Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

praktikant

Мисливець
Гастарбайтер, где уже делась твоя фотка собаки с светлыми ногами, которую ты сватаешь к кацапским РГ.
Вот этот абариген тебе ничего не напоминает.
 

Mykola STARyy

Снайпер
В словарях русского языка начала девяностых слово было зафиксировано с ударением на немецкий манер (гаста́рбайтер), но очень скоро в разговорной речи ударение сместилось ближе к концу слова (гастарба́йтер). Довольно часто, особенно в малограмотной социальной среде, используются ошибочные варианты «гастрабайтер» и «гастробайтер», реже — «гастрайбайтер».
Російська Вікіпедія.:p
 

Бойцуха

Мисливець
В суботу був на Хмельницьких міських випробуванях зі своїми УКГ .

Приїхав о 8 годині зразу на реїстрацію та в чергу . Експерти Вербило С.Д та Олійник з Житомира в вольєрі було два кабани один менш агрисивний другий, дикун .Спочатку вирішив пустити по одинці Боя потім Весту, площа вольєра сім гектарів .Кабана Бой знайшов на першій хвилині почав обгавкувати але з сторони було видно що думки його трохи про інше .
мабуть про ту наречену яку превозили до нього наднях .
чи то дорога далася в знаки але загалом відпрацював весь відвединий час без відходів зробивши тільки одну хватку .Загалом набрав 75 балів та отримав диплом 3 ст .Пуск Вести знайшла двох кабанів у протележному кінці вольєру на другій хвилині відвединого часу ( на пошук давали 7 хв ) результат 67 балів диплом 3 ст . Перепускаю кілька пусків лайок ,даючи можливість перепочити своїм УКГ .Парний пуск звісно набагато яскравіший по роботі пси один одного заохочуют
більш проявляється злоба до звіра .Тому результат на леце 90 балів та диплоп 1 ст .



 

praktikant

Мисливець
Нагадує гарних УГГ
Хохол я не пойму ты такой твердолобый, или хотро....й ты наверное и сам себя нае..... сможешь.
Тут тебе не породный покруч с РГ

А в последней фотке уже нормальный гарний УГГ. хотя стоит он на фото жопой в кадр, ты как это определяешь интересно, по чём. Там на фотке он точно такой же.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Старі фотографії доводять, що такі собаки були на території цілого Карпатського регіону. Не тільки Трансільванії. То чому ці собаки мають належати виключно румунам? Чим вони кращі за українців? Чи тобі так хочеться, бо ти ненавидиш усе українське?
 

lemesh_misha

Мисливець
Практикант і Рома (Северний).хочу аби раз і назавжди усвідомили ,що карпатець то родич ТРАНСІЛЬВАНЦЯ .а не є безпосередньо ним....Трансільванець то собака яка полює виключно на копито і неє настільки різносторонньою як карпатець....Якщо вам показати в живу трансільванця і карпатця то ви потім ніколи нескажете , що вони одна і таж порода....Думаю що ви недуже багато зустрінете в нас зареєстрованих трансільванців.якщо вони взагалі є....Хоча і неважко привести із Венгрії їх,як доприкладу привезли Венгерську вижлу....Нема їх тому що вони недуже підходять для нашого різносторннього полювання...То така собака ,що може нечіпати кішку .а на свиню гавкати годинами....

неображайте один одного....
 

praktikant

Мисливець
Прочитал я хохол твой стандарт по ссылке, ты его хоть сам читал.
Український гірський гончак (малий)
Голова. Клиноподібна, пропорційна, невелика, суха. Черепна коробка за довжиною
дорівнює морді, потиличний виступ виражений слабо. Перехід від лоба до морди
плавний. Мочка носа чорна, широка, розкрита. Губи м’ясисті, добре прикривають зуби,
без брилів.
Ты на своих собак смотрел, у них же головы как кувалда, нет ничего общего с КГГ.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
хотя стоит он на фото жопой в кадр, ты как это определяешь интересно, по чём. .
Ти не бачиш різниці, а я бачу. Та це не головне. Я хочу добра породі, а ти шукаєш можливість її скомпрометувати. Ти ворог.
 

