Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

lemesh_misha

Мисливець
А чего ты везёшь трансельванца с Венгрии, а не с Румынии,
У румунів нема зареєстрованої породи (карпатців).
Ну хотя тут ещё вилами по воде писано, что они не будут похожи, по описанию стандарта это одно и тоже, а то что из 50 КГГ можно найти 15 типов которые сами на себя не будут похожи то это тоже факт.
А що тут Ти пінишся???Ми що фабрику маємо де штампуються всі як одиН????Ти незабув????Ми відроджуємо .а не конвеєром фігачимо.....
Может просто Миша мы тем и отличаемся от Европейцев
Від європейців ми відрізняємося тим що нас одних голодом морили .а інших із сибіру на пмж сюди везли...І от ця різношерстність нас тепер і душить.....Що Ти тут роздираєшся і із піною доказуєш як ми все неправильно робимо???Ти вже щось зробив за своє життя ,чи може Твої родичі таке що можеш протиставити цій роботі що ми робимо????Досить убого то все із боку виглядає....
 

Vayser

Новачок
Від європейців ми відрізняємося тим що нас одних голодом морили .а інших із сибіру на пмж сюди везли...І от ця різношерстність нас тепер і душить.....Що Ти тут роздираєшся і із піною доказуєш як ми все неправильно робимо???Ти вже щось зробив за своє життя ,чи може Твої родичі таке що можеш протиставити цій роботі що ми робимо????Досить убого то все із боку виглядає....

Лемеш, а що у Хусті сильно натерпілись від голодомору? Бідували? Щось дуже часто западенці апелюють до голодомору і репресій,вам не здається що це тупо виглядає?
Які ж ваші "особливі" здобутки що ваша думка най авторитетніша? Ви породу створили чи експерт най чесніший? Будку ви побудували і собак розводити, от і всі здобутки. А ще є у вас гурток що просуває агресивну рекламу, от доводилось чути не схвальні відгуки не одноразово від мисливців що брали цуциків. Відповідь одна "нема поганих карпатців є погані господарі". Така ваша "колгоспна" позиція? Реклама потрібна лише тоді коли намагаються щось продати. Тому Усім потрібно це чітко розуміти. Цуцики з документами стоять грошей. Саме тому багато спекуляцій навколо цього питання. Та Лемеш ви застрягли у совку і ваше гасло "Я начальник - ти дурак..." Саме тому ви не терпимі до позиції інших, рівних вам людей. Саме тому ви виставляєте на показ свою авторитетність, як те що дає вам право зневажати думку інших. Настройки вихованості такі. Нормальні люди вислуховують думку інших та потім доходять до спільного рішення. Саме вміння апелювати колективними (спільними) рішеннями і робить людину цивілізованою , щоб вам совку було зрозуміліше - європейцем.

Ви пишете:
Практикант і Рома (Северний).хочу аби раз і назавжди усвідомили ,що карпатець то родич ТРАНСІЛЬВАНЦЯ .а не є безпосередньо ним....Трансільванець то собака яка полює виключно на копито і не є настільки різносторонньою як карпатець....
Як що спів ставити вашу самовіддану боротьбу за фазана (особисто не бачу у цьому сенсу як і у притравках на ведмедя) то теж є і у ерделі копо :


Крупная разновидность используется для охоты на кабана, оленя и рысь, низкая гончая помогает охотиться на лису и зайца. Эта гончая неприхотлива и податлива в натаске, она работает по кабану, азартно и точно идёт по кровяному следу, может гнать и удерживать зверя, легко натаскать её на поиск после выстрела и апортировку некрупной дичи.

http://www.zoovet.ru/animals.php?vid=73


Крупная разновидность, пока ещё менее редка сегодня, используется для охоты на крупную дичь и может довольно успешно работать как ретривер, (т.е. приносить добычу). с разновидностью меньшего роста охотились в основном на зайца и лисицу.

http://www.konura.info/vengerskaya-gonchaya.html



Те що написав BOGUN

Поляки назвали - польський гончак, словаки - словацький гончак(копов), українці - український гончак і тільки румуни - трансільванський. Трансільванія це тільки частина Карпат, а гончаки були на всьому Карпатському регіоні.
є і у описі ерделі копо

