Уловистые приманки для щуки.

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я по своєму досівду скажу що різним приманкам свій час! Осінню особливо глибокою коли я кидаю тільки "колібалки" тому що щука жирує і їй пофіг що там воблер чи твістер, а "колібалкою" можна швидко обкидувати місцевість!
Воблерам я надаю перевагу літом коли щука перебірлива і її потрібно виманювати!
Весною я надаю перевагу блешням вертушкам! Силікон поролон і.т.д. не признаю взагалі!
 

VEL

Новачок
Воблер салмо, вес не помню, глубина помоему до 2.5 метра.
Робочий воблер, я таким рибачу 2 сезони по осені. Називається золотий карась (ткого плану є окунь, білий карась) окунь теж показав себе з хорошої сторони, но цей кращий. Він є з зануренням 1,5 і 2,5 метри. Я використовую на тролінг під камишом 1,5 метровий, найкращий результат був восени 2012 року 27 щук (брали тільки от кіла) найбільша 3кг. Кому цікаво в районі Проціва. У нас ціни на такі (м. Українка Київської обл. 70 грн.)
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю как у кого, у меня селиконка долбит на ура, правда оснащается дополнительным тройничком, важен цвет и вес крючка с грузом(подбираю по водоёму) и по цене 3.50, и 4.50 грн.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Сезон открыт.Всё начилось из донки а закончилось этим. Вот селиконки и щучки которые на них ловятся.
 

Вкладення

fabarm803

Мисливець
Есть вот ещё такой уловистый воблерок, до двух метров, очень дорожу им, потому что в продаже именно в таком роскрасе давно не видел.
 

Вкладення

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
У вас реалистичный подбор воблерков, тоже подбираю приманки по методике сходства с рыбой хотя некоторых уже не найти, похожие есть.
 

Сергей Т.

Новачок
Сьогодні відкрив, для себе,сезон щука вагою 1кг,та один сход,брала на жилізо,воблерів не хоче,або я невмію ними ловити.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Днипро-свинец во шо удумали))))) (НЕ реклама)








 
Зверху