Уловистые воблеры для троллинга

huntumy

Зброяр
Делимся опытом применения различных уловистых приманок для троллинга.
Сам пользовался пока продукцией трех брендов бандит, страйк про и бомбер.
Из четырех бандитов остался один. Три оторвал на Десне так и не разловил их. На один был одиночный сход.
Китайский страйк про а именно крэнки до 5м оставили очень хорошие впечатления. Удавалось их загонять на глубину до 6м.
Так же хорошо ловил на различные бомберы. С лонгами как то не везёт. А вот один малыш флет А работает на разных речках в любое время года.
 

Вкладення

Vadim1721vadim

Снайпер
В свій час в фаворитах були джексоновські карасі, сальмо перчі
было по пару штук ни одного не разловил. сейчас бомбер,рапала танцор,марадер рабочие.а так у меня битком забитый ящик Плано воблерами а разловленых до 10 шт.
 

huntumy

Зброяр
Вот этот момент можно подробнее? Хочу в комплект добавить пару шт рапалы танцор.
Не могу определиться пока что нужно.
Плано воблерами а разловленых до 10 шт.
У меня если накопилось несколько пустых вобов, продал и забыл. Лучше держать рабочие варианты. Имхо.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Вот этот момент можно подробнее? Хочу в комплект добавить пару шт рапалы танцор.
Не могу определиться пока что нужно.

У меня если накопилось несколько пустых вобов, продал и забыл. Лучше держать рабочие варианты. Имхо.
По Рапала завтра в гараж заеду и покажу что у меня рабочее
 

василь довжик

Слідопит
Завтра як буде час теж покажу свої роботяги.
Але юзурі теж на першому місці.Косить щуку в будь якому водоймі.
Купив ще такого самого але вже щось не те.Чи то на підьо...ку попав.
Раз зацепив вода вже була холодна.І поліз достав.Такі роботяги не мають ціни.
 

huntumy

Зброяр
Завтра як буде час теж покажу свої роботяги.
Дякую.
Але юзурі теж на першому місці.Косить щуку в будь якому водоймі.
Було б чудово мати аналогічний.
Колись по відкриттю новігації влаштували в колективі змагання по екіпажам. Так крім нас з товаришем ніхто нічого на трол не спіймав. У мене за два дні на того бомбера 7 щук у товариша 6. Ловив він на кренка юзурі хард кор. Ще той з початку 2000-х. А окунів нашморгали десятка три точно. На юзуріка поклевок бішьле було. Спочатку одні сходи. Тройники малі були. Поміняв на більші і пошло діло.
 

Вкладення

василь довжик

Слідопит
Ось такі.
Ці,що на фото два.
Той,що з верху це мій любімчик.
Завжди де б не був починається все з нього.Реально косить щуку.
Той,що нижче працює але не так.І фірма таж.Думаю,що все за шариків,що в середині там якісь більші.
 

Вкладення

василь довжик

Слідопит
Да але більш силіконом це роблю.
Воблєрами в мене не виходить.
Цей воблєр за якого я говорив він більш як би для твічинга але тролінгом він чудеса робить.До 2м він працює супер.
В нас водойми не глибокі це до 5м.
 

ATIS

Снайпер
Цей воблєр за якого я говорив він більш як би для твічинга але тролінгом він чудеса робить
Вибачаюсь але це взагалі воблер не для твічингу, це типичний кренк. Хардкор полюбляє рівномірку, або рівномірку з паузами.
 

василь довжик

Слідопит
Вибачаюсь але це взагалі воблер не для твічингу, це типичний кренк. Хардкор полюбляє рівномірку, або рівномірку з паузами.
Не спорю можливо.
Я колись цією темою був помішаний.
Та при твічингу він не погано себе показує.Ось і написав при яких видах він класно себе показав Різкі ривки при тому,що він плаваючий краще працює.Ніж просто повз пройде.
Ну при тролінгу, повторюся це бомба для щуки.
 
Зверху