Венгерская гончая — древняя порода. Ее предки попали в Венгрию и Румынию в XI веке. Смешавшись с местными породами, они образовали современных венгерских гончих.
http://kotopes.ru/vengerskaja-gonchaja-transilvanskaja-gonchaja-jerdeli-kopo

Кортко, у цьому і вся суть, з давніх часів собак в'язали як хтіли, і вели відбір/селекцію за чорті якими ознаками, зараз щось хіба змінилось? Проводьте селекцію у напрямку збільшення і будете мати певно того ж трансільванця. Викладали фото просто здоровенних УКГ з паперами. Та і з трансільванцем зробили те що ви робите з УКГ - малий тип згине.

Любий рух угору починається з усвідомлення свого невтішного становища.

саме тому випливають подібні думки і не порозуміння :


Даже не знаю, скорее всего честно бы было назвать КГГ. а карпацкие горы есть и в Украине и везде.
Либо нужно сказать что для своей породы мы взяли как основу Трансильванскую гончую, для того то и того то, подлили крови такие то и такие то, и получили свою породу, которая в корне отличается от всех остальных. Вы можете на основании двух стандартов указать их отличия. У вас даже рост практически списан. Я смотрю их фотки, если сделать в чёрно белом формате, от аборигенных фоток не отличишь.
Ничего я не хочу плохого, хочу только хорошего, но не нужно срать на других собак, не рассматривая своих
Но и в супер универсальность я не верю, универсальность это посредственность, ни там ни там толку не будет
Карпатський гончак це не універсальна і не супер чудова собака, визнайте це зрештою. Тим більш, що ніхто вам не скаже що у них намішано, більше того ніяких серйозних досліджень у цьому плані не проводилось і мабуть у найближчі часи не буде проводитись, селекція велась виключно розрізненими ентузіастами тому не буде чітких фенотипних і поведінкових ознак у різних плідників. Відповідно така ж ситуація і з Трансільванським гончаком що я і намагався висвітлити. Безумовно УКГ не "класичний" гончак і тим хто візьме собі цуцика не доведеться слухати часові заливисті переливи голосів, що так цінують естети подібного полювання. І як вірно писав Богун: полювання на конях зі зграєю фоксхаундів лишились забавою у одиниць, як і полювання на зайців з борзими теж переходить у розділ поціновувачів. Так і УКГ має всі шанси стати собакою звичайного українського мисливця. І це його основний козир.

Ну немає у мене змоги тримати пару смичків класичних кологонів і тим більше полювати з ними у лісах в ідеалі на коні. Як не має змоги тримати борзих що є ідеалом для зайця у полі тай предметом особливої естетики, (про смаки, як відомо, не сперичаються). Ідеал для птаха (і фазана що я ніколи не бачив) є лягава. Як додати до цього норних, і службових то взагалі вийде просто псарня.
Та ось мати собаку що перекриває більшість того на що полює пересічний українець, дорогого коштує. Та для того щоб не скомпрометувати цю ідею потрібно не викривляти усе по принципу агресивної реклами "буйно посунутих" а відкрито говорити про особливості і недоліки. І най головніше приходити до якихось колективних рішень, бо най складнішим було для мене розібратися бодай у якихось нюансах роботи собаки що я купив, що як я думав одне, а у результаті виявилось зовсім іньше . Тим більш як би була доступна об'єктивна інформація про цих собак, мені б вдалось уникнути помилок, і розчарувань.
P.S.:Важко розумному вести довгу розмову з дурнями. Але і мовчати увесь час - понад людських сил.(с)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Лемеш, а що у Хусті сильно натерпілись від голодомору? Бідували? Щось дуже часто западенці апелюють до голодомору і репресій,вам не здається що це тупо виглядає?
Так, в 46-48 роках на заході України був страшний голодомор. Влада душила спротив. Не бідували, а вимирали. Цілими селами. Моя мама живий свідок.
Тупо виглядає той хто на це закриває очі і вуха.
Реклама потрібна лише тоді коли намагаються щось продати. Тому Усім потрібно це чітко розуміти.
Ви трошки спізнились, а то б розказали про це Генрі Форду. Він казав: "Якщо б я заробив всього один долар, я би потратив його на рекламу!"
P.S.:Важко розумному вести довгу розмову з дурнями. Але і мовчати увесь час - понад людських сил.(с)
Ще один недурний чолов'яга казав :"Якщо ти ведеш розмову з дурнем, імовірно він робить те саме".
 

