України.
6. Написати звернення до КСУ з проханням надати рекомендації стосовно реєстрації породи.
ГОЛОСУВАЛИ:
«За» - одноголосно.
ПРИЙНЯТО.


Голова підпис В.К. Грановський

Секретар підпис І.В. Харчук


Згідно з оригіналом: ___________________ С.М. Гурін
 

lemesh_misha

Мисливець
Сыч.;1396 сказав(ла):
Проти. и Байдуже-может это не охотники. Какой охотник может быть безразличным к развитию очередной охотничьей породы? Да вряд ли это охотник. Я уже молчу за тех, кто против. Давайте посмотрим на голосование на нашем форуме, он точно состоит из охотников. Это будет действительно показатель.
Сыч.;1396 сказав(ла):
. Какой охотник может быть безразличным к развитию очередной охотничьей породы? Да вряд ли это охотник.
Вся справа лише у політизації.На даний час в Україні лише декілька видів гончака,і є люди які заробляють на їхньому розповсюдженню,тому вони і вважають Українського Карпатського гончака ,як конкурента.А іще є люди які проживаючи в Україні не вважають ,що вцієї держави є минуле,історія і якиїсь спадок.Але слава богу таких все менше і менше.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Міша
А що з тим мірянням собак що я тебе просив? Здається ти маєш малого УГГ, а їх меньше в порівнянні з великими.
Ми з товаришом шукаємо хорошого малого УГГ для вязки.
 

lemesh_misha

Мисливець
BOGUN;2685 сказав(ла):
Міша
А що з тим мірянням собак що я тебе просив? Здається ти маєш малого УГГ, а їх меньше в порівнянні з великими.
Ми з товаришом шукаємо хорошого малого УГГ для вязки.
Та ,що з чорною маскою ,висота така як писав ВАВА 56 см,а малого УГГ висота 50 але він для в"язки не годится в нього проблема з прикусом,.А у мого брата є також малий Карпатець,вік 6 років,висота 48 см так цей може підійти.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Міша
Натискай "розширенний режим". Далі клік на "дерево" Вискочить вікно. Вставляєш цю частину коду Описуєш фото(можна просто крапку)


Виложи фото братового гончака.
 
Статус
Закрита.
Зверху