praktikant

Мисливець
Старі фотографії доводять, що такі собаки були на території цілого Карпатського регіону. Не тільки Трансільванії. То чому ці собаки мають належати виключно румунам? Чим вони кращі за українців? Чи тобі так хочеться, бо ти ненавидиш усе українське?
Я смотрю что ты хохол и без мыла в одну дырку залезть сможешь. Ты уже себя не контролируешь, ты уже раз 20 успел облажаться, но всё равно как слизняк пытаешься выкрутиться.
Ну так не честно бы было назвать породу КГГ Карпатский Гірський Гончак. А не так как вы схватили чужое (или общее) и тащите одеяло на себя.
Чем вы отличаетесь от кацапов, те тоже сейчас вцепились в Эстонцев, и начинают свои стандарты крутить под себя, свои правила, типа собаку вывели насрать что в Эстонии, они тогда входили в СССР, значить наши, и у нас их сейчас типа больше чем у них.
 

Северный

Мисливець
Практикант і Рома (Северний).хочу аби раз і назавжди усвідомили ,що карпатець то родич ТРАНСІЛЬВАНЦЯ .а не є безпосередньо ним....Трансільванець то собака яка полює виключно на копито і неє настільки різносторонньою як карпатець....Якщо вам показати в живу трансільванця і карпатця то ви потім ніколи нескажете , що вони одна і таж порода....Думаю що ви недуже багато зустрінете в нас зареєстрованих трансільванців.якщо вони взагалі є....Хоча і неважко привести із Венгрії їх,як доприкладу привезли Венгерську вижлу....Нема їх тому що вони недуже підходять для нашого різносторннього полювання...То така собака ,що може нечіпати кішку .а на свиню гавкати годинами....

неображайте один одного....
обижать тут имеет право только богун.
 

praktikant

Мисливець
Ти не бачиш різниці, а я бачу. Та це не головне. Я хочу добра породі, а ти шукаєш можливість її скомпрометувати. Ти ворог.
Ничего я не хочу плохого, хочу только хорошего, но не нужно срать на других собак, не рассматривая своих, как это делаешь ты. Понимаешь не нужно путать понятия ПАТРИОТИЗМ, с ДОЛБО....мом. По работе согласен что по кобану и копыту в загонах, в Украине лучше ненайдёшь, лайки нервно курят в сторонке.
Но и в супер универсальность я не верю, универсальность это посредственность, ни там ни там толку не будет. Это всё равно что когда схватит сердце то идти не к кардиологу, а к участковому терапевту, который может только температуру сбить.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Поляки назвали - польський гончак, словаки - словацький гончак(копов), українці - український гончак і тільки румуни - трансільванський. Трансільванія це тільки частина Карпат, а гончаки були на всьому Карпатському регіоні.
mapa_fk.jpg
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ничего я не хочу плохого, хочу только хорошего,
Ну що ти говориш? Який ти добрий!

Карпаты большие, ты на каких таких правах присвоил, или украл целую породу собак.
Від самого початку було ясно раді чого ти завів цю канітєль.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
praktikant, Северний
Вас видно на прольот.
 

praktikant

Мисливець
Миша мы обговаривали собак, пока хохол не начал москалькать, и ватникать.
А чего ты везёшь трансельванца с Венгрии, а не с Румынии, я вот этого и добивался от богуна, откуда взялась порода, он же начал плести что сначала появились КГГ, а уже потом горы.
Ну скажите что кто то когда то привёз Трансельванца, подлили туда чего то местного, и пошло и поехало.
Ну хотя тут ещё вилами по воде писано, что они не будут похожи, по описанию стандарта это одно и тоже, а то что из 50 КГГ можно найти 15 типов которые сами на себя не будут похожи то это тоже факт.
Может просто Миша мы тем и отличаемся от Европейцев что они всё делают так как это прописано, и используют всё по назначению, а мы как обычно, хотим как лучше, а получается как всегда. Везде мы хотим с хитрожопить, и сделать всё универсальное, вот бы ещё и в норы лазили, цены бы им небыло.
 
Статус
Закрита.
Зверху