Vayser

Новачок
Так, в 46-48 роках на заході України був страшний голодомор. Влада душила спротив. Не бідували, а вимирали. Цілими селами. Моя мама живий свідок.
Тупо виглядає той хто на це закриває очі і вуха.
По вашому у 1946 інших об'єктивних причин голоду не було? А тепер у 2016 році є причини голоду в Україні? Ви голодуєте може? Як написав Лемеш "І от ця різношерстність нас тепер і душить." вас теж душить? Ну вихід тоді очевидний ...
 

Mykola STARyy

Снайпер
По вашому у 1946 інших об'єктивних причин голоду не було? А тепер у 2016 році є причини голоду в Україні? Ви голодуєте може? Як написав Лемеш "І от ця різношерстність нас тепер і душить." вас теж душить? Ну вихід тоді очевидний ...
Об'єктивних не було. Люди варили тирбу з лободи. Чому родила не пшениця, а лобода по-вашому? Від засухи, чи від того що не було чим засіяти?
Я не голодую, турботою вашою зворушений.
Різношерстність мене не душить. Вона була при відродженні курц- і дратхаара, а особливо ягдтер'єра.
З часом, коли набралося достатньо матеріалу з потрібними робочими якостями, акценти змістили в бік екстер'єру. Я просто мисливець,а не фахівець і не знаю інших способів розвивати породу. Але буду дуже вдячний якшо ви поділитесь своїм досвідом.
 
  • Like
Reactions: crp

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Дещо про способи полювання українців з гончаками в Карпатах:
ugg istorija.png
ugg istory2.png


Як бачимо, навіть сто років тому шукали з гончаками підранки оленів і полювали на ведмедів.
Спогади українця греко-католицького священика. На першому фото у рясі з рушницею.
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: crp

lemesh_misha

Мисливець
Лемеш, а що у Хусті сильно натерпілись від голодомору? Бідували? Щось дуже часто западенці апелюють до голодомору і репресій,вам не здається що це тупо виглядає?
Боже ,яке воно дурне....:(
 

Vayser

Новачок
Об'єктивних не було. Люди варили тирбу з лободи. Чому родила не пшениця, а лобода по-вашому? Від засухи, чи від того що не було чим засіяти?
Як так не було? Най потужніша світова війна це не причина? Не тільки у вас була післявоєна розруха і голод. Не ви одні жили у тій країні і я теж чув безліч описів очивидців про життя западенців, у після воєнні часи, і вони були не най теплішими. А ви чули від ваших сучасників про голод і руйнування?
Різношерстність мене не душить. Вона була при відродженні курц- і дратхаара, а особливо ягдтер'єра.
нас одних голодом морили .а інших із сибіру на пмж сюди везли...І от ця різношерстність нас тепер і душить....
Чоловіче це про людей чи про собак написано? Можливо вам без різниці?
 
Останнє редагування:

Vayser

Новачок
Боже ,яке воно дурне....:(
Ти теж не виблискуєш інтелектом. Що далі будеш розповідати як тебе тут образили, і яке ти біле і пухнасте?
Ще один недурний чолов'яга казав :"Якщо ти ведеш розмову з дурнем, імовірно він робить те саме".
 
