Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Спробуй ще тут:
КСУ тел. 050-516-04-09, Оксана Михайлівна

095-459-51-46, Олексій Вікторович

З Франківського КСУ в темах про УГГ писав такий собі "Новак". Видно що якусь там інформацію має, але нічого конкретного ніколи не написав.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Окана Михайлівна має інформацію по норних собаках ,але незнає нічого по карпатських гончих. Маю надію на виставку в Івано-Франківську 15.05.2011р. Можливо вона буде не гірша ніж у Хмельницькому.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Пам"ятай одне - собаки що "світяться" в інтернеті це маленька частина всієї популяції. Якщо ти дійсно з Франківська, то шукай аборигенних собак по гірських селах у мисливців що полюють з цими гончаками, принаймні я б так зробив, а на виставках хай шукають мисливці з інших регіонів України(центр, схід). Ще не час щоб шукати УГГ по виставках, більшість хороших собак в горах.
Як немає можливості шукати, то зверни увагу на собаки Михайла Лемеша.(реально працюють собаки)
Бажаю успіху і доброго вибору УГГ.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
karpysha;22016 сказав(ла):
Gutsul писал:
Підскажіть будьласка чи є у когось УКГ в Івано-Франківську або в області.

У мене є КГ.Я з Долинського р-н.Мій собака був на виставці в Франківську.
Дуже добре. Розкажи щось більше про свого гончака. Звідки, як працює, характер, він-вона і д.т.:) Встав фото, якщо маєш.
 

WAWA

Мисливець
Дозволю собі я виставити фото Амурчика з Франківщини, на моєму аватарі він справа ще маленький. Мама Лінда, тато Рекс.
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Нарешті вже і я можу похвалитись КГ. Найда , вік 4роки. Через 2-3 дні буду везти до Рекса. Фото виставлю пізніше.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Gutsul;22522 сказав(ла):
Нарешті вже і я можу похвалитись КГ. Найда , вік 4роки. Через 2-3 дні буду везти до Рекса. Фото виставлю пізніше.
Шок...Дуже оперативно :) А де ти взяв 4-річного УГГ? В горах? :)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
дуже наполегливо шукав і знайшов. купив у нас на іванофранківщині. підчас пошуків познайомився з багатьма власниками карпатських гончаків.
 

karpysha

Мисливець
Gutsul;22570 сказав(ла):
дуже наполегливо шукав і знайшов. купив у нас на іванофранківщині. підчас пошуків познайомився з багатьма власниками карпатських гончаків.
Хто шукає той завжди знаходить.Молодець!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Маємо надію що через два місяці "Гуцул" похвалиться цуценятами. Хай щастить.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Якщо господарі собак полюють добре разом, то і собаки подружаться. Чекаємо відкриття сезону.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Доречі,FoxHunter, це одна з перших тем на форумі і перша "собача" тема! Ще тебе на форумі не було, а вже тема "Український Гірський Гончак" була :)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Увага! Увага! Я сьогодні їдучи машиною у м. Івано-франківськ р-н Майзлів бачив суперового кобеля карпатського гончака (перебіг дорогу), якщо його господарі читають ці рядки то дайте про себе знати, моя Найда буде дуже вдячна після знайомства з даним кавалером і можливо винагородить господаря цуциком. 0507366183.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Краще було б зупинитись в цьому місці ві спитати людей про господаря!!
 
Статус
Закрита.
Зверху