Останнє редагування:

Vayser

Новачок
Це написано ,що винищили націю,а в їх поселення привезли на пмж недоє..ів подібних тобі ....От тому тепер моя країна і страждає,і мучиться....
Моя країна страждає тепер від того що такі як ти ні у що не ставлять іньших людей, і щиро вважають їх "недо...."
 

crp

Мисливець
Vayser ти дибіл то і так видно, але в мене питання до товариства чи не здається вам що висєр пропагує міжнаціональна ворожнечу, вживає характерні рашистські словосполучення, своїми висловами робить поділ українців на одних та інших, применшує злочини комуністичної влади?!!
Це здається чи не кримінальна відповідальність? Може адмінам варто звернути увагу на цього пана в Службу безпеки України? А для початку забанити так на пів року...
 

Vayser

Новачок
Vayser ти дибіл то і так видно, але в мене питання до товариства чи не здається вам що висєр пропагує міжнаціональна ворожнечу, вживає характерні рашистські словосполучення, своїми висловами робить поділ українців на одних та інших, применшує злочини комуністичної влади?!!
Це здається чи не кримінальна відповідальність? Може адмінам варто звернути увагу на цього пана в Службу безпеки України? А для початку забанити так на пів року...
Дибіл ти, а поділ на недо робить Лемеш. Розуй очі і почитай.
 

Vayser

Новачок
своїми висловами робить поділ українців на одних та інших, применшує злочини комуністичної влади?!!
Я не применшую злочини комуністів, та голодомори були по Україні усюди, і мені розповідала про 1933р моя бабця та я ж не переношу це на сучасників. Не розповідаю про «недо …» і дебілів,не звинувачую їх у тому що вони є. Ви підливаєте подібними висловами масло у вогонь, який палає зі страшною силою. Поважати маєте інших. Ми всі українці і рівні у правах на існування.
 

crp

Мисливець
Підливаєте ви коли оперуєте такими словами як западенці і т. п., коли ділите де був голод, а де на вашу хибну думку його не було, забуваєте про численні розстріли та виселення людей в Західній Україні. Ваша суто рашистська термінологія свідчить про совок у вашій голові.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Як що спів ставити вашу самовіддану боротьбу за фазана (особисто не бачу у цьому сенсу як і у притравках на ведмедя) то теж є і у ерделі копо
Ми не знайдемо звіра на якого не полюють з іншими породами. Це не аргумент. У нас є своя національна порода і історичні джерела підтверджують, що з нею полювали на всі види мисливських звірів. Ми робимо те саме і маємо хороші результати. Не треба обмежуватися.
lemesh_misha правильно робить що продвигає фазана. Це збагатить нашу породу. Дасть мисливцям більше можливостей. Що в тому поганого?
Особисто полюю з УГГ на качку та голуба. Я дуже задоволений. Мені не потрібна лягава. Бо сьогодні я полюю на перо, а завтра йду на кабана, а післязавтра приходиться шукати оленя по кров'яному сліду.
В Україні традиційно полювали на ведмедя з гончаками. Цей звір чудово перевіряє чи є в собаки яйця. Традиція і прагматизм в одному. Не маємо права від цього відмовитися.
УГГ був, є, і буде двох типів - великий і малий. А ні великий не загрожує малому, а ні малий великому. Кожний мисливець має можливість вибрати свій тип. Кому що пасує той з тим і полює.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Сто років пройшло, а нічого не змінилося. Ті самі проблеми з собаками і сьогодні. Частенько кози "витягують" собак з загону. Неприємна річ.
trad tekst.png

Серна - козуля, дик - дикий кабан.
Тут цікаво про працю собак по ведмедю:
trad ist 1.png
 

Vayser

Новачок
свідчить про совок у вашій голові.
Я виріс у совку, як і Лемеш як і ви. І він у мені є я це усвідомлюю, а ви ні. Та мої предки пережили ще два голодомори у 20х і у 30х до того що був після другої світової війни. А ще довоєнні репресії і розкуркулення. І що тепер я більший українець як ви? Ми однакові у тому і вся суть.
 

собаколюб

Слідопит
Перестаньте нести ахінею... Україна єдина, цілісна і неділима!!!!!!! Чи то Чернігів, чи то Хуст, чи то Одеса, чи то Донбас, чи то Крим...це все УКРАЇНА!
Там хлопці гинуть, а ви тут Україну ділите..... Ганьба вам!

ПС: де ж модератори?
 
Статус
Закрита.
Зверху